land for sale 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro45,000 Euro Shitet Toka Shitet toka ne autostrden Tiran-Durres.
Toka ka dokumenta te rregullta, e persh

Shitet Toka

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka ne autostrden tiran-durres. toka ka dokumenta te rregullta, e pershtatshme per biznes,ndertim , dhe banim. ndodhet 50m ne kufi me autostraden....Lexo detajet..

45,000 Euro315,000 Euro Shitet, Toke, Peze Helmes Shitet tokë në Peze Helmas.  Toka ka sipërfaqe totale prej 9000 m2. Toka ësh

Shitet, Toke, Peze Helmes

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në peze helmas. toka ka sipërfaqe totale prej 9000 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. toka shitet 35 euro/m2. për m...Lexo detajet..

315,000 Euro65,000 Euro LEZHE, shes truall ne bregdet 1.843 m² 65.000 Euro (Lezhe) Shitet toke ne Ishull-Lezhe. Toka ka siperfaqe totale prej 1843 m2. Prona eshte

Lezhe, Shes Truall Ne Bregdet 1.843 M² 65.000 Euro (lezhe)

Lezhe,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne ishull-lezhe. toka ka siperfaqe totale prej 1843 m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe gjendet ne rrugen kryesore dhe ne afersi te plazhit. per me teper na kontakto...Lexo detajet..

65,000 Euro35,000 Euro  Tirane, shes toke 5.520 m² 35 Euro/m2 (Ferraj) Shitet toke ne Ferraj prane Rruges se Arberit. Toka ka siperfaqe totale prej 552

Tirane, Shes Toke 5.520 M² 35 Euro/m2 (ferraj)

Ferraj, Albania,Tjeter zone | Tirane
Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne ferraj prane rruges se arberit. toka ka siperfaqe totale prej 5520 m2 dhe shitet me 35 euro/m2. mund te shfrytezohet per te ndertuar vile,shtepi, etj.prona eshte e pajisur me dokumentacion te rre...Lexo detajet..

35,000 Euro84,000 Euro  Tirane, shes toke 1.200 m² 84.000 Euro (Teg) Shitet tokë në buzë Autostradës TEG-ut, Sauk. Toka ka sipërfaqe totale prej

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 84.000 Euro (teg)

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në buzë autostradës teg-ut, sauk. toka ka sipërfaqe totale prej 1200 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. toka shitet ...Lexo detajet..

84,000 Euro80,000 Euro Toke Vore Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik ne zonen e Vore

Toke Vore

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik ne zonen e vores ne kuc . trualli ka një sipërfaqe prej 10000 m2 . Është e përshtatshme për ndertim kompleksi vilash kapanonesh apo për bi...Lexo detajet..

80,000 Euro300,000 Euro Toke , Gjipe Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Himares ne Gjipe . Informacion mbi token:

Toke , Gjipe

Gjipe,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e himares ne gjipe . informacion mbi token: • siperfaqja e tokes total : 7000 m2 • per shitje : 2000 m2 • lloji i tokes : trruall • buze rruge• me hipoteke • lokaci...Lexo detajet..

300,000 Euro95,000 Euro  Tirane, shes toke 1.200 m² 95.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Toka është e pozicionuar në zonën e Autostrades Tirane-Durres. 
Toka ka sip

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 95.000 Euro (autostrada Tirane-

Rruga Industriale, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e autostrades tirane-durres. toka ka sipërfaqe totale prej 1200 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hi...Lexo detajet..

95,000 Euro4,675,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 104 m² 88.400 Euro (Don Bosko) Shitet, truall  në rrugen e Rinasit buze rruge.
 Ka sipërfaqe totale prej 55.

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 104 M² 88.400 Euro

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, truall në rrugen e rinasit buze rruge. ka sipërfaqe totale prej 55.000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • e përshtatshme për ndërtim. •për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

4,675,000 Euro500,000 Euro  Tirane, shes toke 5.000 m² 100 Euro/m2 (Paskuqan) Toka ndodhet te ne Paskuqan.
Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës :

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)

Paskuqan, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. toka shtet me cmimin 100 euro/ m2. për ta vizitu...Lexo detajet..

500,000 Euro225,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 225.000 Euro (Rinas) 
Toka ndodhet buzë rrugës se Rinasit, një vend i sigurt dhe me pozicion fant

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 225.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

toka ndodhet buzë rrugës se rinasit, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqja totale e truallit është 6000 m2. strategjik dhe hyrje-daljet qe kane direkt me autostraden ...Lexo detajet..

225,000 Euro160,000 Euro Toke , Kashar Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit prane CEZ. Informacion mbi tok

Toke , Kashar

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit prane cez. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundësi të sh...Lexo detajet..

160,000 Euro225,000 Euro Tirane, shes toke 1.500 m² 225.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet tokë në Autostraden Tiranë-Durrës.
Me sipërfaqe totale prej 1500 m2

Tirane, Shes Toke 1.500 M² 225.000 Euro (autostrada Tirane-

Rruga Industriale, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

225,000 Euro2,156,000 Euro Toke, Vore (44000 m2) Toka eshte e pozicionuar te zona e Vores se vjeter, prane doganes afer hekurudha

Toke, Vore (44000 M2)

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 44000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfryt...Lexo detajet..

2,156,000 Euro255,000 Euro Okazion....Shitet toka. Shitet toke.Toka ndodhet ne Lunder.500 Metra larg lokalit Nari.1km larg nga Tegu

Okazion....shitet Toka.

Lundër, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke.toka ndodhet ne lunder.500 metra larg lokalit nari.1km larg nga tegu.terreni i sheshte dhe mund te ndertohen vila.ka akses te menjehershem me unazen e re.vetem 100 metra larg nga mbikalimi i lundres...Lexo detajet..

255,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro216,000 Euro Shitet Toka ne Liqenin e Farkes Toka ka nje siperfaqe 1.800m² dhe ndodhet ne nje pozicion shume te mire buze rr

Shitet Toka Ne Liqenin E Farkes

Liqeni I Farkes ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ka nje siperfaqe 1.800m² dhe ndodhet ne nje pozicion shume te mire buze rruge. me studim te miratuar per 600 m² ndertim mbi toke. cmimi 120 euro/m². i diskutueshem. ...Lexo detajet..

216,000 Euro3,500,000 Leke SHITET TOKË ARE NË FSHATIN TREGAN ( LLIXHAT ) , ELBASAN Shitet tokë are 1792 m² në fshatin Tregan ( LLixhat ) , Elbasan . Toka ka lok

Shitet TokË Are NË Fshatin Tregan ( Llixhat ) , Elbasan

Tregan, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet tokë are 1792 m² në fshatin tregan ( llixhat ) , elbasan . toka ka lokacion të favorshëm në buzë të rrugës , e pershtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme . Çmimi i shitjes është 3...Lexo detajet..

3,500,000 Leke121,800 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotul

Shitet Toke Ne Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk, me siperfaqe 840 m2. vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te saukut te vjeter. prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate. nje vend i mrekullueshem per ...Lexo detajet..

121,800 Euro1,980,000 Euro Toke ne shitje ne Bregdetin Tale,Lezhe! Shiten 36'000 m2 toke ne bregdetin Tale, Lezhe per 1'980'000€!

Toke Ne Shitje Ne Bregdetin Tale,lezhe!

Tale, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 36'000 m2 toke ne bregdetin tale, lezhe per 1'980'000€! prona ndodhet në një nga zonat më të ruajtura dhe të paprekura të detit adriatik, midis plazheve të dendura të durrësit dhe shëngjinit...Lexo detajet..

1,980,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe

Shitet TokË Are NË Krutje TË Poshtme, Lushnje

Krutje E Poshme, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
13.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are tek kompleksi joti në autostradën lushnje-fier me sipërfaqe 13 935 m². toka pozicionohet pranë autostradës lushnje-fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë b...Lexo detajet..

50,000 Euro254,800 Euro SHITET TOKE NE MARQINET TE  VORES Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Ne Marqinet Te Vores

Fshati Marqinet,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

254,800 Euro12,000,000 Leke SHITET TOKE NE DIVJAKE Shitet toke me siperfaqe 1 Hektar,aktualisht toka eshte e dhene me qera eshte to

Shitet Toke Ne Divjake

Divjakë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1 hektar,aktualisht toka eshte e dhene me qera eshte toke are dhe pjellore.disponon dokumentacion te rregullt hipotekor,ndodhet prane rruges dhe detit.per me shume info ju lutem na kont...Lexo detajet..

12,000,000 Leke1,170,000 Euro Tirane, shes toke 6.500 m² 1.170.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet tokë në buzë Autostradës Tirane-Durres pa arritur tek mbi kalimi i Ri

Tirane, Shes Toke 6.500 M² 1.170.000 Euro (autostrada Tiran

Rruga Industriale, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në buzë autostradës tirane-durres pa arritur tek mbi kalimi i rinasit. toka ka sipërfaqe totale prej 65000 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacio...Lexo detajet..

1,170,000 Euro124,800 Euro Shitet toke buze detit ne Radhime Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
Toka ka siperfaqe pre

Shitet Toke Buze Detit Ne Radhime

Radhimë, Albania,Radhime | Vlore
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne radhime ne vijen e pare shume prane detit. toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj. duke mare parasysh pozicionin gjeografik qe ka dhe peisazhin...Lexo detajet..

124,800 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim