Hotele Shqiptare 1000+ Hotele Shqiptare

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

30 Euro Turizem Hotele Shqiptare Hotel, Autostrada Tirane - Durres

Hotel, Autostrada Tirane - Durres - Tirane

Autostrade Tirane-durres, Zone Periferike | Tirane

B Hoteli ndodhet ne periferi te tiranes zona ku ndodhet hoteli eshte nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. hoteli e ka filluar aktivitetin e tije ne vitin 2008 dhe eshte bere me shije dhe cilesi. dizenjuar nga nje studio shume prestigjoze. arredimi i brendshem eshte bere me shije dhe cilesi. klientela e hotelit vjen kryesisht nga biznese te njohura te zones duke qene se eshte zone industrial dhe me nje potencial zhvillimi ne rritie e cila rrit impaktin e kerkesave per akomodime. aeroporti i rinasit vetem 8 minuta larg rrit akoma me shume kerkesat ne akomodime duke perfshire duke perfshire grupe turistesh nga agjensi te ndryshme apo individe. ne ambjentet e jashteme hoteli ofron pishine verore me siperfaqe 220 m2 pishina ka nje frekuentim te mjaftueshem gjate sezonit. hoteli ka bashkepunim me disa kompani te njohura te zones si dhe ka bashkepunuar me linjat ajrore. kerkesat e agjensive per akomodimin e grupeve turistike jane ne nje rritje si rezultat i vendndodhies strategjike te hotelit. projekti i hotelit parashikon shtimin e nje kati te 5 qe do te mundesoje dhe 10 dhoma te tjera. shfrytezimi mesatar i hotelit eshte 12 dhoma ne nje nate dhe klientela eshte kryesisht nga bizneset dhe individe.perberia e hotelit kati perdhe ne nje siperfaqe totale pre...

30 Euro

Tirane
35 Euro Turizem Hotele Shqiptare Hotel, Tirane

Hotel, Tirane - Tirane

Qender, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Hoteli eshte ne treg qe nga viti 2006 me eksperience 11 vjecare ne fushen e hotelerise,barit, restorantit dhe picerise. hoteli eshte rikostruktuar ne janar te 2017. hoteli eshte me sistem qendrore te aspirimit dhe ajerit te kondicionuar , internet ne cdo dhome, wi-fi ne te gjithe siperfaqen e tij. ndricimi i ambjentit eshte bere me ndricuesa led per ndricim sa me cilesor dhe ekonomik. te gjitha dritaret e hotelit jane me persiane alumini te hapshme e te regullueshme per sasine e drites se deshiruar. hoteli ka nje shtrirje prej 1117 m2. eshte ne qender te tiranes, buze rruges kryesore. me nje distance prej 15 km nga aeroporti. veranda e hotelit qe sherben si ambjent sherbimi per bar restorat prej 100m2. i mbuluar me nje tende te levizeshme , i arreduar me karrike e tavolina sherbimi si dhe i gjelberuar nga te gjitha anet. me nje infrastrukture informacioni ,muzike, si dhe tv .komode si ne stinen e ftohte me ngrohset ultra violet si dhe ne ate te nxehte me ane te ventilatoreve fiks ne te gjithe siperfaqen. eshte nje ambjen teper komod dhe shume i frekuentueshem me kapacitet te 110 persona. veranda e brendshme ose ndryshe piceria. e arreduar me gjithshka qe i nevoitet nje picerie bashkohore. me kapacitet 24 persona. ne krah te saje nje koridor i gjelberuar me lul...

35 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Hotele Shqiptare  Dhoma pushimi ne Orikum, 1500-2000 lek/nata

Dhoma pushimi ne Orikum, 1500-2000 lek/nata - Vlore

Rruga: Jul Cezari, Orikum, Vlore, | Vlore

B Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e orikumit. dhomat jane te pajisura me ambient dhe ene gatimi. stil i vecante arredimi. gril dhe ambient jashte per bbq. te zotet e objektit mund te gatuajne per ju sipas kerkesave qe keni. vend parkimi per makinen tuaj. cmimi i dhomes deri 15 qershor eshte 1,500 lek/nata. 15 qershor - 31 gusht 2,000 lek/nata ju mirepresim! artani cel. : +355694722769 ****** we offer rooms in orikum/vlora starting from 15 euro/night. it comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture. grill and outdoor space for bbq. parking place for your car. you are welcome! artani mob. : +355694722769...

15 Euro

Vlore
15 Euro Turizem Hotele Shqiptare Kopleksi Fishta - Apartamente plazhi Velipoj

Kopleksi Fishta - Apartamente plazhi Velipoj - Shkoder

Velipoj, | Shkoder

B Ne kopleksin fishta velipoj...

15 Euro

Shkoder
3,000 Leke Turizem Hotele Shqiptare Funky Guest House & Bar - Permet

Funky Guest House & Bar - Permet - Permet

Sheshit Abdyl Frasheri, | Permet

B Funky guest-house & bar eshte nje biznes familjar i pozicionuar ne zemer te qytetit te permetit, nje qytet me histori te gjate dhe nje nga me te vizituarit ne shqiperi. shtepia jone pritese disponon 8 dhoma (familjare, dopio, teke) te pajisura me tv, internet, ajer te kondicionuar dhe tualet per secilen dhome. ambjentet kane nje stil tradicional te pershtatur me kulturen vendase dhe te nderthurur me nje stil modern. funky guest-house & bar pervec akomodimit dhe sherbimit special ofron dhe nje menu te pasur ne shije. bari ka nje reputacion te shkelqyer ne ofrimin e rakise, veres dhe glikove te mrekullueshme te cilat prodhohen ne zonen e permetit dhe sherbehen ne nje ambjent dhe atmosfere miqesore e mikpritese. mikpritja eshte ne genet tona dhe eshte e pershtatur me se miri ne funky guest-house & bar. dhomat mund te rezervohen paraprakisht ose jo. ambjentet tona jane te pershtatshme per familjare, cifte, individe ose grupe qe duan te vizitojne qytetin tone. gjithashtu ne organizojme udhetime plot aventura qe nuk do ti harroni kurre. cmimet tek funky guest-house & bar: dhoma dopio - 3 mije leke dhoma teke - 1,5 mije leke dhoma familjare - 5 mije (2 dhoma/1 kuzhine te vogel/1 tualet) dhoma suite - 4 mije leke (dhoma+sherbim special) per me teper informac...

3,000 Leke

Permet

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas