Pizza Time-Sherbim Taxi Tirane

Bar Dhe Restorante Data: 10/03/2020 22:21

1,000 Leke

  • Pizza Time-Sherbim Taxi
  • Pizza Time-Sherbim Taxi
  • Pizza Time-Sherbim Taxi

Pizza Time-Taxi Service

Pizza Time is a pizzeria located in the center of Tirana. It offers a rich menu and highly qualified service with various products such as pizza, meat products, cakes etc. Pizza Time offers a Taxi service that enables product behavior Pizza Time at Your Homes.


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania
Lexime 6797

Pizza Time eshte nje piceri qe ndodhet ne qender te Tiranes.Ajo ofron nje menu te pasur dhe sherbim teper te kualifikuar me produkte nga me te ndryshme si pica,prodhime mishi,krepa etj.Pizza Time ofron sherbim Taxi qe bene te mundur sjelljen e produkteve te Pizza Time ne shtepite tuaja.