Take Out Landi-Sherbim Taxi Tirane

Bar Dhe Restorante Data: 06/06/2020 19:51

150 Leke

  • Take Out Landi-Sherbim Taxi
  • Take Out Landi-Sherbim Taxi
  • Take Out Landi-Sherbim Taxi

Take Out Landi-Taxi Service

Take Out Landi is located on the Elbasan Road and offers wonderful suffixes, sandwich, doner etc with a very good quality and very good service at very reasonable prices.Take Out also offers free Taxi service.


Pagesa 150 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 2935

Take Out Landi ndodhet ne rrugen e Elbasanit dhe ofron sufllaqe,sandwich,doner etj te mrekullueshem me nje cilesi teper te mire dhe sherbim mjaft te mire me cmime teper te arsyeshme.Take Out gjithashtu ofron sherbim Taxi falas.