Evente 1000+ Evente

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
0 Leke
Festa E Birres
- 0.00% ulje cmimi 18/08/2018 - 16:25
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Puke

Festa e birres ofton te gjitha banoret e pukes te bashkohen e te argetohen nen tingujt e m...Lexo detajet..

0 Leke
Panairi I Suvenireve Artizanale
- 0.00% ulje cmimi 18/08/2018 - 23:30
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Me date 18 deri me date 20 gusht ne sarande do te zhvillohet nje panair qe do konsistoj ne...Lexo detajet..

0 Leke
Pelegrinazh Ne Malin E Tomorrit
- 0.00% ulje cmimi 19/08/2018 - 13:50
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Berati

Pelegrinazhi ne malin e shenjte te tomorrit.festa e shenjte e bektashinjve organizohet me ...Lexo detajet..

0 Leke
H2o Open Air
- 0.00% ulje cmimi 24/08/2018 - 16:41
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Vlore

3 dite te paharrueshme ne plazhin e mrekullueshem te bunecit....Lexo detajet..

0 Leke
"njė Ditė Me Traditėn"
- 0.00% ulje cmimi 25/08/2018 - 01:49
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Shkembi Kavajes, Durres

Me 25 gusht te vitit 2018 do te zhvillohet nje aktivitet ne golem me temen "nje dite me tr...Lexo detajet..

0 Leke
Dea Film Festival-edicioni 4
- 0.00% ulje cmimi 25/08/2018 - 23:49
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Festivali nderkombetar i filmit ne sarande eshte nje veprimtari qe synon ta beje saranden ...Lexo detajet..

0 Leke
Cirku Kombėtar Dhe Maratona E Kėngės Popullore Ne Kondispol
- 0.00% ulje cmimi 26/08/2018 - 23:37
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Cirku kombetar dhe maratona e kenges popullore do te ndodhen edhe ne konispol me date 26 g...Lexo detajet..

0 Leke
Koncert Me Instrumentistė Nga Univ. Arteve
- 0.00% ulje cmimi 27/08/2018 - 23:35
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Me date 27 gusht ne sarande do te organizohet nje koncert ku do te luhet nga studente te u...Lexo detajet..

0 Leke
Gara E Velierave Tė Zonės Sė Jonit
- 0.00% ulje cmimi 27/08/2018 - 23:44
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Sarande

Kete vit gara e velierave do te organizohet perseri ne sarande me date 27-28 gusht.ky even...Lexo detajet..

18 Euro
Electric Albania The Force
- 0.00% ulje cmimi 28/08/2018 - 16:00
Te gjitha Kategoria
Te Rinje Moshat
18 Euro Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Electric albania sjell dy nete plot energji ne sheshin skenderbej, fundjaven e fundit te p...Lexo detajet..

0 Leke
Festivali Mbarėkombėtar I Komedisė “kokofest”
- 0.00% ulje cmimi 01/09/2018 - 02:01
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Korce

Edicioni i trete i kokofest ka erdhur si nje maratone artistike ne qytetin e korces. festi...Lexo detajet..

0 Leke
Triathlon
- 0.00% ulje cmimi 02/09/2018 - 09:30
Sport Kategoria
Te Rinje Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Shkoder

Bashkia shkoder ne bashkepunim me „albania water sport“ organizon: “triathlon 2018” “thri...Lexo detajet..

0 Leke
Festivali I Muzikės Alternative Bashtovė
- 0.00% ulje cmimi 02/09/2018 - 16:38
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Kavaje

Kete vit festivali i muzikes alternative do te oroganizohet me date 2 shtator deri me 8 sh...Lexo detajet..

0 Leke
Dea Open Air International Film Festival
- 0.00% ulje cmimi 02/09/2018 - 23:25
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Kavaje

Dea open air international film festival do te organizohet edhe ne bashtove te kavajes.pra...Lexo detajet..

0 Leke
World Festival Competition Crystal Of Art Tirana, Albania
- 0.00% ulje cmimi 05/09/2018 - 10:00
Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Festivali i pare i rtsh ne bote: muzike klasike / pop rock song / ballet dhe dance ...Lexo detajet..

750 Euro
Rusi,moske-st Petersburg
- 0.00% ulje cmimi 07/09/2018 - 04:25
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
750 Euro Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Dita 1. 7 shtator-premte. vizite e moskes. 04.25 nisja nga tirana me avion. mberritja ne ...Lexo detajet..

0 Leke
Iso-polifonia
- 0.00% ulje cmimi 08/09/2018 - 16:31
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Vlore

Iso-polifonia shqiptare eshte realisht nje nder supervlerat e folklorit muzikor shqiptar p...Lexo detajet..

0 Leke
Dita E Clirimit Tė Pėrmetit
- 0.00% ulje cmimi 13/09/2018 - 01:56
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Permet

Me date 13 shtator shenon dita e clirimit te permetit.ne kete date ne sheshin e permetit m...Lexo detajet..

0
Java E Filmit & Muzikes Shqiptare Dhe Austriake Ne Tiran
- 0.00% ulje cmimi 13/09/2018 - 19:00
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Cmimi Standart
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane

Festivali i filmit dhe muzikes do te zhvillohet cdo mbremje nga data 13 deri ne 20 shtator...Lexo detajet..

850 Euro
Tur 10 Ditor Ne Shqiperi-montenegro-kosove-maqedoni
- 0.00% ulje cmimi 13/09/2018 - 21:39
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
850 Euro Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Dita e pare,tirane-berat takohuni ne aeroport dhe transferoni per te shkuar per ne berat,...Lexo detajet..

150 Euro
Kursi Veror I Fotografise Per Femije Nga Kumifoto
- 0.00% ulje cmimi 13/09/2018 - 22:27
Argetim Kategoria
Per Femije Moshat
150 Euro Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Kursi veror i fotografise per femije, kohezgjatja nje muaj, tre here ne jave, paradite ose...Lexo detajet..

780 Euro
3 Kryeqytete E Skandinavis
- 0.00% ulje cmimi 14/09/2018 - 04:20
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
780 Euro Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Dita 1, 14 shtator nisja nga tirana me avion 04.20. mberitja ne stockholm ne 09.25. dire...Lexo detajet..

0 Leke
Dita Boterore E Pastrimit
- 0.00% ulje cmimi 15/09/2018 - 00:14
Te gjitha Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Me 15 shtator 2018, dita boterore e pastrimit, njerezit ne 150 vende te botes do te ngrihe...Lexo detajet..

0 Leke
Festivali I Kabase
- 0.00% ulje cmimi 15/09/2018 - 15:20
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Korce

Festivali kaba 2.0 sjell ne qytetin e korces nje atmosfere unike permes muzikes folklorike...Lexo detajet..

0 Leke
Java E Levizshmerise
- 0.00% ulje cmimi 16/09/2018 - 00:14
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Kukes

“levizshmeri e perbashket, pa ndotje dhe e zgjuar”. ne kuader te javes se levizshmeris...Lexo detajet..

0 Leke
Dita E Bicikletave
- 0.00% ulje cmimi 16/09/2018 - 00:20
Sport Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Qender, Shkoder

E pranishme ne kete aktivitet, kryebashkikja e shkodres, voltana ademi, kishte nje thirrje...Lexo detajet..

0 Leke
Panairi Festiv Nė Njesinė Zharrėz
- 0.00% ulje cmimi 19/09/2018 - 13:02
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Patos, Fier

Ne njesine zharrez ne patos te fierit do te organizohet nje panair fesitv me tematike “nga...Lexo detajet..

89 Euro
Tur Ne Sofje
- 0.00% ulje cmimi 21/09/2018 - 05:00
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
89 Euro Cmimi Standart
Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane

Dita e pare: nisja nga tirana me autobus ne oren 05.00 te mengjesit, ne drejtim te maqed...Lexo detajet..

0 Leke
Panairi I Ndertimit "shqiperia 2018"
- 0.00% ulje cmimi 21/09/2018 - 10:00
Te gjitha Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Albexpo group, kompani sherbimesh ne fushen e organizimit dhe realizimit te expo-panaireve...Lexo detajet..

0 Leke
Dita Boterore Pa Makina
- 0.00% ulje cmimi 22/09/2018 - 10:00
Te gjitha Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
Zone Periferike, Kruje

Te nderuar qytetare, cdo vit me 22 shtator, njerezit nga e gjithe bota bashkohen ne rruge...Lexo detajet..