ankthi si sherohet 

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro50,000 Euro

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro960,000 Euro Shitet Toke buze detit ne plazhin e Jales Shitet toke buze detit ne bregdetin e mrekullueshem te Jales. Toka ka siperfaqe

Shitet Toke Buze Detit Ne Plazhin E Jales

Vuno, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke buze detit ne bregdetin e mrekullueshem te jales. toka ka siperfaqe prej 8.000 m2, dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. kjo prone ka nje vije gjatesore bregu qe varion deri nga 100 m vije li...Lexo detajet..

960,000 Euro2,970,000 Euro Shitet Truall per ndertim ne Mjull Bathore ne zonen e Saukut Shitet nje truall me sip prej 33,000 m2 per ndertim ne zonen e Mjull Bathores ne

Shitet Truall Per Ndertim Ne Mjull Bathore Ne Zonen E Saukut

Mjull Bathore, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
33.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje truall me sip prej 33,000 m2 per ndertim ne zonen e mjull bathores ne sauk. trualli ndodhet fare prane rruges kryesore, zoteron certifikate te rregullt hipotekore dhe eshte nje mundesi e shkelqyer pe...Lexo detajet..

2,970,000 Euro4,200,000 Euro Shitet Truall ndertimi ne zonen e liqenit te Farkes Shitet Truall ndertimi me siperfaqe 42.000 m2,e shtrire ne nje nga kodrat me te

Shitet Truall Ndertimi Ne Zonen E Liqenit Te Farkes

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
42.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ndertimi me siperfaqe 42.000 m2,e shtrire ne nje nga kodrat me te bukura te tiranes, buze liqenit te farkes, dhe 100 larg unazes te re te tiranes. trualli eshte i pershtatshem per komplekse vilash...Lexo detajet..

4,200,000 Euro1,950,000 Euro Shtet Truall ndertimi buze detit ne Karpen te Kavajes Shitet truall ndertimi me siperfaqe 30,000 m2 ne brezin e pare buze bregdetit ne

Shtet Truall Ndertimi Buze Detit Ne Karpen Te Kavajes

Karpen, Albania,Zone Periferike | Kavaje
Truall Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet truall ndertimi me siperfaqe 30,000 m2 ne brezin e pare buze bregdetit ne karpen te kavajes. trualli ofron nje mundesi te shkelqyer per ndertim kompleksesh turistike ose biznesesh te ndryshme turistike. ...Lexo detajet..

1,950,000 Euro25,000 Euro Toke ne Laknas Shitet toke ne Laknas ,rruga qe lidh Berxullin me Kamzen,siperfaqe 1000m2 me cer

Toke Ne Laknas

Laknas, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne laknas ,rruga qe lidh berxullin me kamzen,siperfaqe 1000m2 me certifikate pronesie ,buze rruge lagje e pershtatshme per ndertim shtepie magazine,cmimi 25000euro i padiskutueshem cel ...Lexo detajet..

25,000 Euro85,000 Euro Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes

Shes Toke Ne Autostraden Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. cmimi 85000 eu...Lexo detajet..

85,000 Euro140,000 Euro Shiten 8000 m2 ose nderrohet Lezhe Shiten 8000 m2 ose nderrohet: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengji

Shiten 8000 M2 Ose Nderrohet

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Lezhe shiten 8000 m2 ose nderrohet: 1 km distance nga kryqezimi i ishull shengjinit. akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar, shtrirja e siperfaqes eshte 40x200, çmimi 17.5 €uro m2. me çertifikat prones...Lexo detajet..

140,000 Euro140,000 Euro Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tirane Spiten shiten 4000 m2 toke ne autostraden Lezhe Tirane kilometri i 7. Toka eshte

Shes Toke 4000m2 Ne Autostraden Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Spiten shiten 4000 m2 toke ne autostraden lezhe tirane kilometri i 7. toka eshte me certifikat pronesie gjatesia 150 metra gjeresia afersisht 30 metra. cmimi 35 euro m2 ...Lexo detajet..

140,000 Euro30,000 Euro Tirane, shes toke 470 m² 30.000 Euro (Sauk) Toka ndodhet ne zonen e Saukut ne afersi te rruges se “Daxhit”. Ka siperfaqe

Tirane, Shes Toke 470 M² 30.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e saukut ne afersi te rruges se “daxhit”. ka siperfaqe totale prej 470m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. zone e pershtatshme per ndertim dhe biz...Lexo detajet..

30,000 Euro2,200,000 Leke

Shitet Ullishte 5500 M2

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte e trasheguar dhe me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan 12 km ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke50,000 Euro Shitet truall rreth 300 m2 mbrapa gjykates Durresit. Tel 0697952380 Truall rreth 300 m2 direkt mrapa gjykates rrethit Durres. Ne lagjen nr 2.

Shitet Truall Rreth 300 M2 Mbrapa Gjykates Durresit. Tel 069

Lagjia 2 Rruga Aleksander Goga,Qender | Durres
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Truall rreth 300 m2 direkt mrapa gjykates rrethit durres. ne lagjen nr 2....Lexo detajet..

50,000 Euro1,450,000 Euro TEG  SHITET TOKE TRUALL ME CEFTIKAT Tok Truall ne shitje ne TEG mbrapa kolegut GREK .toka ka nje sipergaqe 15000m2 d

Teg Shitet Toke Truall Me Ceftikat

Teg Mbrapa Kolegjit Turk,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tok truall ne shitje ne teg mbrapa kolegut grek .toka ka nje sipergaqe 15000m2 dhe eshte afer teg .zone ka kerkesa te larta per bllok vilash. qendra tregetare .universities etj...Lexo detajet..

1,450,000 Euro3,000 Euro Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Toke,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • me certifikatë pronësie. • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

3,000 Euro160,000 Euro Toke Petrelë Toka është e pozicionuar në zonën e Petrelës, në Fikas prane Panto Resort.

Toke Petrelë

Petrelë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e petrelës, në fikas prane panto resort. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, me hipotekë. disponon: sipërfaqe të bollshme, mundësi të shumta shfr...Lexo detajet..

160,000 Euro541,800 Euro Shitet, Toke, ne kryqezimin e Rinasit Shitet toke ne "Fushe-Preze",ne zone industriale. Toka ka siperfaqe to

Shitet, Toke, Ne Kryqezimin E Rinasit

Prezë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne "fushe-preze",ne zone industriale. toka ka siperfaqe totale 7740 m2 dhe shitet me 70 euro/ m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. ka mundesi per tu zgjeruar dhe te ofro...Lexo detajet..

541,800 Euro350,000 Euro TRUALL + MAGAZINE NE SHITJE NE SHKODER Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5

Truall + Magazine Ne Shitje Ne Shkoder

Shkodër, Albania,Zone Periferike | Shkoder
Truall Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5 meter. trualli ndodhet ne rruge kryesore afer doganes murriqan, ne oblik , disponon hipotek. per me shume informacion na telefef...Lexo detajet..

350,000 Euro15,000 Euro Tirane, shes toke 623 m² 15.000 Euro (Farke) Toka ndodhet në zonën e Farkës . Me sipërfaqe totale prej 623 m2 është tok

Tirane, Shes Toke 623 M² 15.000 Euro (farke)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e farkës . me sipërfaqe totale prej 623 m2 është tokë arë dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na...Lexo detajet..

15,000 Euro8,000 Euro Tirane, shes truall 200 m² 8.000 Euro (Krrabë) Shitet apartament 1+1 tek "Kafe Flora" në Qendër. Apartamenti ndodhe

Tirane, Shes Truall 200 M² 8.000 Euro (krrabë)

Krrabë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet apartament 1+1 tek "kafe flora" në qendër. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues apartamenti ka sipërfaqe totale prej 62 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje...Lexo detajet..

8,000 Euro115,000 Euro Tirane, shes toke 2.300 m² 115.000 Euro (Vaqarr) Toka ndodhet ne Vaqarr, te fashati Prush. Informacion mbi token: •	Siperfaqja

Tirane, Shes Toke 2.300 M² 115.000 Euro (vaqarr)

Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vaqarr, te fashati prush. informacion mbi token: • siperfaqja : 2300 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • mundesi te ...Lexo detajet..

115,000 Euro240,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 240.000 Euro (Teg) Toka eshte e pozicionuar ne afersi te Teg-ut. Informacion mbi token: •	Siperfa

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 240.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne afersi te teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favo...Lexo detajet..

240,000 Euro70,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Mullet) Toka eshte e pozicionuar ne qender te Mulletit. Informacion mbi token: •	Siper

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne qender te mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • 300 m2 jane truall ku 50 m2 jane ndertim • ne te ndodhet nje shtepi • 700 m2 jane kopesht • doku...Lexo detajet..

70,000 Euro859,500 Euro Tirane, shes toke 9.550 m² 859.500 Euro (Mullet) Toka eshte e pozicionuar te zona e Mulletit. Informacion mbi token: •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 9.550 M² 859.500 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 9550 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • ...Lexo detajet..

859,500 Euro20,000,000 Leke SHITET TOKË ARE, FARKË E MADHE, TIRANË Shitet tokë are në Farkë të Madhe, Tiranë. Toka ka sipërfaqe totale 4000 m

Shitet TokË Are, FarkË E Madhe, TiranË

Farkë E Madhe, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

20,000,000 Leke27,000 Euro Shitet toke ne Tiran (fshati Ndroq) Shitet toke ne Ndroq 
Sasia 2 dylym e400 metra 
E paisur me dokumenta

Shitet Toke Ne Tiran (fshati Ndroq)

Ndroq, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne ndroq sasia 2 dylym e400 metra e paisur me dokumenta...Lexo detajet..

27,000 Euro15,000 Euro Shitet Shitet truall ne durres plepaj ..me dokumentw te rregullta 
Cmimi 30€metri ka

Shitet

Durrës, Albania,Plepa | Durres
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne durres plepaj ..me dokumentw te rregullta cmimi 30€metri katror i padiskutueshem vetem telefonata serjoze...Lexo detajet..

15,000 Euro200,000 Euro shitet toke ne Dhermi ne vendin e quajtur Dhrimadhes.Siperfaqia 800M2 250euro m2. toka eshte ne vendin e quajtur drymadhes dhe eshte 80m nga deti dhe ne ane te rr

Shitet Toke Ne Dhermi Ne Vendin E Quajtur Dhrimadhes.siperfa

Drymadhes,Dhermi | Himare
Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Toka eshte ne vendin e quajtur drymadhes dhe eshte 80m nga deti dhe ne ane te rruges.siperfaqia 800m2 dhe cmimi 250m2....Lexo detajet..

200,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim