Eklips Resort Tirane

Eklips Resort ne Tirane ka akomodim me 5 yje me nje pishine te brendshme dhe te hapur, si dhe nje restorant.
Eklips Resort ofron dhoma ne Tirane dhe nje pamje te mrekullueshme kopshtesh. Te ftuarit mund te rigjallerohen ne sauna te hotelit ose te shijojne nje pije ne bar prane pishines.
WiFi dhe parkim falas.
Hotel Eklips perbehet nga 37 dhoma, 2 suita, 16 dyshe, 5 familje trefishe 3 me telefon.Sherbim 24 oresh. parking 200 vende.
Dhomat ofrojne ajer te kondicionuar, TV kabllor, frigorifer, garderobe dhe minibar.
Banjat vijne me nje banje ose nje dush dhe perfshijne nje bide, tharese flokesh, tualete, pantofla dhe vaske.
Ofrojme cilesine dhe sherbimin me te mire ne vend.

Ju mirepresim.

Njoftime te Ngjashme