shitje trualli ose toke 

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro50,000 Euro

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro3,000 Euro Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Toke,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • me certifikatë pronësie. • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

3,000 Euro140,000 Euro Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tirane Spiten shiten 4000 m2 toke ne autostraden Lezhe Tirane kilometri i 7. Toka eshte

Shes Toke 4000m2 Ne Autostraden Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Spiten shiten 4000 m2 toke ne autostraden lezhe tirane kilometri i 7. toka eshte me certifikat pronesie gjatesia 150 metra gjeresia afersisht 30 metra. cmimi 35 euro m2 ...Lexo detajet..

140,000 Euro140,000 Euro Shiten 8000 m2 ose nderrohet Lezhe Shiten 8000 m2 ose nderrohet: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengji

Shiten 8000 M2 Ose Nderrohet

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Lezhe shiten 8000 m2 ose nderrohet: 1 km distance nga kryqezimi i ishull shengjinit. akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar, shtrirja e siperfaqes eshte 40x200, çmimi 17.5 €uro m2. me çertifikat prones...Lexo detajet..

140,000 Euro85,000 Euro Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes

Shes Toke Ne Autostraden Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. cmimi 85000 eu...Lexo detajet..

85,000 Euro160,000 Euro Toke Petrelë Toka është e pozicionuar në zonën e Petrelës, në Fikas prane Panto Resort.

Toke Petrelë

Petrelë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e petrelës, në fikas prane panto resort. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, me hipotekë. disponon: sipërfaqe të bollshme, mundësi të shumta shfr...Lexo detajet..

160,000 Euro541,800 Euro Shitet, Toke, ne kryqezimin e Rinasit Shitet toke ne "Fushe-Preze",ne zone industriale. Toka ka siperfaqe to

Shitet, Toke, Ne Kryqezimin E Rinasit

Prezë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne "fushe-preze",ne zone industriale. toka ka siperfaqe totale 7740 m2 dhe shitet me 70 euro/ m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. ka mundesi per tu zgjeruar dhe te ofro...Lexo detajet..

541,800 Euro350,000 Euro TRUALL + MAGAZINE NE SHITJE NE SHKODER Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5

Truall + Magazine Ne Shitje Ne Shkoder

Shkodër, Albania,Zone Periferike | Shkoder
Truall Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5 meter. trualli ndodhet ne rruge kryesore afer doganes murriqan, ne oblik , disponon hipotek. per me shume informacion na telefef...Lexo detajet..

350,000 Euro15,000 Euro Tirane, shes toke 623 m² 15.000 Euro (Farke) Toka ndodhet në zonën e Farkës . Me sipërfaqe totale prej 623 m2 është tok

Tirane, Shes Toke 623 M² 15.000 Euro (farke)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e farkës . me sipërfaqe totale prej 623 m2 është tokë arë dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na...Lexo detajet..

15,000 Euro8,000 Euro Tirane, shes truall 200 m² 8.000 Euro (Krrabë) Shitet apartament 1+1 tek "Kafe Flora" në Qendër. Apartamenti ndodhe

Tirane, Shes Truall 200 M² 8.000 Euro (krrabë)

Krrabë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet apartament 1+1 tek "kafe flora" në qendër. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues apartamenti ka sipërfaqe totale prej 62 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje...Lexo detajet..

8,000 Euro2,200,000 Leke

Shitet Ullishte 5500 M2

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte e trasheguar dhe me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan 12 km ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke115,000 Euro Tirane, shes toke 2.300 m² 115.000 Euro (Vaqarr) Toka ndodhet ne Vaqarr, te fashati Prush. Informacion mbi token: •	Siperfaqja

Tirane, Shes Toke 2.300 M² 115.000 Euro (vaqarr)

Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vaqarr, te fashati prush. informacion mbi token: • siperfaqja : 2300 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • mundesi te ...Lexo detajet..

115,000 Euro240,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 240.000 Euro (Teg) Toka eshte e pozicionuar ne afersi te Teg-ut. Informacion mbi token: •	Siperfa

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 240.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne afersi te teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favo...Lexo detajet..

240,000 Euro70,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Mullet) Toka eshte e pozicionuar ne qender te Mulletit. Informacion mbi token: •	Siper

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne qender te mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • 300 m2 jane truall ku 50 m2 jane ndertim • ne te ndodhet nje shtepi • 700 m2 jane kopesht • doku...Lexo detajet..

70,000 Euro859,500 Euro Tirane, shes toke 9.550 m² 859.500 Euro (Mullet) Toka eshte e pozicionuar te zona e Mulletit. Informacion mbi token: •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 9.550 M² 859.500 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 9550 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • ...Lexo detajet..

859,500 Euro20,000,000 Leke SHITET TOKË ARE, FARKË E MADHE, TIRANË Shitet tokë are në Farkë të Madhe, Tiranë. Toka ka sipërfaqe totale 4000 m

Shitet TokË Are, FarkË E Madhe, TiranË

Farkë E Madhe, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

20,000,000 Leke27,000 Euro Shitet toke ne Tiran (fshati Ndroq) Shitet toke ne Ndroq 
Sasia 2 dylym e400 metra 
E paisur me dokumenta

Shitet Toke Ne Tiran (fshati Ndroq)

Ndroq, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne ndroq sasia 2 dylym e400 metra e paisur me dokumenta...Lexo detajet..

27,000 Euro15,000 Euro Shitet Shitet truall ne durres plepaj ..me dokumentw te rregullta 
Cmimi 30€metri ka

Shitet

Durrës, Albania,Plepa | Durres
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne durres plepaj ..me dokumentw te rregullta cmimi 30€metri katror i padiskutueshem vetem telefonata serjoze...Lexo detajet..

15,000 Euro200,000 Euro shitet toke ne Dhermi ne vendin e quajtur Dhrimadhes.Siperfaqia 800M2 250euro m2. toka eshte ne vendin e quajtur drymadhes dhe eshte 80m nga deti dhe ne ane te rr

Shitet Toke Ne Dhermi Ne Vendin E Quajtur Dhrimadhes.siperfa

Drymadhes,Dhermi | Himare
Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Toka eshte ne vendin e quajtur drymadhes dhe eshte 80m nga deti dhe ne ane te rruges.siperfaqia 800m2 dhe cmimi 250m2....Lexo detajet..

200,000 Euro64,575 Euro Toke ne bregdet Toka Ullishte ka nje sip te pergjithshme prej 2583 m2, ka te mbjelle 28 rrenje u

Toke Ne Bregdet

Piqeras, Albania,Qender | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Toka ullishte ka nje sip te pergjithshme prej 2583 m2, ka te mbjelle 28 rrenje ullinj. ndodhet rrugen nacionale "vlore-sarande", me akses te drejteperdrejte ne rrugen nacionale. toka eshte mundesi shume e mire ...Lexo detajet..

64,575 Euro480,000 Euro shitet shitet truall ne golem durres me siperfaqe 1000m2 me certifikat pronsije.esht nj

Shitet

Rruga Golem, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne golem durres me siperfaqe 1000m2 me certifikat pronsije.esht nje vend shum i pershtacem per ndertimin e vilave luksoze sic po ndertohen per rresh-pranojm dhe ndrrim ne durres me hyrrje ose du...Lexo detajet..

480,000 Euro22,000 Euro Truall per shitje ne Gjirin e Lalezit Toke per shitje shume prane plazhit. Toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet ve

Truall Per Shitje Ne Gjirin E Lalezit

Gjiri Lalezit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke per shitje shume prane plazhit. toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet vetem pak metra nga bregu i detit. ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe me pamnje nga deti. gjiri i lalezit eshte bere ...Lexo detajet..

22,000 Euro105,000 Euro #SHITET SHTEPI+TOKE #SHITET SHTEPI+TOKE
#SHTEPIJA ESHTE 80m2 +4 Dylym Toke me pamjen nga deti 
#AD

#shitet Shtepi+toke

:ne Zonen E Fshatit Tilaj 2km Nga Golemi ,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

#shitet shtepi+toke #shtepija eshte 80m2 +4 dylym toke me pamjen nga deti #adresa:ne zonen e fshatit tilaj 2km nga golemi. #cmimi 105.000 euro (i diskutueshem !) #kontaktoni ne nr:0695509143 ose 0695351796...Lexo detajet..

105,000 Euro150,000 Euro SHITET SHTEPI+OBORR+ARE AFER LINZES Shitet shtepi private ne zonen e Linzes, fshati Lenabregas. Shtepija ndodhet mes

Shitet Shtepi+oborr+are Afer Linzes

Lanabregas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet shtepi private ne zonen e linzes, fshati lenabregas. shtepija ndodhet mes gjelberimit dhe ajrit te paster. eshte e organizuar ne 2+1, 80m2 ndertim, ndersa trualli rreth shtepis eshte rreth 300 m2, toka p...Lexo detajet..

150,000 Euro36,500 Euro Shitet,Toke,Top channnel Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit,buze rruge,prane Top-Channel. Infor

Shitet,toke,top Channnel

Rruga 7 Nëntori, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit,buze rruge,prane top-channel. informacion mbi pronen : •400 m2 truall dhe 380m jane mundesi shtese .dokumentacioni: me hipoteke.0695762931...Lexo detajet..

36,500 Euro80,000 Euro #SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM #SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM

#Siperfaqja : 800 m2

#Posedon te gjitha dok

#shitet Toke - Truall Ne Golem

Ndodhet Ne Kodren E Beut (dheu I Zi),Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

#shitet toke - truall ne golem #siperfaqja : 800 m2 #posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta #adresa : ndodhet ne kodren e beut (dheu i zi) #kontaktoni : 0695509143 fotografia e agjensi imobi...Lexo detajet..

80,000 Euro90,000 Euro #SHITET 500 m 2 Toke. #SHITET 500 m 2 Toke.

#Toka eshte e paisur me certifikate pronesie
#Ndodhet

#shitet 500 M 2 Toke.

Ndodhet Prane Rruges Kryesore Golem ,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

#shitet 500 m 2 toke. #toka eshte e paisur me certifikate pronesie #ndodhet prane rruges kryesore golem. #cmimi i trajtueshem! #na kontaktoni 0695509143...Lexo detajet..

90,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim