vende me vlera turistike 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Vende Me Vlera Turistike Transport cdo dit tiran Gjiri lalzit vajtje ardhje transporti 4+1

Transport cdo dit tiran Gjiri lalzit vajtje ardhje transporti 4+1

Kamez/Paskuqan | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Transport vajtje ardhje cdo dit nga ora 8:00kthimi ore 18:00 kontakt 0682944800...

0

Tirane
20 Euro Vende Me Vlera Turistike Gjiri i Grames ne Dhermi

Gjiri i Grames ne Dhermi

| Vlore

B Gjiri i grames ne gadishulli i karaburunit i njohur si gjiri i grammatas , ndodhet ne rreze te shpatit perendimor, shume te thikte te tij ne orikumin e afert. gjiri i grames ka sherbyer si nje vend strehimi per anijet qe gjendeshin ne veshtiresi pergjate ketij bregdeti te rrezikshem ne veshtiresite ...

20 Euro

Vlore
2,000 Leke Vende Me Vlera Turistike Kaloni pushimet duke ber nje udhetim turistik ne brigjet e Karabrunit dhe ne Ishullin e Sazanit.

Kaloni pushimet duke ber nje udhetim turistik ne brigjet e Karabrunit

Qender | Vlore

B Kaloni pushimet tuaja duke ber nje udhetim fantastik me anijen julka unique. nisja nga porti i vlores drejt sazanit dhe duke par shpellen e haxhi alis. dhe duke perfunduar ne brigjet e karabrunit. ne shen vasil. nisja ne oren 10 paradite dhe ne oren 18:00 mbasdite ankorohet ne portin e vlores serish...

2,000 Leke

Vlore
2,000 Leke Vende Me Vlera Turistike Organizojme udhetime turistike ne Hjirin e Vlores Karaburun dhe Sazan ishull

Organizojme udhetime turistike ne Hjirin e Vlores Karaburun dhe Sazan

Lungomare | Vlore

B Ne fundjave kemi serisht guida turistike β›΅β›΅. nisja nga porti ne oren 10:00 dhe ardhja 18:30. πŸŒ…πŸŒ…destinacionet ishulli sazanit 🏝 . shpella e haxhi aliut dhe plazh ne shen vasil, karaburun. πŸ–πŸ–πŸ–.. anijen zgjidheni ju kenaqesin jua falim ne.β›΅β›΅ dhe per ata qe deshirojne me shum a...

2,000 Leke

Vlore
0 Vende Me Vlera Turistike Agjensi udhetimesh

Agjensi udhetimesh

Qender | Vlore

B MirΓ«sevini nΓ« musaraj travel. shΓ«rbimet qΓ« mund tΓ« gjeni pranΓ« agjensis tonΓ« janΓ«: 1-agjensi udhetimi 2-biletari 3-paketa turistike 4-makina me qera 5-shtΓ«pi me qera 6-shitΓ«blerje pronash...

0

Vlore
0 Vende Me Vlera Turistike Shes prona ne bregdet, super luxury apartments ne Dubai

Shes prona ne bregdet, super luxury apartments ne Dubai

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B *elie saab at emaar beachfront dubai* fully fitted and designed by world's known designer 2 bedrooms full sea view price starting from $820,000 3 bedrooms full sea view price starting from $1,200,000 handover -2023 4 years payment plan booking amount -$10,000 developer- emaar *new pr...

0

Tirane
50 Euro Vende Me Vlera Turistike Bileta Avioni/Trageti/Autobusi

Bileta Avioni/Trageti/Autobusi

Don Bosko | Tirane

B Pro travel agency eshte nje nga agjensite kryesore ne shqiperi, duke ofruar sherbime gjitheperfshirese per grupe dhe individe. te vendosura ne tirane, zyrat tona jane te hapura nga ora 9:00 deri ne 21:00 te darkes 5 dite ne jave. te shtunen jemi ne dispozicioni tuaj nga ora 09:00-17:00 departamen...

50 Euro

Tirane
0 Vende Me Vlera Turistike ⚜️Tirane – Zurich 150 Euro ️🎯Tirane – Basel 150 Euro ⚜️Tirane – Mulhause 150 Euro

⚜️Tirane – Zurich 150 Euro ️🎯Tirane –

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ⚜️tirane – lugano 150 euro ️🎯tirane – luzern 150 euro ⚜️tirane – zurich 150 euro ️🎯tirane – basel 150 euro ⚜️tirane – mulhause 150 euro ️🎯tirane – colmar 150 euro ⚜️tirane – maastrich...

0

Tirane
0 Vende Me Vlera Turistike ⚜️Tirane – Bruksel 140 Euro ️🎯Tirane – Cologne 140 Euro ⚜️Tirane – Dusseldorf 150 Euro

⚜️Tirane – Bruksel 140 Euro ️🎯Tirane –

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ⚜️tirane – lugano 150 euro ️🎯tirane – luzern 150 euro ⚜️tirane – zurich 150 euro ️🎯tirane – basel 150 euro ⚜️tirane – mulhause 150 euro ️🎯tirane – colmar 150 euro ⚜️tirane – maastrich...

0

Tirane
0 Vende Me Vlera Turistike ️🎯Tirane – Basel 150 Euro ⚜️Tirane – Mulhause 150 Euro

️🎯Tirane – Basel 150 Euro ⚜️Tirane – M

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Tirane – lugano 150 euro ️🎯tirane – luzern 150 euro ⚜️tirane – zurich 150 euro ️🎯tirane – basel 150 euro ⚜️tirane – mulhause 150 euro ️🎯tirane – colmar 150 euro ⚜️tirane – maastricht 150 euro ...

0

Tirane
0 Vende Me Vlera Turistike ⚜️Tirane – Asti 70 Euro ️🎯Tirane – Milano 70 Euro ⚜️Tirane – Torino 70 Euro ️&#1279

⚜️Tirane – Asti 70 Euro ️🎯Tirane – Mil

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ⛴ linje detare: ⚜️tirane – asti 70 euro ️🎯tirane – milano 70 euro ⚜️tirane – torino 70 euro ️🎯tirane – avellino 70 euro ⚜️tirane – rome 70 euro ️🎯tirane – cezena 70 euro ⚜️tir...

0

Tirane
20 Euro Vende Me Vlera Turistike Shpella e pirateve

Shpella e pirateve

| Vlore

B Shpella ujore ka nje thelles prej 40 metrash, dhe neper muret e lageshta vihen re shenja bloze dhe gjurme zjarresh. ky objekt natyror, sipas gjeografeve vlonjate, eshte shpella me e madhe detare e vendit, me xhepa te shumte brenda saj. per eksploruesit e natyres, ne gadishullin e karaburunit, ndodh...

20 Euro

Vlore
25 Euro Vende Me Vlera Turistike Plazhi i Ksamilit

Plazhi i Ksamilit

| Sarande

B Ksamili perfaqeson nje prej vendpushimeve bregdetare me te frekuentara gjate veres. qyteza e vendosur ne skajin jugor te vendit ofron plazhe te vogla e te pastra, nder me te bukurat e bregdetit jonian. shume vizitore e perzgjedhin ksamilin per magjine e ishujve dhe qetesine. plazhet e vendosura vete...

25 Euro

Sarande

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim