land for sale 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 45 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
40,300 Euro  Tirane, shes truall 400 m² 40.300 Euro (Babrru) Toka ndodhet ne zonen e Babrruse. Me siperfaqe totale prej 400 m2 eshte truall d

Tirane, Shes Truall 400 M² 40.300 Euro (babrru)

Babrru, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e babrruse. me siperfaqe totale prej 400 m2 eshte truall dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper na kontaktoni!...Lexo detajet..

40,300 Euro35,000 Euro  Durres, shes toke 1.000 m² 35.000 Euro (Gjiri i Lalzit) Toka ndodhet ne “Gjirin e Lalzit” 300 m larg detit . Ka siperfaqe totale pre

Durres, Shes Toke 1.000 M² 35.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Gjiri I Lalzit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

35,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke 600 m² 120.000 Euro (Fresku) Toka ndodhet ne zonen e Freskut midis rruges se “Thesarit” dhe rruges se “

Tirane, Shes Toke 600 M² 120.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut midis rruges se “thesarit” dhe rruges se “dajtit”. ka siperfaqe totale prej 600 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim dhe e pers...Lexo detajet..

120,000 Euro365,000 Euro Shitet Toke ne Autostraden Tirane-Durres Shitet Toke me siperfaqe 3650m, ne Autostraden Tirane-Durres, perballe Mercedez

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3650m, ne autostraden tirane-durres, perballe mercedez benz. e pershatshme per cdaredo lloj biznesi. me hipoteke cmimi 365.000 eur i diskutueshem per detaje dhe nje vizite ne pro...Lexo detajet..

365,000 Euro30,000 Euro Durres, shes toke 500 m² 30.000 Euro (Gjiri i Lalzit) Shitet tokë te Gjiri i Lalzit. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokë

Durres, Shes Toke 500 M² 30.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë te gjiri i lalzit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • afër rrugës kryesore • mundë...Lexo detajet..

30,000 Euro4,500,000 Leke Shitet 5313m 2 toke ne Fier(me hipoteke) Toka ndodhet ne periferi te Fierit ne ne Afrim te ri. Me hipoteke. Cmimi eshte i

Shitet 5313m 2 Toke Ne Fier(me Hipoteke)

Afrim I Ri,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne periferi te fierit ne ne afrim te ri. me hipoteke. cmimi eshte i negociueshem. 0684230409...Lexo detajet..

4,500,000 Leke70,000 Euro  Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Autostrada Tirane Durres) Toka ndodhet ne afersi te autostrades “Tirane-Durres ”. Ka siperfaqe totale

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (autostrada Tirane

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te autostrades “tirane-durres ”. ka siperfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi t...Lexo detajet..

70,000 Euro66,000 Euro Lezhe, shes truall 1.320 m² 66.000 Euro (Shëngjin) Shitet tokë are në Ishull - Shëngjin me sipërfaqe 1320 m². Toka pozicionohe

Lezhe, Shes Truall 1.320 M² 66.000 Euro (shëngjin)

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë are në ishull - shëngjin me sipërfaqe 1320 m². toka pozicionohet në një pikë turistike dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. cmimi: 66000 euro. ...Lexo detajet..

66,000 Euro50,000 Euro Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne Vaqarr!  Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne Vaqarr! Toka ndodhet ne zonen e Kombinatit.

Shitet | Toke, 987 M2, 50 Euro/m2 Ne Vaqarr!

Kombinat, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne vaqarr! toka ndodhet ne zonen e kombinatit. cmimi i diskutueshem!...Lexo detajet..

50,000 Euro1,615,000 Euro Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës , një vend i sigurt dhe

Shitet,toke,autostrada Tirane-durres

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës , një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit është 9500 m2 dhe trajtohet me një cmim 170 euro/m2.pozi...Lexo detajet..

1,615,000 Euro35,000 Euro  Tirane, shes toke 1.100 m² 35.000 Euro (Pëllumbas) Toka është e pozicionuar në Pëllumbas. Informacion mbi tokën : • Sipërfa

Tirane, Shes Toke 1.100 M² 35.000 Euro (pëllumbas)

Pëllumbas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në pëllumbas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1100 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • afër rrugës kryesore...Lexo detajet..

35,000 Euro63,440 Euro Shitet Toke,Lushnje Disponojmë tokë për shitje në Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale prej 4880 m

Shitet Toke,lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në lushnje. toka ka sipërfaqe totale prej 4880 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge....Lexo detajet..

63,440 Euro49,244 Euro Shitet,Toke Lushnje Disponojmë tokë për shitje në Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale prej 3788 m

Shitet,toke Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
3.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në lushnje. toka ka sipërfaqe totale prej 3788 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge....Lexo detajet..

49,244 Euro3,860,000 Euro Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës  Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës Toka ndodhet pranë QTU-së, në autostradën

Tokë, Autostrada Tiranë-durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tokë, autostrada tiranë-durrës toka ndodhet pranë qtu-së, në autostradën tiranë-durrës ka sipërfaqe totale prej 15440 m2, shitet me 250 euro/m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje...Lexo detajet..

3,860,000 Euro110,000 Euro Shitet, Tokë, TEG, Tiranë Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 1000 m2 • buzë rruge • me certifikatë pronësie •zonë e studiuar për ndërtim vilash. për ta vizituar...Lexo detajet..

110,000 Euro57,000 Euro Tirane, shes toke 1.900 m² 57.000 Euro (Autostrada Tiranë-Elbasan) Toka është e pozicionuar në Autostradën Tiranë-Elbasan, pasi kalon Tunelin

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro1,708,000 Euro Tirane, shes toke 12.200 m² 1.708.000 Euro (Teg) Toka është e pozicionuar në zonën e Teg-ut te Rolling Hills. Informacion mbi

Tirane, Shes Toke 12.200 M² 1.708.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e teg-ut te rolling hills. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 12200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

1,708,000 Euro2,200,000 Leke Lezhe shes Ullishte  Shitet ose nderrohet me apartament toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Lezhe Shes Ullishte

Lezhë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer q...Lexo detajet..

2,200,000 Leke85,000 Euro Lezhe shitet toke (buze rruges kryesore) Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes

Lezhe Shitet Toke (buze Rruges Kryesore)

Lezhë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. cmimi 85000 eu...Lexo detajet..

85,000 Euro100,000 Euro Shes toke ne Sarande,Borsh Shes toke ne Borsh.Gjithsej 11 dynym.Toka eshte e ndar ne vende te ndryshme.Esht

Shes Toke Ne Sarande,borsh

Borsh, Albania,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shes toke ne borsh.gjithsej 11 dynym.toka eshte e ndar ne vende te ndryshme.eshte zone mjaft e mire dhe mund te perdoret per biznes etj.100€ m².per info cel:0694885532...Lexo detajet..

100,000 Euro77,000 Euro Tirane, shes  toke 1.800 m² 77.000 Euro (Fresku) Toka ndodhet ne zonen e Freskut,ne afersi te liqenit te Linzes. Me siperfaqe tot

Tirane, Shes Toke 1.800 M² 77.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut,ne afersi te liqenit te linzes. me siperfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper...Lexo detajet..

77,000 Euro320,000 Euro Toke ne Shitje Autostrada Durres - Tirane Shitet truall me nje siperfaqe prej 2000 m², ndodhet prane autostrades Tirane-D

Toke Ne Shitje Autostrada Durres - Tirane

Autostrada Durres - Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me nje siperfaqe prej 2000 m², ndodhet prane autostrades tirane-durres, ne nje pozicion strategjik afer mbikalimit te shkozetit, me nje cmim prej 160 €/m², qe shkon 320000 € ne total. ...Lexo detajet..

320,000 Euro93,210 Euro Shitet,Toke,Lushnje Disponojmë tokë për shitje në Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale prej 7170 m

Shitet,toke,lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në lushnje. toka ka sipërfaqe totale prej 7170 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge....Lexo detajet..

93,210 Euro69,000 Euro Tirane, shes toke 580 m² 69.000 Euro (Teg) Toka eshte e pozicionuar buze rruge ne zonen afer Teg-ut te rruga “Rezervat e

Tirane, Shes Toke 580 M² 69.000 Euro (teg)

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar buze rruge ne zonen afer teg-ut te rruga “rezervat e shtetit” . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 580 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shu...Lexo detajet..

69,000 Euro45,000 Euro  Durres, shes toke 1.300 m² 45.000 Euro Toka ndodhet ne “Gjirin e Lalzit” 300 m larg detit . Ka siperfaqe totale pre

Durres, Shes Toke 1.300 M² 45.000 Euro

Rruga Gjiri I Lalzit, Durres, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

45,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim