turizem  227 njoftime

 Online 23 lexues | 3 njoftime ne pritje

20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Salt Tirana

Salt Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Salt tirana salt en about salt we are experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. located in the iconic blloku area, salt is a restaurant nicety percepted from the people behind the revo group, which are deeply experienced in hospitality services, pro...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Nouvelle Vague Tirana

Nouvelle Vague Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B This popular establishment isn’t marked by a sign, but is unmissable nevertheless due to the wild and happy colour scheme used for the furniture, walls and air ducts. hammocks decorate the ceilings, and the bearded gentlemen behind the bar mix a great selection of shakes cocktails to a backdrop of...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Tribeca Bar Tirana

Tribeca Bar Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Tribeca is a very cosmopolitan bar that serves very good coffee during the day and amazing cocktails during the evening. it’s the kind of place where you can ask for your “martini shaken, not stirred” and they totally get what you’re asking for ;). i really like the choice of the spirits and...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante HEMINGWAY BAR

HEMINGWAY BAR

Tjeter zone | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Just few steps far from the national museum of tirana, there is hemingway, one of the coolest bars in town. it has a friendly atmosphere and a large selection of rums (over 100 types) and other kind of liquors, such as the typical raki. the location is excellent with its old-fashioned design of the ...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante BlaBla Public Bar

BlaBla Public Bar

Tjeter zone | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B As a smoker who is forced to have a drink while smoking outside in the cold winter, i’ve started to look for places that are “gentle” to people who smoke, meaning warm places. so, it was one of those where-should-we-sit-for-drinks kind of night that i discovered the bla bla public bar. the pla...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Whisky Bar Tirana

Whisky Bar Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Whiskey bar tirana has a great location in the heart of tirana where is the movida. the pub bar during the day is a wonderfull coffe place when you can taste wounderfull cappuccino and other things. there you can find a lunch menu too and also apperitives during the happy hours. while on weekend and...

20 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Fishland Restaurant

Fishland Restaurant

Tjeter zone | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Lloji i kuzhinës: mesdhetare – ushqim deti përshkrimi i ushqimit: kujdesi me të cilin përzgjedhim peshkun është një nga faktorët kryesorë të cilësisë sonë. peshku përzgjidhet çdo natë për të qënë gati ditën tjetër. kjo bën që gatimet të jenë gjithmonë të freskë...

40 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Gjuetari Restaurant

Gjuetari Restaurant

Qender | Shkoder

B Lloji i kuzhinës: tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: ushqim tradicional nga prodhimet bio te zones se zadrimes,si dhe tave krapi nga i liqenit te shkodres dhe peshk deti i ardhur nga velipoja dhe shengjini përshkrimi i restorantit: restoranti ndodhet ne territorin e gardenla...

40 Euro

Shkoder
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Lulishte 1 Maji

Lulishte 1 Maji

Tjeter zone | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B Italian, chinese, mediterranean, albanian, eastern european, vegetarian friendly...

30 Euro

Tirane
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Cioccolatitaliani Tirana

Cioccolatitaliani Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Italian, gluten free options, vegetarian friendly ...

30 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante D'Angelo Chocolate & Coffee

D'Angelo Chocolate & Coffee

Tjeter zone | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B D'angelo isn't your typical coffee shop! opened to bring you quality and yummy products, from sweet chocolate to savory crêpes. it's a place where you can start your day, a place where you can relax with your friends, a place where you can remember your childhood... all this encompassed in the un...

15 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Sanremo Hotel Restorant

Sanremo Hotel Restorant

Shkembi Kavajes | Durres

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: italiane – piceri, mesdhetare – ushqim deti, mish në skarë, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: ushqimi i shijshëm dhe plot freski e hijeshi. përshkrimi i restorantit: restoranti ka një pamje relaksuese si brenda ...

40 Euro

Durres
45 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Restorant Vila 7

Bar Restorant Vila 7

Tjeter zone | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: internacionale, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: shumë i mirë! përshkrimi i restorantit: në një zonë të përshtatshme. adresa: rruga e kavajës qyteti: tiranë websajti: bar restorant vila 7 menaxher...

45 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Restorant Egnis

Restorant Egnis

Zone Periferike | Pogradec

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: koran, belushkë, krap, ngjalë, rosë të egër, lepur të egër, mish kaprolli, mish ariu (në sezonë), tavë peshku me arra, tavë peshku me qepë etj.. përshkrimi i restorantit: resto...

50 Euro

Pogradec
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Spices of Malaysia

Spices of Malaysia

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: oriental përshkrimi i ushqimit: ushqim i mrekullueshëm i gatuar me erëza speciale malajziane. përshkrimi i restorantit: një ambjent i ngrohtë familjar, i arreduar thjeshte dhe me stil aziatik. adresa: kompleksi garden city ...

40 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Restorant Alpin

Restorant Alpin

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Kategoria: restorant dasmash, restorant familjar lloji i kuzhinës: franceze, italiane – piceri, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: ofrojmë ushqim nga kuzhina jonë tradicionale si dhe nga ajo franceze dhe italiane, spcialitete të pregatitura me mjeshtri nga chefat tonë ...

50 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante KRIPER Restaurant

KRIPER Restaurant

Tjeter zone | Tirane (0.64 Km nga qendra)

B The new restaurant in tirana that will melt two different cultures in some particular dishes! rruga papa gjon pali ii, ish villa sass, tirana. an artisan kitchen lab, providing several gastronomical delights from coffee shop to winery; from restaurant to bakery & pastry. kriper, pure pleasure. ...

40 Euro

Tirane
80 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Fancy Resto Lounge

Fancy Resto Lounge

Tjeter zone | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Italian, french, japanese food ...

80 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Restaurant Belavista (2 Luanet)

Bar Restaurant Belavista (2 Luanet)

Tjeter zone | Tirane (6.13 Km nga qendra)

B Cosy · casual · vegetarian options...

50 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Meat House

Meat House

Tjeter zone | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Kategoria: katering, restorant familjar lloji i kuzhinës: internacionale, mish në zgarë, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: mish qengji në furrë, biftek në zgarë, brinjë qengji me garniturë, qofte shtëpie me perime, fileto pule zgarë me pilaf, supë me perime, sall...

40 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Restorant Feniks

Restorant Feniks

Tjeter zone | Tirane (16.62 Km nga qendra)

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: feniks është restorant tradicional, ku kryesisht gatuhet në furrë me dru dhe zgarë me qymyr. ne kemi një menu të pasur fikse dhe një menu tjeter ekstra e cila ka gatime speciale ditore. g...

50 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Lot Restaurant

Lot Restaurant

Tjeter zone | Tirane (0.42 Km nga qendra)

B Lloji i kuzhinës: internacionale përshkrimi i ushqimit: menyja ofron një gamë të gjerë gatimesh: nga mishi i përzgjedhur me shumë kujdes tek peshku i freskët dhe ushqimet organike në gatime vegjetariane, jemi të sigurt që çdo klient do të gjejë veten aty. ne krenohemi me ekspe...

50 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Restorant Pizzeri Mystic

Restorant Pizzeri Mystic

Tjeter zone | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: internacionale, italiane – piceri, mesdhetare – ushqim deti përshkrimi i ushqimit: nëse dëshironi të shijoni ushqim të mrekullueshëm dhe të surprizoni të dashurit tuaj, e bukura ka vetem një emër: mystic përshkrimi i resto...

50 Euro

Tirane
60 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Natyral Razma Resort

Natyral Razma Resort

Qender | Shkoder

B Kategoria: restorant familjar, restorant luksoz, restorant romantik lloji i kuzhinës: internacionale, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: kuzhina tipike shqiptare e gêrshetuar me atê internacionale dhe e shprehur përrmes produkteve bio të zonës, të servuara me elegancë...

60 Euro

Shkoder
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante  Villa Ada

Villa Ada

Tjeter zone | Tirane (1.19 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: villa ada kategoria: bistro – kafeteri, restorant luksoz lloji i kuzhinës: bistro përshkrimi i ushqimit: shumëllojshmëri të pijeve që mysafirët mund të gëzojnë nën tingujt e muzikës të zgjedhur me kujdes në një ambient të mbrendshëm ose në natyr...

50 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Vila Sass

Vila Sass

Tjeter zone | Tirane (0.64 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: vila sass kategoria: restorant luksoz lloji i kuzhinës: internacionale përshkrimi i ushqimit: tradicionale e ndeëthurur me moderne grill & beer, cofee & pizza përshkrimi i restorantit: restorant familjar, luksoz, romantik dhe kafeteri adresa: rruga pap...

40 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas