maratona ne vlore 2018 1000+ Evente

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
0 Leke
Festa E Vererave
- 0.00% ulje cmimi 16/12/2018 - 15:59
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Me date 16 dhjetor deri me 18 dhjetor do te organizohet nje feste ne pogradec e quajtur fe...Lexo detajet..

0 Leke
Festat E Fundvitit
- 0.00% ulje cmimi 20/12/2018 - 02:06
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Per festat e fundvitit ne permet organizohenmbrëmje muzikore- letrare dhe koncert me fëm...Lexo detajet..

299 Euro
Four Points By Sheraton, Kolashin
- 0.00% ulje cmimi 23/12/2018 - 00:12
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
299 Euro Cmimi Standart
,

2 netë/3 ditë 299 eur/ çifti, femijët deri në 5 vjec falas pagesë ekstra 60 euro p...Lexo detajet..

0 Leke
Panair I Fundvitit
- 0.00% ulje cmimi 24/12/2018 - 11:28
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Me sloganin “festojmë edhe në dimër!”, dhe nën dekorin e mrekullueshëm që vesh q...Lexo detajet..

0 Leke
Dita E Gatimeve Tradicionale,berat
- 0.00% ulje cmimi 24/12/2018 - 14:13
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Tashmë, data 24 dhjetor do të cilësohet si një datë e veçantë për historikun tradi...Lexo detajet..

0 Leke
“festivali I Këngës Qytetare”, Me Krijimtari Të Re
- 0.00% ulje cmimi 24/12/2018 - 23:00
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Projekti konsiston nëruajtjen e vlerave të muzikës qytetare dhe pasurimin e saj me repe...Lexo detajet..

0 Euro
Tirana Winter School In Algebraic Geometry
- 0.00% ulje cmimi 27/12/2018 - 09:00
Kulture Kategoria
Te Rritur Moshat
0 Euro Cmimi Standart
,

Details kjo është e para në një sërë konferencash që do të organizohen në gjuh...Lexo detajet..

0 Leke
Korca Open Air
- 0.00% ulje cmimi 27/12/2018 - 11:24
Sport Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Bashkia korçë do të organizojë gjatë muajit dhjetor 2018 aktivitetin “korça open a...Lexo detajet..

0 Leke
Parada E Babagjyshit
- 0.00% ulje cmimi 30/12/2018 - 11:26
Argetim Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Çdo 30 dhjetor, babagjyshi i vitit të ri me karrocë dhe shumë babagjyshë të tjerë t...Lexo detajet..

449 Euro
Budapest 30dhjetor-02janar
- 0.00% ulje cmimi 30/12/2018 - 18:20
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
449 Euro Cmimi Standart
,

30dhjetor17 . nisja nga tirana ora 18.20 dhe mberritja ne budapest ora 19.50 . transferta ...Lexo detajet..

0
4 Elementets Night Club Tirana
- 0.00% ulje cmimi 01/01/2019 - 23:59
Argetim Kategoria
Te Rritur Moshat
0 Cmimi Standart
,

Nese doni te gjeni kenaqesine ne nje vend me atmosfere te nxehte dhe me performanca nga me...Lexo detajet..

156 Euro
Bansko ,bullgari 3dite
- 0.00% ulje cmimi 10/02/2019 - 00:21
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
156 Euro Cmimi Standart
,

Udhetim ne bansko 156 €/person ne dhome dyshe nisja 10shkurt / kthimi 12shkurt -transp...Lexo detajet..

0 Euro
3rd Edition, International Tourism Fair Tirana 2019
- 0.00% ulje cmimi 05/04/2019 - 09:00
Kulture Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Euro Cmimi Standart
,

Details 3rd edition, international tourism fair tirana 2019!  april 5-6, 2019 at expo...Lexo detajet..

0 Leke
Pergjigjet Per Llotarine Amerikane Dv - 2019
- 0.00% ulje cmimi 03/10/2019 - 12:29
Udhetime Kategoria
Te Gjitha Moshat
0 Leke Cmimi Standart
,

Pergjigjet per llotarine amerikane dv 2019 kur dalin emrat fitues kontakt :m.me/lotaria...Lexo detajet..