Shitje Trualli ose Toke 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 56 lexues | 1 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
55,000 Euro

Toke Ne Shitje

Rruga Baldushk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke bujqesore me siperfaqe 2260 m2 ne balushk, distance 9 km nga ura e farkes. e pershtatshme per aktivitet tregtar bar restorant, per rritje shpendesh, pemore, per banim me certifikate te rregullt pron...Lexo detajet..

55,000 Euro75,000 Euro

Shitet Toke Ne Vaqarr

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne vaqarr sa kalon kombinatin ne nje pozicion shume te favorshem buze rruges kryesore....Lexo detajet..

75,000 Euro910,000 Euro

Shitet Toke ( Truall ) Perballe Blurit, Ne Zonen E Tegut.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ( truall ) perballe blurit, ne zonen e tegut, i pershtatshem per ndertime vilash, ndertime etj. disponojme 7000 m. cmimi 130 euro /m2 por eshte i diskutueshem. i pajisur me certifikate pronesie. ...Lexo detajet..

910,000 Euro4,000,000 Leke

Shitet Toke

Rruga Valere, Gjirokaster, Albania,Zone Periferike | Gjirokaster
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Gjirokaster Qyteti

Shitet toke me dokumenta te rregullta. cmimi i diskutushem. sip.7000m2...Lexo detajet..

4,000,000 Leke12,000 Euro

Shiten Tokat Ose Ndrohen Me Makina

Floq, Korce, Albania,Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shes nderroj toke buz autostrades korce ersek km 12 tokat jan me tapi dhe certefikata pronesie 2000m2 jan posht ndersa lart jan 1000m2 tokat kan uje burimi dhe drita shiten ose ndrohen ose jepen me qera.....sh...Lexo detajet..

12,000 Euro10,000,000 Euro

20 Ha ... 50€ M2 ...

Prane Teleferikut , Tek Bunkart 2,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka 200.000m2 ne zonen e freskut . -toka eshte ne zone gjys kodrinore, -kufizohet me stacionin e teleferikut ne anen jugperendimore , me fshatin tufine ne anen lindore dhe me ishbatalionin e siguri...Lexo detajet..

10,000,000 Euro1,500,000 Euro

15 Dylym ...100 € M2...

Prane Jurgen Resort,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet trualli me siperfaqe 15.000 m2 ne fshatin linze prane jurgen resort. -prona kufizohet ne anen jugore me repartin ushtarak , ne anen perendimore me rrugen nacionale,ne anen veriore me liqenin mbi te c...Lexo detajet..

1,500,000 Euro375,000 Euro

Okazion Shitet Toke Ne Autostraden Tirane - Durres

Tirane, Durres County, Albania,Tjeter zone | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne autostraden tirane - durres te billa shpk shitet nje toke me siperfaqa 5000 m2 . zona po merr zhvillim te shpjet dhe po kthehet ne zone industriale dhe eshte momenti i duhur qe te investohet .toka ka akses r...Lexo detajet..

375,000 Euro20,000 Euro

Shiten 2 Troje Nga 500 M2 Durres

Rruga Sektor Rinia ,Currilat | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trojet jan me qartifikat pronsije dhe ne nje zon shum te mir dhe afer detit...Lexo detajet..

20,000 Euro17,000 Euro

Tok Me Certifikate Pronesie

Sektor Rinia,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 2 troje ne sektor rinia ,nga 450m2 secili ,me qertifikat pronsie nga €17000 secili ...Lexo detajet..

17,000 Euro80,000 Euro

Shitet 24 Dylym Toke

Bushnesh, Albania,Zone Periferike | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shes toke bujqesore ne bushnesh, rreth 4km larg nga rruga kryesore (autostrada) . siperfaqia e tokes eshte 24 dylym e gjitha e vendosur ne nje vend (bllok) . me certifikat pronsie i gjithe dokumentacioni i rr...Lexo detajet..

80,000 Euro100,000 Euro

Shes Tok Bashk Me Trull

Ruga Pran Hidrovorit Hamall,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes tok ne hamall 2000m trull i ngritur me solet 1meter mbi tok siperfaqe ndertimi 300m e rrethuar e gjitha me avli largesia nga deti rreth 200m tel 0682213678...Lexo detajet..

100,000 Euro34,400 Euro

Shitet Toke Ne Babrru!

Babrru, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne babrru. toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. eshte menjehere e disponueshme dhe e pershtatshme vetem per banim. per me shume informacione dhe viziten ...Lexo detajet..

34,400 Euro70,000 Euro

Shitet Toke Are 1500 Meter Katror

Lushnje,Qender | Lushnje
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke are ne lushnje 15 000 meter katror ....Lexo detajet..

70,000 Euro60,000 Euro

Toke Ne Vore Brezi I Dyte

Vore, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne vore ,brezi i dyte i autostrades shitet toke me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 3000m2 deri ne 20 000m2 ,me certifikate pronesie ,zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,cmimi varion...Lexo detajet..

60,000 Euro12,000,000 Leke

Shitet Toke Me Siperfaqe 2000 M2 , Kamez

Skenderbeu ,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 2000m2, ne radhe te 2 nga rruga kryesore. adresa kamez, rruga skenderbeu . cmimi 60. 000 leke ( te vjetra) per m2. ju lutem kontaktojme vetem ne kte nr tel 0698872213 ...Lexo detajet..

12,000,000 Leke135,000 Euro

Shitet Toke Are Ne Pez-helmes !

Ne Pez Helmes,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne pez-helmes shitet toke are, i cila ndodhet pergjate rruges se vjeter vaqarr-plepa qe del ne durres , per vetem 50 euro m2. toka ndodhet ne fshatin pez-helmes dhe eshte 500 metra nga rruga nacionale. toka esh...Lexo detajet..

135,000 Euro199,000 Euro

Tek Kodrat E Liqenit Te Thate, Shitet Toke Per Ndertim, Sip.

Rruga Xhebrahimi, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tek kodrat e liqenit te thate, ne nje vend ideal per ndertimin e vilave, shitet toke e cila ndodhet perbri unazes se re qe te con per tek teg-u. toka ndodhet buze nje kodre nga ku mund te shohesh gjithe qytetin...Lexo detajet..

199,000 Euro300,000 Euro

Toke Pemtore

Peze Helmes,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Sip 9000 m me certifikat pronesie. ...Lexo detajet..

300,000 Euro350,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.200 Mē 350.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar prane rrethit te zona e saukut. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1200 m2 truall • 3 ndertesa te parestauruara • 299 m2 truall me 28 m2 ndertim • 658,3 m2 truall me 53.9 m2...Lexo detajet..

350,000 Euro465,000 Euro

Toke Ne Marikaj Ne Rruge Dytsore Tr-dr

Rruga Dytsore Tr-dr,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
18.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Sip e tokes eshte 18,600 metra katror, balli 45 metra cmimi okazion 25 eur/mk...Lexo detajet..

465,000 Euro45,000 Euro

Shitet Toke Okazion!

Peze E Vogel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok 5.600 m2 (1 m2= 45 euro) ne fshatin pez e vogel, tirane. me certikate te rregullt dhe pa probleme.toka esht me rruge te rregullt dhe 100 m larg asaj kryesore.te kontaktojn vetem bleres serioz qe kan ...Lexo detajet..

45,000 Euro231,000 Euro

Shitje, Nderrim

Fshati Drac,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet, nderrohet me apartament apo dyqan....Lexo detajet..

231,000 Euro10,000,000 Leke

Shitet 2400m2 Ullishte Ne Prodhim, Me Hipoteke, Mjekes.

Ne Fshatin Mjekes, Elbasan ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion ! shitet 2400 m2 ( 3000 m2 ) ullishte ne prodhim 100 rrenje ,me hipoteke, ne fshatin mjeks ,elbasan . * cmim shitje 10.000.000 leke te reja / i negociueshem ! * cel.+355694791410 / viber / whatsapp...Lexo detajet..

10,000,000 Leke21,000 Euro

Toke Ne Shitje

Sauqet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 3300 m2 toke ne fshatin sauqet ndroq tirane.prona eshte me pronare te vjeter dhe e ndare dhe me ligjin 7501 pa asnje problem me dokumentat.prona eshte e pershtateshme per ullishte.stalla blektorije.si ps...Lexo detajet..

21,000 Euro100,000 Euro

Toke Ne Bregdetin E Spilles

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shesim tok ne breg detin e spilles, ngjitur me pishat,e 50 mt larg nga rera e detit , me siperfaqe 5.050 metra katror (29 mt gjersi e 174 gjatesi). ...Lexo detajet..

100,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim