gatime te jugut  299 njoftime

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Salt Tirana

Salt Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Salt tirana salt en about salt we are experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. located in the iconic blloku area, salt is a restaurant nicety percepted from the people behind the revo group, which are deeply experienced in hospitality services, pro...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante PATA NEGRA TIRANE

PATA NEGRA TIRANE -

Tjeter zone | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Kuzhine me mish te eger, prodhime fshati dhe menu me baze peshku. shumellojshmeri vererash te kantinave me te njohura italiane. cilesi dhe sherbim i shkelqyer. ...

20 Euro

Tirane
3,900 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy Bar Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Prohibition speakeasy eshte bari me i pazakonte ne tirane, frymezuar nga ngjarjet e viteve ‘20 ne shba. prohibition, quhet bari i ri ne zemer te bllokut. ketu ofrohet risia e kokteileve qe nuk gjendet ne asnje vend tjeter, cilesia e pare e alkoolit, pa ndjere presionin e te pasurit nje ‘dress c...

3,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Juvenilja bar-restorant-piceri u hap ne vitin 1996 tek parku rinia . shume shpejte ajo tregoi se ishte e vetme, lider ne fushen e gastronomise dhe e para ne pegatitjen edhe te picave me furre druri . stafi i kualifikuar , kembengulja e drejtuesve dhe deshira e klienteve te saj per te pasur te pr...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Piceri gloria ndodhet shume prane pazarit te ri dhe ofron nje kuzhine tradicionale italiane te nderthurur me ate shqiptare me nje sherbim perfekt.picat jane specialiti i glorias te cilat ju mund ti porosisni gjithashtu ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Piceria bistro ndodhet ne qytet studenti,tirane dhe ofron pica te llojeve te ndryshme,sufllaqe,krepa dhe produkte te tjera fast food.gjithashtu ofron dhe sherbim taxi falas nga ora 10:00-2:00...

3,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Ersi-Sherbim Taxi

Piceri Ersi-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.20 Km nga qendra)

B Piceri ersi ndodhet prapa gjimnazit asim vokshi dhe ofron pica nga me te ndryshmet dhe me cilsoret.piceri ersi githashtu ofron sherbim taxi....

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Essenza Catering

Essenza Catering

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Essenza catering ndodhet ne rrugen gjon buzuku dhe ofron gatime te ndryshme si:pasta,rizoto,prodhime mishi,gatime tradicionale etj.essenza catering gjendet dhe prane shtepive tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Me pikat e saj ne tirane dhe durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ju mund te porosisni duk...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Fast food piceri kreperi jona ndodhet ne qytet studenti,tirane.ajo ofron sufllaqe,pica,krepa dhe gjithashtu ushqime zgare si:pule,paidhaqe,fileto etj.ofrohet sherbim taxi falas nga ora 10:00-01:00....

1,000 Leke

Tirane
750 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Pizza kinosudio hallall ndodhet ne rrugen aleksander moisiu prane kopshit 55.piceri kinostudio ofron per ju pica te mrekullueshme hallall me shije teper te mire.pizza kinostudio punon me teper kujdes dhe pasterti qe klientet te ndjehen te kenaqur.pizza kinostudio jau sjell porosite tuaja ne shtepi....

750 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Time-Sherbim Taxi

Pizza Time-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.73 Km nga qendra)

B Pizza time eshte nje piceri qe ndodhet ne qender te tiranes.ajo ofron nje menu te pasur dhe sherbim teper te kualifikuar me produkte nga me te ndryshme si pica,prodhime mishi,krepa etj.pizza time ofron sherbim taxi qe bene te mundur sjelljen e produkteve te pizza time ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne dyqanin tone. ofrojme per ju te gjitha prodhimet e fresketa te detit. per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. gatime sipas deshire...

1,500 Leke

Tirane
300 Leke Turizem Bar Dhe Restorante ELLE PIZZA & kitchen-Sherbim Taxi

ELLE PIZZA & kitchen-Sherbim Taxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Elle pizza&kitchen ndodhet ne rrugen myslym shyri,tirane prane shkolles pjeter budi.ajo ofron shumellojshmeri picash dhe gatimesh te ndryshme te cilat mund ti porosisni dhe t`i merrni ne shtepite tuaja me sherbim taxi nga ora 12:00-24:00.cmimi minimal eshte 300 leke....

300 Leke

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante D`Angelo-Sherbim Taxi

D`Angelo-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B D’angelo i hapur enkas per te sjelle cilesine dhe natyralitetin. motoja jone eshte origjinaliteti, risia dhe perkushtimi. nje ambjent ku mund te filloni diten tuaj, nje ambjent ku mund te jete piketakimi me miqte tuaj, nje ambjent ku mund te kujtoni femijerine tuaj... te gjitha keto fale shijes ...

0

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Kreperi klajdi e para dhe e vetmja ne astir 😍 rruga sabri prevesa pas furres shinjatari...

0

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Big Bite-Sherbim Taxi

Big Bite-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Big bite ka disa pika vendndodhjeje ne tirane por nje nga pikat e saj kryesore ndodhet ne rrugen e elbasanit prane ambasades amerikane ku mund te gjeni produkte me shije te mrekullueshme si pica,sandwich,sufllaqe,pite,tost e shume specialitete te tjera qe mund ti gjeni vetem tek ne.gjithashtu ju mun...

350 Leke

Tirane
2,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Big Bite-Sherbim Taxi

Big Bite-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Big bite ka disa vendndodhje ne tirane,por njera nga me kryesoret ndodhet ne rrugen e elbasanit prane ambasades amerikane ku mund te gjeni shumellojshmeri produktesh fast food,si:pica,sufllaqe,pite dhe specialitete te ndryshme.gjithashtu big bite ofron sherbim taxi....

2,000 Leke

Tirane
700 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Fantazia-Sherbim Taxi

Piceri Fantazia-Sherbim Taxi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Piceri fantazia ndodhet ne rrugen ali demi.ne pizza fantazia cdo gje eshte ndryshe,.cdo perberes zgjidhet me kujdes ne menyre qe picat te jene sa me te shijshme e me te kerkuara.bejme gjithashtu pergatitje tostesh,sandwichesh,hot dog.ofrojme sherbim falas deri ne shtepite tuaja....

700 Leke

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Take Out Landi-Sherbim Taxi

Take Out Landi-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Take out landi ndodhet ne rrugen e elbasanit dhe ofron sufllaqe,sandwich,doner etj te mrekullueshem me nje cilesi teper te mire dhe sherbim mjaft te mire me cmime teper te arsyeshme.take out gjithashtu ofron sherbim taxi falas....

150 Leke

Tirane
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Bar Restorant Endrra

Bar Restorant Endrra

Kucove | Berati

B Lloji i kuzhinës: tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: një rëndesi e vecantë i përkushtohet përgatitjes dhe zbukurimit të pjatave kështu që jo vetëm dekorimi i restorantit por edhe ushqimi jonë paraqen një vepër artistike në vete. ju bëftë mirë! përshkrimi i resto...

30 Euro

Berati
30 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Mangall Restorant

Mangall Restorant

Tjeter zone | Tirane (7.01 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: mangall restorant kategoria: restorant buffet, restorant familjar lloji i kuzhinës: italiane – piceri, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: steakhouse, pizza përshkrimi i restorantit: i vetmi restorant në tiranë ku ushqimi që konsumohet gatuh...

30 Euro

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Ceren Ismet Shehu

Ceren Ismet Shehu

Tjeter zone | Tirane (7.19 Km nga qendra)

B Super place in tirana suburbs. amazing meat and veggies. superchef! you have to take a taxi and drive like 10 min to dajti mountain. the food is something to remember...

50 Euro

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante DELI'S CATERING

DELI'S CATERING

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B "deli's bar-restorant & creperi" ofron sherbimin catering. ushqimi i shendetshem dhe i shijshem ne tryezat tuaja. ne shtepi apo pune, apo kudo qe ndodheni ju. mund te na vizitoni pran ambienteve tona. ndodhemi 100 m pas spitalit gjerman. per me shume info: tel: +355682556160 instagram: delis...

0

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Fast food piceri mevlani sjell me krenari per ju shijen pikante te fast food dhe picave. tek ne cdo ushqim pergatitet me mjeshteri duke perdorur vetem perberes cilesor dhe me cimime konkuruese. fast food piceri mevlani krijon shijet unike per t'u bere ne kete menyre, zgjedhja e pare e shume prej kli...

150 Leke

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Zgara Korçare Kombinat

Zgara Korçare Kombinat

Tjeter zone | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: zgara korçare kombinat kategoria: restorant buffet, restorant familjar lloji i kuzhinës: italiane – piceri, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: tradicionale shqipetare , italiane – piceri , produkte ne zgare & mish ne hell. përshkrimi i restora...

20 Euro

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza il fantazi

Pizza il fantazi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Me nje eksperienc 10 vjecare dhe me staf te kualifikuar pizza il fantazi ofron pizza &sanduicat me te mira ne tiran. mos hezitoni...... sherbim taxi 0695810604/042243315p...

350 Leke

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Brothers pizza

Brothers pizza

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Brothers pizza&fast food me i ri tek tirana re perball gjimnasit petronini ofron nje menu te gjere te ushqimeve te shpejta si pizza,sandwiches, pite arabe, shawarma, sufllaqe atje. sherbimi taxi 0674006333/0694442020 mbulojm komunen e parisit, tiranen e re,bllokun, liqenin,myslim shyrin,dhe se shpej...

350 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas