bar restorand vlore  322 njoftime

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Salt Tirana

Salt Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Salt tirana salt en about salt we are experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. located in the iconic blloku area, salt is a restaurant nicety percepted from the people behind the revo group, which are deeply experienced in hospitality services, pro...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante PATA NEGRA TIRANE

PATA NEGRA TIRANE -

Tjeter zone | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Kuzhine me mish te eger, prodhime fshati dhe menu me baze peshku. shumellojshmeri vererash te kantinave me te njohura italiane. cilesi dhe sherbim i shkelqyer. ...

20 Euro

Tirane
3,900 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy Bar Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Prohibition speakeasy eshte bari me i pazakonte ne tirane, frymezuar nga ngjarjet e viteve ‘20 ne shba. prohibition, quhet bari i ri ne zemer te bllokut. ketu ofrohet risia e kokteileve qe nuk gjendet ne asnje vend tjeter, cilesia e pare e alkoolit, pa ndjere presionin e te pasurit nje ‘dress c...

3,900 Leke

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Kreperi klajdi e para dhe e vetmja ne astir 😍 rruga sabri prevesa pas furres shinjatari...

0

Tirane
3,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Eklips Resort

Eklips Resort

Zone Periferike | Tirane (5.88 Km nga qendra)

B Eklips resort në tiranë ka akomodim me 5 yje me një pishinë të brendshme dhe të hapur, si dhe një restorant. eklips resort ofron dhoma në tiranë dhe një pamje të mrekullueshme kopshtesh. te ftuarit mund të rigjallërohen në sauna të hotelit ose të shijojnë një pije në bar pranë ...

3,000 Leke

Tirane
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Gatsby Lounge

Gatsby Lounge

Tjeter zone | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups prestige hotel, rr.”panorama” (prapa shkolles “harry fultz”), tirana, albania, 1016 2.7 km map of gatsby lounge open ⋅ closes 12am 069 829 0900...

30 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Beirut Lounge Bar

Beirut Lounge Bar

Tjeter zone | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Lebanese, mediterranean rruga mustafa matohiti | behind tirana pyramid, near padam hotel, tirana 1001, albania ...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Famed Lounge Bar

Famed Lounge Bar

Tjeter zone | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups rruga teodor keko, tirana 3.1 km 24 hours 069 376 3556...

20 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Alehandro Wine Bar

Alehandro Wine Bar

Tjeter zone | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups rruga nikolla tupe 5, tirana 300.0 m ⋅ closes 11:30pm 069 209 7447...

15 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Xhaki

Bar Xhaki

Tjeter zone | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups kavaja st, tirana 1023 1.6 km closes 1am 068 207 7069 ...

15 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante BONAPARTE Wine Bar

BONAPARTE Wine Bar

Tjeter zone | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups rruga nikolla tupe, tirana 300.0 m 069 207 0358 ...

15 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bufe Wine Bar

Bufe Wine Bar

Tjeter zone | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Komiteti - Kafe Muzeum

Komiteti - Kafe Muzeum

Tjeter zone | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Great cocktails · cosy · casual...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Raum Bar Tirana

Raum Bar Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Cash only · bar games · happy hour food ...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bunker1944 Lounge

Bunker1944 Lounge

Tjeter zone | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Bunker1944 lounge great cocktails · cosy · casual...

20 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante New Baron bar

New Baron bar

Tjeter zone | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B New baron bar ...

15 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Fusion Dining and Cocktails Tirana

Fusion Dining and Cocktails Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B bar, italian, cafe, mediterranean, european, pub, fusion, vegetarian friendly...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Charl's Bistro

Charl's Bistro

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Charl’s bistro (bar, pub) prej 17 vitesh është një pikë referimi në jetën e natës së tiranës. me një kapacitet prej 500 vendesh, ndodhemi në qendër të ish bllokut, të një vilë dykatëshe, me verandë në katin e dytë të gjelbëruar. charl’s është i arreduar me stil frymëzues...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Duff Sports Bar

Duff Sports Bar

Tjeter zone | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Cosy · casual · good for groups...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Garage Lounge

Garage Lounge

Tjeter zone | Tirane (1.55 Km nga qendra)

B Cafe, british, vegetarian friendly, vegan options, gluten free options ...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Trocadero Bar & Lounge Tirana

Trocadero Bar & Lounge Tirana

Tjeter zone | Tirane (1.65 Km nga qendra)

B Lounge...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Shamrock Irish Pub Tirana

Shamrock Irish Pub Tirana

Tjeter zone | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Shamrock irish pub tirana cosy · casual · good for groups...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Meduza

Bar Meduza

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Meduza's irish bar, pub, european...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante City Art

City Art

Tjeter zone | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Great cocktails · cosy · casual...

20 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Casa Bar - Cocktails & Snacks

Casa Bar - Cocktails & Snacks

Tjeter zone | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Casa bar ofron një ambjent miqësor ku mund të shijoni kohën e lirë me pjatat dhe kokteilet e veçanta! jeni të mirëpritur në çdo kohë! ...

15 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante fitfood

fitfood

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Healthy diet & lifestyle ▪️business lunch ▪️dieta dobesimi & shtimi ne peshe ▪️catering & delivery ditor deri ne 14:00 🍴 sherbim dieta📞 0676490400 sherbim catering 📞0676497500...

20 Euro

Tirane
40 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Restaurant UNIK 2

Bar Restaurant UNIK 2

Tjeter zone | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Bar restaurant unik 2 bar piceri unik ambjent familjar " muzik live cdo fundjave "kend lojrash per femije , pizza . sherbim ekselent ju mirepresim...

40 Euro

Tirane
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante  Bar Restaurant "BIO

Bar Restaurant "BIO

Tjeter zone | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B bar restaurant "bio...

30 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas