Ofrohet sherbim hoteleri e akomodim per moshen e tretee trete Tirane

Hotele Shqiptare Data: 14/02/2021 12:53 Post Id: 304877


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Yjet
Distanca 2.23 Km nga qendra Tirane
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga besim fagu
Lexime 25

Vila Ador qe ndodhet afer Spitalit Amerikan 2, ofron sherbim akomodim flejtje, ushqim dhe sherbim shendetsor per personat pa perkujdesje. Ambjenti eshte I qete dhe I kendshem me obor dhe ambjente relaksi.Cmimi 50000 lek ne muaj.