Shitet Toke Per Biznes Buze Rruges Kryesore Per Ne Peze Tirane

Shitet toke ne nje zone shume te qete dhe gjithashtu edhe me shume levizje, e pershtatshme per te bere edhe biznes. Toka ndodhet buze rruges kryesore qe shkon ne Peze te Madhe. Pozicionimi prane rruges kryesore i jep asaj nje favorizim shume te madh si per biznes ashtu edhe per banim.Ka dokumentacion te rregullt, eshte investuar edhe ne rrethim,ne drita dhe uje.eshte e mbjellur me ullinj 10 vjecar,dhe peme te tjera.sip totale eshte 6000m.Cmimi 50 euro m.kontakt ( Not Allowed On Text).REAL ESTATE GLOBAL

Njoftime te Ngjashme