Vile Me 240 Metra Toke Tirane

Vila eshte e pozicionuar te zona e Ali Demit, pas Kompleksit Windi 2. Informacion mbi vilen: • 1-kateshe • Siperfaqja e truallit : 240 m2 • Siperfaqe ndertimi : 75 m2 • Dokumentacioni: Me Hipoteke. Vila disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Oborr • Vende parkimi • Hapesire e bollshme. Vila eshte e parestauruar por pozicioni i saj gjeografik ne nje zone qe ofron shume facilitete dhe akses ne rruget kryesore ben te mundur shfrytezimin e saj ne menyra te ndryshme. Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme