vende per te kaluar shen valentinin  

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,000 Leke Bar Dhe Restorante Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Piceria bistro ndodhet ne qytet studenti,tirane dhe ofron pica te llojeve te ndryshme,sufllaqe,krepa dhe produkte te tjera fast food.gjithashtu ofron dhe sherbim taxi falas nga ora 10:00-2:00...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Fast food piceri kreperi jona ndodhet ne qytet studenti,tirane.ajo ofron sufllaqe,pica,krepa dhe gjithashtu ushqime zgare si:pule,paidhaqe,fileto etj.ofrohet sherbim taxi falas nga ora 10:00-01:00....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Me pikat e saj ne tirane dhe durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ju mund te porosisni duk...

1,000 Leke

Tirane
100 Leke Bar Dhe Restorante Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Piceri xhomlliku ndodhet ne xhamllik.ajo ofron picat me te shijshme hallall dhe kalcone gjithashtu, ne ambientin tone dhe pica taxi falas ne cdo adrese....

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Piceri gloria ndodhet shume prane pazarit te ri dhe ofron nje kuzhine tradicionale italiane te nderthurur me ate shqiptare me nje sherbim perfekt.picat jane specialiti i glorias te cilat ju mund ti porosisni gjithashtu ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Piceri Asja-Sherbim Taxi

Piceri Asja-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Piceri asja ndodhet prane liqenit artificial.asja ofron pica me shije te mekullueshme dhe nje sherbim si ne piceri dhe sherbim taxi te perkryer e te shpejte.gjithashtu piceri asja ofron dhe krepa teper te shijshme si te embla dhe te kripura....

1,000 Leke

Tirane
150 Leke Bar Dhe Restorante Eat me-Sherbim Taxi

Eat me-Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Eat me ndodheet ne qytetin studenti dhe specialiteti i tyre jane pitat arabe.gjithashtu eat me ofron pica,hamburger,sandwich etj te cilat mund ti merrni dhe ne shtepite tuaja me ane te sherbimit taxi falas qe eat me ofron....

150 Leke

Tirane
750 Leke Bar Dhe Restorante Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Pizza kinosudio hallall ndodhet ne rrugen aleksander moisiu prane kopshit 55.piceri kinostudio ofron per ju pica te mrekullueshme hallall me shije teper te mire.pizza kinostudio punon me teper kujdes dhe pasterti qe klientet te ndjehen te kenaqur.pizza kinostudio jau sjell porosite tuaja ne shtepi....

750 Leke

Tirane
1,500 Leke Bar Dhe Restorante Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne dyqanin tone. ofrojme per ju te gjitha prodhimet e fresketa te detit. per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. gatime sipas deshire...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Alo!Alo!Gjyshja-Sherbim Taxi

Alo!Alo!Gjyshja-Sherbim Taxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme nje game te gjere sherbimesh, kudo qe ju ndodheni! nje histori 5 vjecare drejt suksesit, tradites dhe kujdesit. kthimi ne traditen shqiptare te gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal per klientin, bene qe te shnderrohet shume shpejt ne nje nga vendet me popullore te kryeqytetit, me n...

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Bar Dhe Restorante Pasticeri Lika-Sherbim Taxi

Pasticeri Lika-Sherbim Taxi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Pasticeri lika eshte nje nder pasticerite me te mira ne tirane dhe e cila ofron sherbim taxi.pasticeri lika shquhet per bakllavat e saj te mrekullueshme si nga dora e gjyshes,por gjithashtu tek lika mund te porosisni torta per ditlindje,evente te ndryshme me shije dhe cmime fantastike....

2,500 Leke

Tirane
50 Euro Bar Dhe Restorante Restaurant Iliada

Restaurant Iliada

Tjeter zone | Tirane (4.43 Km nga qendra)

B Hotel iliada is set 9 km from the centre of tirana, on the highway towards durres. the hotel building is especially designed and features an on-site restaurant and bar with a terrace. there is a children’s playground in front of the hotel, while free wi-fi and parking are available. the restau...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Kolonat-Sherbim Taxi

Kolonat-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (3.80 Km nga qendra)

B Kolonat e medha ndodhen tek sheshi nene tereza ne tirane.ato ofrojne shumellojshmeri produktesh fast food dhe pica te mrekullueshme.gjithashtu kolonat ofrojne sherbim taxi per te sjell porosite tuaja deri ne shtepi....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Bar Dhe Restorante Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Juvenilja bar-restorant-piceri u hap ne vitin 1996 tek parku rinia . shume shpejte ajo tregoi se ishte e vetme, lider ne fushen e gastronomise dhe e para ne pegatitjen edhe te picave me furre druri . stafi i kualifikuar , kembengulja e drejtuesve dhe deshira e klienteve te saj per te pasur te pr...

1,000 Leke

Tirane
300 Leke Bar Dhe Restorante Ali Babba-Sherbim Taxi

Ali Babba-Sherbim Taxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Ali babba ndodhet ne rrugen myslym shyri.fast food ali baba sjell shijen origjinale te produkteve me mish halllall dhe te fresket. ofrojme sherbimin taksi falas ne cdo adrese si dhe ju ftojme te na vizitoni per te provuar shijen e vertete te produkteve tona ne ambientin e ngrohte te dyqaneve tona...

300 Leke

Tirane
40 Euro Bar Dhe Restorante Taverna Konaku Zgjani

Taverna Konaku Zgjani

Qender | Pogradec

B Emri i restorantit: taverna konaku zgjani kategoria: restorant familjar lloji i kuzhinës: tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: gatime tradicionale te pogradecit. peshk koran , krap etje te skares apo tava disa lloj. shpendet e eger te liqenit te gatuara dhe te shojtura me ver...

40 Euro

Pogradec
0 Bar Dhe Restorante Fast Food Goni's Shije Origjinale Greke

Fast Food Goni's Shije Origjinale Greke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Fast food goni's shije origjinale greke call 069 988 4166...

0

Tirane
0 Bar Dhe Restorante Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Laprake | Tirane

B Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering. adresa: rr. at zef valentini, prane drejtorise se pergjithshme te doganes. cel. 0699612385...

0

Tirane
50 Euro Bar Dhe Restorante Restaurant Fresku

Restaurant Fresku

Tjeter zone | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Great cocktails · cosy · casual...

50 Euro

Tirane
150 Leke Bar Dhe Restorante Take Out Landi-Sherbim Taxi

Take Out Landi-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Take out landi ndodhet ne rrugen e elbasanit dhe ofron sufllaqe,sandwich,doner etj te mrekullueshem me nje cilesi teper te mire dhe sherbim mjaft te mire me cmime teper te arsyeshme.take out gjithashtu ofron sherbim taxi falas....

150 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim