Turizem 1000+ Bar Dhe Restorante

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi - Tirane

Qyteti Studenti, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Fast food piceri mevlani sjell me krenari per ju shijen pikante te fast food dhe picave. tek ne cdo ushqim pergatitet me mjeshteri duke perdorur vetem perberes cilesor dhe me cimime konkuruese. fast food piceri mevlani krijon shijet unike per t'u bere ne kete menyre, zgjedhja e pare e shume prej klienteve tane. nje sherbim i veshtire per t'u harruar. porosinsni menjehere online. ne kemi motoristet me te shpejte ne tirane. sufllaqe e hapur =220leke+sherbimi taxi 20 leke sufllaqe normale =150 leke +sherbimi taxi 20 leke pizza sipas menu ne foto . (brenda unazes se madhe tirane)...

150 Leke

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante Last Supper

Last Supper - Tirane

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Last supper eshte nje gastropub qe lindi nga deshira e madhe per te krijuar nje vend tipik ku njerezit perjetojne kenaqesine e te mbledhurit se bashku. nje tavoline mes miqsh, ku pertej argetimit e bisedave, do shijosh ushqim fantastik dhe pije te mira! menuja eshte e gjere jo vetem ne permbajtjen e saj por edhe ne nivelin e cmimeve. nje game e gjere pjatash, nga spring rolls, pizza e te tjera te stilit “meze”, deri te sallatat, burgerat dhe pjatat e tjera kryesore. ambienti yne ofron nje karakter unik i cili del nga standarti i lokalit klasik dhe te fton ne nje mjedis miqesor e te ngrohte, qe nderthuret me stilin urban e industrial, perfekt per te te dhene rehatine e te ndjerit “si ne shtepi”. ...

0

Tirane
1,500 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Mish zgare Hidri

Mish zgare Hidri - Tirane

Myslym Shyri, Tjeter zone | Tirane

B Sapo ka filluar nga sherbimi restorant “hidri” nje nga lokalet me te njohura per gatimet dhe prodhimet e saj tradicionale bio te produkteve te mishit te gicit te zgares, dhe te gjitha llojet e ushqimeve shoqeruese te cilat jo vetem kane nje shije te vecante, por jane te prodhuara,te standartizuara dhe certifikuar sipas standarteve te be. provoni dhe do mbeteni shume te kenaqur !!! adresa : "rruga myslym shyri ,perball vodafonit! per rezervime kontaktoni ne nr.0685650257 ju mirpresim....

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Time-Sherbim Taxi

Pizza Time-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Pizza time eshte nje piceri qe ndodhet ne qender te tiranes.ajo ofron nje menu te pasur dhe sherbim teper te kualifikuar me produkte nga me te ndryshme si pica,prodhime mishi,krepa etj.pizza time ofron sherbim taxi qe bene te mundur sjelljen e produkteve te pizza time ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Kolonat-Sherbim Taxi

Kolonat-Sherbim Taxi - Tirane

Nene Tereza, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Kolonat e medha ndodhen tek sheshi nene tereza ne tirane.ato ofrojne shumellojshmeri produktesh fast food dhe pica te mrekullueshme.gjithashtu kolonat ofrojne sherbim taxi per te sjell porosite tuaja deri ne shtepi....

1,000 Leke

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Big Bite-Sherbim Taxi

Big Bite-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Big bite ka disa pika vendndodhjeje ne tirane por nje nga pikat e saj kryesore ndodhet ne rrugen e elbasanit prane ambasades amerikane ku mund te gjeni produkte me shije te mrekullueshme si pica,sandwich,sufllaqe,pite,tost e shume specialitete te tjera qe mund ti gjeni vetem tek ne.gjithashtu ju mund te porosisni dhe nga shtepite tuaja me sherbim taxi....

350 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Creperie 'I saw it first'-Sherbim Taxi

Creperie 'I saw it first'-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kreperia ka vite qe ofron ushqim shume cilesor dhe te fresket ne vecanti. ne pergatisim cdo dite brume te fresket dhe perberesit e tjere te krepave si zarzavatet, frutat, mishi i pules dhe salcat, pa konservante dhe ngjyrues. pergatitja e krepes behet ne cast, perpara klientit si dhe sherbehet e ngrohte. creperie eshte lider ne fushen e fast good sepse ka 11- vite ne treg dhe me shifrat e shitjeve ne rritje, do te ofroje per klientet e saj freskine e produkteve ne cdo filial qe ndodhet ne tirane dhe neper rrethe."i saw it first" ndodhet perballe gjimnazit "petro nini luarasi" dhe ofron dhe sherbim taxi....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Melsi-Sherbim Taxi

Pizza Melsi-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Ilia Shyti, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Pizza melsi eshte nje piceri e vendosur ne rrugen ilia shyti dhe ofron pica nga me te ndryshmet e me te shijshmet.piceri melsi ka nje menu te pasur dhe sherben me korrektesi dhe shpejtesi.jau sjell porosite tuaja me ane te sherbimit taxi aty ku ju deshironi....

1,000 Leke

Tirane
250 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Serenata Korcare-Sherbim Taxi

Serenata Korcare-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Restorant serenata korcare ofron sherbimin e delivery ne cdo ambient, shtepi, zyra si dhe per evenimente dhe ceremoni te ndryshme. nje restorant i mrekullueshem me nje ushqim te shijshem dhe cilesor me gatime tradicionale dhe moderne, sherbim i mahnitshem dhe i shpejte.serenata korcare ofron dhe pica....

250 Leke

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Italia-Sherbim Taxi

Piceri Italia-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ne ofrojme pica te shijshme dhe kemi shume vite pervoje, per te ofruar kete sherbim duke permbushur cdo deshire. qe prej shume vitesh duke ofruar sherbimin tone me te mire si pjese e pandare e aktivitetit tone ne kemi fituar shume ndjekes besnik. te gjitha llojet e picave qe kerkoni mund te gjenden ne lokalin tone te servirura me dashuri dhe respekt nga stafit yne profesional. kryesisht ne baze te recetave italiane pizza italia ofron pica ne cdo moment te dites dhe sherbimin taksi per ju qe te shijoni picen tuaj ne shtepi....

150 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi

Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Piceri dionisi ju ofron cmimet me te mira ne treg. me sherbim taksi falas , porosia fillon nga 300 leke e lart. piceri dionisi ju sjell nje adrese dhe nje oferte per te provuar picat e rradhes. ne themi qe keni bere zgjedhjen e duhur por, fjala ju mbetet ju: gjykoni pasi ta keni provuar dhe zgjidheni ta ruani ose jo adresen pasi ta keni shijuar picat dhe produktet e tjera te fresketa qe ne ofrojme duke u furnizuar nga hallalli....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pica Roma-Sherbim Taxi

Pica Roma-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Pizza roma ju ofron produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ne themi qe keni bere zgjedhjen e duhur por, fjala ju mbetet ju: gjykoni pasi ta keni provuar dhe zgjidheni ta ruani ose jo adresen pasi ta keni shijuar picat dhe produktet e tjera te fresketa qe ne ofrojme. ju mund te porosisni duke na kontaktuar ne numrat e telefonit dhe porosia vjen shume shpejt. ofrojme sherbim taksi falas prane mbjentit tuaj ne kohe reale....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Start Pizza-Sherbim Taxi

Start Pizza-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Kodra e Diellit | Tirane

B Start pizza me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla, kalconeve, etj..! ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. tek ne do te gjeni ngrohtesi dhe rehatine e pices tone te shoqeruar me pije te ftohta te ndryshme. ju mund te porosisni duke na kontaktuar ne numrat e telefonit dhe porosia vjen shume shpejt. ofrojme sherbim taksi falas prane mbjentit tuaj ne kohe reale....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante MiMi Thai Chinese-Sherbim Taxi

MiMi Thai Chinese-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Mimi thai chinese eshte nje restorant qe ofron gatime tajlandeze dhe kineze per simpatizantet e ketyre gatimeve.mimi ndodhet shume prane stadiumit qemal stafa dhe ofron nje menu te larmishme me ushqime kineze dhe tajlandeze.mimi gjithashtu ofron sherbim taxi falas por per cdo porosi nen 1000 leke tarifa e taxi eshte 100 leke....

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne dyqanin tone. ofrojme per ju te gjitha prodhimet e fresketa te detit. per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. gatime sipas deshires tuaj: zgare, friture, furre, etj. ofrojme sallatra sipas deshires pasi kemi dyqanin tone te fruta-perimeve. gjithashtu ofrojme cdo paste qe ju deshironi dhe sherbim taxi kudo ku ju ndodheni. ju mirepresim!...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Mr.Chicken-Sherbim Taxi

Mr.Chicken-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Mr chicken ndodhet ne rrugen abdyl frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.mr chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me pule etj. mr chicken gjithashtu ofron dhe sherbim taxi....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Essenza Catering

Essenza Catering - Tirane

Rruga Gjon Buzuku, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Essenza catering ndodhet ne rrugen gjon buzuku dhe ofron gatime te ndryshme si:pasta,rizoto,prodhime mishi,gatime tradicionale etj.essenza catering gjendet dhe prane shtepive tuaja....

1,000 Leke

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Ateneo Fast Food-Sherbim Taxi

Ateneo Fast Food-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ateneo ndodhet perballe fakultetit te filologjise dhe ofron produktet me te shijshme fast food si:pica,kalcone,sandwich,sufllaqe,doner,chicken wings etj.ateneo ofron sherbim taxi me porosi minimale 350 leke....

350 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Uno-Sherbim Taxi

Pizza Uno-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Pizza uno eshte nje nder picerite me cilsore dhe nder ato qe ofrojne picat me te mrekullueshme ne tirane.pizza uno i sjell porosite tuaja me nje korrekesi dhe sherbim te perkryer.pervec picave,ofrohet dhe supe,mish,rizoto,spageti,sandwich etj....

1,000 Leke

Tirane
750 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza'King Hallall'-Sherbim Taxi

Pizza'King Hallall'-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga E Barrikadave, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B King hallall ndodhet prane ish kinemase 17-nentori dhe ofron picat me te mrekullueshme dhe me cilesi teper te mire e me nje sherbim teper te vecantegjithashtu ofron kalcone,sandwich etj..pizza "king hallall" ofron sherbim taxi....

750 Leke

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante Restorant Hotel Natyra Valbone

Restorant Hotel Natyra Valbone - Kukes

Valbone Valbona, Kukes, Albania, Zone Periferike | Kukes

B Nese ju ka marre malli te perjetoni caste plot me emocione nga tradita jone shume shekullore kombetare atehere urdheroni ne restorant-hotelin natyra qe ndodhen ne malesin e tropojes, ne te bukuren valbone. lloji i kuzhines: tradicionale shqiptare ofrojme ushqime tradicionale sic jane fli, pite, byrek, qengj i pjekur n´prush, mish t´thate, kacamak etj. te gatuara ne menyre tradicionale dhe te sherbyera ne sofren tone shqiptare. ...

0

Kukes
900 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Serendipity The Mexican-Sherbim Taxi

Serendipity The Mexican-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Restorant serendipity the mexican eshte restorant me kuzhine nderkombetare. ushqime tradicionale si dhe sallate, makarona, burgers, steaks nga skare ose tigan, tave dheu elbasani te gatuara me nje shije.serendipity ofron gjitashtu sherbim taxi...

900 Leke

Tirane
100 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi - Tirane

Xhamlliku, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Piceri xhomlliku ndodhet ne xhamllik.ajo ofron picat me te shijshme hallall dhe kalcone gjithashtu, ne ambientin tone dhe pica taxi falas ne cdo adrese....

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Asja-Sherbim Taxi

Piceri Asja-Sherbim Taxi - Tirane

Liqeni Artificial I Tiranes, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Piceri asja ndodhet prane liqenit artificial.asja ofron pica me shije te mekullueshme dhe nje sherbim si ne piceri dhe sherbim taxi te perkryer e te shpejte.gjithashtu piceri asja ofron dhe krepa teper te shijshme si te embla dhe te kripura....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante La Pizza Mia-Sherbim Taxi

La Pizza Mia-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B La pizza mia ndodhet tek ish blloku prane club lollypop.ajo ofron pica me shije te mrekullueshme.gjithashtu ju mund ti porosisni picat sipas deshirave tuaja,pra mund te kombini perbersit qe ju deshironi duke u rekomanduar me menune.produktet tona te brumit pergatiten me miell italian "5 stagioni".ofrojme sherbim taxi nga e hena ne te shtunenga ora 12:00 deri ne 23:00.e diela e delivery eshte pushim....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Class Pizzeri-Sherbim Taxi

Class Pizzeri-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Class pizzeri ndodhet ne laprake dhe ofron pica me shijet me te mrekulueshme te zones.piceria ofron sherbim taxi ku ju mund te porosisni pica,kalcone,sandwich etj.class pizzeri ndodhet aty ku ju jeni....

1,000 Leke

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Take Out Landi-Sherbim Taxi

Take Out Landi-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Take out landi ndodhet ne rrugen e elbasanit dhe ofron sufllaqe,sandwich,doner etj te mrekullueshem me nje cilesi teper te mire dhe sherbim mjaft te mire me cmime teper te arsyeshme.take out gjithashtu ofron sherbim taxi falas....

150 Leke

Tirane
300 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Ali Babba-Sherbim Taxi

Ali Babba-Sherbim Taxi - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ali babba ndodhet ne rrugen myslym shyri.fast food ali baba sjell shijen origjinale te produkteve me mish halllall dhe te fresket. ofrojme sherbimin taksi falas ne cdo adrese si dhe ju ftojme te na vizitoni per te provuar shijen e vertete te produkteve tona ne ambientin e ngrohte te dyqaneve tona...

300 Leke

Tirane
700 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Fantazia-Sherbim Taxi

Piceri Fantazia-Sherbim Taxi - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Piceri fantazia ndodhet ne rrugen ali demi.ne pizza fantazia cdo gje eshte ndryshe,.cdo perberes zgjidhet me kujdes ne menyre qe picat te jene sa me te shijshme e me te kerkuara.bejme gjithashtu pergatitje tostesh,sandwichesh,hot dog.ofrojme sherbim falas deri ne shtepite tuaja....

700 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Me pikat e saj ne tirane dhe durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ju mund te porosisni duke na kontaktuar ne numrin e telefonit dhe porosia vjen shume shpejt....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Master Pizza-Sherbim Taxi

Master Pizza-Sherbim Taxi - Tirane

Kombinat, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Master pizza ju ofron produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. prodhime pizza me produkte te kontrolluara dhe sipas parimeve dhe rregullave islame. ne ofrojme pica te shijshme dhe kemi shume vite pervoje, per te ofruar kete sherbim duke permbushur cdo deshire. ju mund te porosisni duke na kontaktuar ne numrat e telefonit dhe porosia vjen shume shpejt. ofrojme sherbim taksi falas prane mbjentit tuaj ne kohe reale. sherbimi dhe cilesia jone jane pika te forta. ju mirepresim!...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas