Evente ne Tirane 1000+ Evente

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
1,000 Leke
Ghetto Geasy,agon Amiga,marshall Jungle Ne Summer Depo
- 0.00% ulje cmimi 22/07/2018 - 20:18
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
1,000 Leke Cmimi Standart
Qender, Vlore

Ghetto geasy,agon amiga,marshall jungle.nje mix super kengetaresh nga me te ndjekurit,do t...Lexo detajet..

0 Leke
Ansambli Popullor - Premierė Absolute
- 0.00% ulje cmimi 22/07/2018 - 21:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Kjo premiere absolute konsiston ne shfaqjen e disa violinisteve kengetareve ne ditet e nxe...Lexo detajet..

0 Leke
Tri Shfaqje Per Femije Ne Theth
- 0.00% ulje cmimi 22/07/2018 - 22:45
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Shkoder

Ne theth gjithashtu do te organizohen tri shfaqje per femije.keto tri shfaqje konsistojne ...Lexo detajet..

0 Leke
Festa E Brumit
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 00:39
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Gjirokaster

Festa e brumit zhvillohet ne gjirokaster,ku cdo grua shkon e shtron pete per byrek ose bak...Lexo detajet..

258 Euro
Juventus Camp Tirana
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 09:00
Sport Kategoria
Te Gjitha Moshat
258 Euro Cmimi Standart
Laprake, Tirane

Juventus academy trajning camp sjell emocionet e festes se vertete te juventusit pertej ku...Lexo detajet..

0 Leke
Rrugėtimi I Kujtesės Historike
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 12:00
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Dhe#8203;me rastin e 175-vjetorit te lindjes se ministrit te pare te luftes dhe krijuesit ...Lexo detajet..

0 Leke
Koncerti Veror I Orkestrės Dhe Korit Tė Tė Rinjve Tė Tiranės
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 19:30
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Prej disa javesh ne qendren ten, femije e adoleshente i kane dhene ngjyra te tjera jetes k...Lexo detajet..

1,000 Leke
Nora Istrefi Ne Summer Depo
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 20:20
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
1,000 Leke Cmimi Standart
Qender, Vlore

Nora istrefi eshte e ftuar ne summer depo me 23 korrik per te performuar disa nga hitet e ...Lexo detajet..

0 Leke
Vere Dhe Portokalle
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 20:30
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

"verĖ dhe portokalle". keshtu titullohet spektakli i madh, i mbeshtetur nga bashkia sarand...Lexo detajet..

0 Leke
Oborri-live Nė Destil
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 21:00
Argetim Kategoria
Te Rinje Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

Oborri vjen live ne destil kete te hene dhe#127774; oborri eshte nje duo / band nga prish...Lexo detajet..

0 Leke
Cirku Kombėtar Dhe Maratona E Kėngės Popullore Ne Elbasan
- 0.00% ulje cmimi 23/07/2018 - 23:01
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Elbasan

Ne elbasan me date 23 korrik do te organizohet cirku kombetar dhe maratona e kenges popull...Lexo detajet..

0 Leke
Kinematografia E Viteve '90 - Anija E ėmbėl Aka La Nave
- 0.00% ulje cmimi 24/07/2018 - 21:00
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Te marten, 24 korrik, arkivi qendror shteteror i filmit ne bashkepunim me tulla nouvelle, ...Lexo detajet..

0 Leke
Projekti "vera Kulturore Maqedonase"
- 0.00% ulje cmimi 25/07/2018 - 01:22
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Pogradec

Me 25 korrik ne pustec,pogradec do te zhvillohet nje projekt i quajtur vera kulturore maq...Lexo detajet..

0 Leke
Mik Festival (music Festival Of Korca)
- 0.00% ulje cmimi 25/07/2018 - 01:31
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Korce

Projekti mik festival do te zhvillohet nga data 25 korrik deri me 29.ky event do te organi...Lexo detajet..

0
Workshop, 25 Korrik 2018
- 0.00% ulje cmimi 25/07/2018 - 12:00
Te gjitha Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Cmimi Standart
Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

Shoqata shqiptare e urgjences mjekesore - shum diten e merkure date 25 korrik shum organi...Lexo detajet..

0 Leke
Eleni Foureira Ne Tirane
- 0.00% ulje cmimi 25/07/2018 - 20:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Pas rita ores dhe ermal metes nje tjeter shqiptare qe po shkelqen me muziken e saj vjen ne...Lexo detajet..

0 Leke
Ateljieja Filmike Me Emrin ”gjirokaster”
- 0.00% ulje cmimi 25/07/2018 - 22:21
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Gjirokaster

Kjo atejlie filmike do te vendoset ne gjirokaster ne datat 25-29 korrik per te argetuar nj...Lexo detajet..

259 Euro
Plazh Ne Kefalonia – 4 Dite
- 0.00% ulje cmimi 26/07/2018 - 21:00
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
259 Euro Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Ishulli grek i kefalonise eshte me i madhi nga ishujt e detit jon dhe ndodhet mbi ishulli...Lexo detajet..

0 Leke
Duo Koncert
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 00:20
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Korce

Me date 27 korrik ne korce do te organizohet nje duo koncert me titullin "pertej kufijve"...Lexo detajet..

18 Euro
Daddy Yankee Ne Tirane
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 19:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
18 Euro Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Kengetari i hiteve reggaeton dura, gasolina e despacito, eshte gati te jape shfaqjen e tij...Lexo detajet..

0 Leke
Ecoart Fest - Karaburun/ Vlore
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 20:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Vlore

Ecoart albania dhe anija 'black pearl' organizon: ecoart live music fest @ gadishullin ...Lexo detajet..

0 Leke
Clubnights @telekom Lounge July
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 21:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Netet e telekom vazhdojne akoma.me date 27 korrik telekom ju fton te kaloni nje nate te mr...Lexo detajet..

0 Leke
Tri Shfaqje Per Femije Ne Permet
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 23:54
Argetim Kategoria
Per Femije Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Permet

Gjithashtu ne permet me 27 korrik do te vijne tri shfaqje per te argetuar femijet vendas....Lexo detajet..

0 Leke
Tri Shfaqje Per Femije Ne Korce
- 0.00% ulje cmimi 27/07/2018 - 23:58
Argetim Kategoria
Per Femije Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Korce

Shfaqjetper femije ne te njejten date si ne permet do te zhvillohen edhe ne korce,pra dhe ...Lexo detajet..

0 Leke
Festival Ne Vlore
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 01:19
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Vlore

Me date 28 korrik ne zverrnec te vlores do te organizohet nje festival i titulluar “fabrik...Lexo detajet..

50 Euro
Fundjave Ne Dardhe
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 07:00
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
50 Euro Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Fundjave ne korce akomodimi ne dardhe dita pare nisja nga tirana ora 07:00 (sipas deshi...Lexo detajet..

3,000 Leke
Dreke Festive E Babedudasve Nder Vite
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 12:30
Argetim Kategoria
Te Rritur Moshat
3,000 Leke Cmimi Standart
Qendra, Berati

Pas takimit ne oborrin e gjimnazit, dita do te vazhdoje me te tjera emocione, surpriza, do...Lexo detajet..

0 Leke
Annifs VÉron - Rock The Christ
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 19:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qendra, Berati

Me date 28 korrik ne berat do te organizohet nje koncert me nje grup rrokeresh francez.tem...Lexo detajet..

0 Leke
Teatri I Rruges
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 20:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Vlore

Te sjelle ndryshime permes artit, si nje mjet terheqes per komunitetin, vecanerisht per te...Lexo detajet..

300 Leke
Brezat
- 0.00% ulje cmimi 28/07/2018 - 20:00
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
300 Leke Cmimi Standart
Fresku/Linze, Tirane

“brezat” do te bashkoje dy zhanre muzike ne kater emra te ndryshem, ne nje event qe do te ...Lexo detajet..