Shitet Toke Ne Borsh Prane Detit Sarande

Shitet Toke ne bregdetin e Borshit (Sarande) me siperfaqe totale 3300 m2. Prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie Pemetore+Ullishte.
Toka eshte e vendosur buze rruge kryesore qe te nxjerr ne det, 800m larg bregdetit, me pamje fantastike.
Mundesi super e mire investimi ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuarat.
Per me shume informacion na kontaktoni ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme