hjgygu gjyghjklh nnnnnnnkjguf8idddxdue3edxwklydwwwwwwerehdfpr 

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

150 Leke Bar Dhe Restorante Piceri Italia-Sherbim Taxi

Piceri Italia-Sherbim Taxi

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.03 Km nga qendra)

B Ne ofrojme pica te shijshme dhe kemi shume vite pervoje, per te ofruar kete sherbim duke permbushur cdo deshire. qe prej shume vitesh duke ofruar sherbimin tone me te mire si pjese e pandare e aktivitetit tone ne kemi fituar shume ndjekes besnik. te gjitha llojet e picave qe kerkoni mund te gjende...

150 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Essenza Catering

Essenza Catering

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Essenza catering ndodhet ne rrugen gjon buzuku dhe ofron gatime te ndryshme si:pasta,rizoto,prodhime mishi,gatime tradicionale etj.essenza catering gjendet dhe prane shtepive tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Piceri gloria ndodhet shume prane pazarit te ri dhe ofron nje kuzhine tradicionale italiane te nderthurur me ate shqiptare me nje sherbim perfekt.picat jane specialiti i glorias te cilat ju mund ti porosisni gjithashtu ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Fast food piceri kreperi jona ndodhet ne qytet studenti,tirane.ajo ofron sufllaqe,pica,krepa dhe gjithashtu ushqime zgare si:pule,paidhaqe,fileto etj.ofrohet sherbim taxi falas nga ora 10:00-01:00....

1,000 Leke

Tirane
750 Leke Bar Dhe Restorante Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Pizza kinosudio hallall ndodhet ne rrugen aleksander moisiu prane kopshit 55.piceri kinostudio ofron per ju pica te mrekullueshme hallall me shije teper te mire.pizza kinostudio punon me teper kujdes dhe pasterti qe klientet te ndjehen te kenaqur.pizza kinostudio jau sjell porosite tuaja ne shtepi....

750 Leke

Tirane
3,000 Leke Bar Dhe Restorante Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Piceria bistro ndodhet ne qytet studenti,tirane dhe ofron pica te llojeve te ndryshme,sufllaqe,krepa dhe produkte te tjera fast food.gjithashtu ofron dhe sherbim taxi falas nga ora 10:00-2:00...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Master Pizza-Sherbim Taxi

Master Pizza-Sherbim Taxi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Master pizza ju ofron produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. prodhime pizza me produkte te kontrolluara dhe sipas parimeve dhe rregullave islame. ne ofrojme pica te shijshme dhe kemi shume vite pervoje, per te ofruar kete sherbim duke permbushur cdo de...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Pizza Time-Sherbim Taxi

Pizza Time-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.73 Km nga qendra)

B Pizza time eshte nje piceri qe ndodhet ne qender te tiranes.ajo ofron nje menu te pasur dhe sherbim teper te kualifikuar me produkte nga me te ndryshme si pica,prodhime mishi,krepa etj.pizza time ofron sherbim taxi qe bene te mundur sjelljen e produkteve te pizza time ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Piceri Asja-Sherbim Taxi

Piceri Asja-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Piceri asja ndodhet prane liqenit artificial.asja ofron pica me shije te mekullueshme dhe nje sherbim si ne piceri dhe sherbim taxi te perkryer e te shpejte.gjithashtu piceri asja ofron dhe krepa teper te shijshme si te embla dhe te kripura....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Juvenilja bar-restorant-piceri u hap ne vitin 1996 tek parku rinia . shume shpejte ajo tregoi se ishte e vetme, lider ne fushen e gastronomise dhe e para ne pegatitjen edhe te picave me furre druri . stafi i kualifikuar , kembengulja e drejtuesve dhe deshira e klienteve te saj per te pasur te pr...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Pica Roma-Sherbim Taxi

Pica Roma-Sherbim Taxi

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Pizza roma ju ofron produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ne themi qe keni bere zgjedhjen e duhur por, fjala ju mbetet ju: gjykoni pasi ta keni provuar dhe zgjidheni ta ruani ose jo adresen pasi ta keni shijuar picat dhe produktet e tjera te fresketa q...

1,000 Leke

Tirane
300 Leke Bar Dhe Restorante Ali Babba-Sherbim Taxi

Ali Babba-Sherbim Taxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Ali babba ndodhet ne rrugen myslym shyri.fast food ali baba sjell shijen origjinale te produkteve me mish halllall dhe te fresket. ofrojme sherbimin taksi falas ne cdo adrese si dhe ju ftojme te na vizitoni per te provuar shijen e vertete te produkteve tona ne ambientin e ngrohte te dyqaneve tona...

300 Leke

Tirane
500 Leke Bar Dhe Restorante Jeni duke kerkuar vendin perfekt per te shijuar veren me te mire ne Shqiperi?

Jeni duke kerkuar vendin perfekt per te shijuar veren me te mire ne Sh

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.22 Km nga qendra)

B Filari wine bar eshte vendi perfekt per te shijuar nje pasdite apo mbremje te kendhsme ne shoqerine e veres me te mire, nje ambjenti relaksues dhe sherbim fantastik. shume prane jush tek kalaja etiranes ju mirepresim per momente te magjishme dhe surpriza. ...

500 Leke

Tirane
20 Euro Bar Dhe Restorante fitfood

fitfood

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Healthy diet & lifestyle ▪️business lunch ▪️dieta dobesimi & shtimi ne peshe ▪️catering & delivery ditor deri ne 14:00 🍴 sherbim dieta📞 0676490400 sherbim catering 📞0676497500...

20 Euro

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi

Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Piceri dionisi ju ofron cmimet me te mira ne treg. me sherbim taksi falas , porosia fillon nga 300 leke e lart. piceri dionisi ju sjell nje adrese dhe nje oferte per te provuar picat e rradhes. ne themi qe keni bere zgjedhjen e duhur por, fjala ju mbetet ju: gjykoni pasi ta keni provuar dhe zgjidh...

1,000 Leke

Tirane
150 Leke Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Fast food piceri mevlani sjell me krenari per ju shijen pikante te fast food dhe picave. tek ne cdo ushqim pergatitet me mjeshteri duke perdorur vetem perberes cilesor dhe me cimime konkuruese. fast food piceri mevlani krijon shijet unike per t'u bere ne kete menyre, zgjedhja e pare e shume prej kli...

150 Leke

Tirane
150 Leke Bar Dhe Restorante Eat me-Sherbim Taxi

Eat me-Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Eat me ndodheet ne qytetin studenti dhe specialiteti i tyre jane pitat arabe.gjithashtu eat me ofron pica,hamburger,sandwich etj te cilat mund ti merrni dhe ne shtepite tuaja me ane te sherbimit taxi falas qe eat me ofron....

150 Leke

Tirane
100 Leke Bar Dhe Restorante Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Piceri xhomlliku ndodhet ne xhamllik.ajo ofron picat me te shijshme hallall dhe kalcone gjithashtu, ne ambientin tone dhe pica taxi falas ne cdo adrese....

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Me pikat e saj ne tirane dhe durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ju mund te porosisni duk...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Bar Dhe Restorante Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne dyqanin tone. ofrojme per ju te gjitha prodhimet e fresketa te detit. per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. gatime sipas deshire...

1,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim