apartament ne burrel  

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro209,600 Euro Shitet,Tokë, Sauk Toka ndodhet në Sauk.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 131

Shitet,tokë, Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1310m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik . • hapësirë e bollshme • mundësi shu...Lexo detajet..

209,600 Euro300,000 Euro Shitet,Tokë,Sauk Toka ndodhet në Sauk.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 200

Shitet,tokë,sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

300,000 Euro45,000 Euro Shitet toke ne Bathore Tirane Shitet toke truall ne Bathore Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 2500 m2.

Shitet Toke Ne Bathore Tirane

Rruga Beselidhja, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne bathore tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 2500 m2. toka ndodhet buze rruges ne lagje te bathores.toka eshte afer qendres se bathores ,zone e mbushur me pallate dhe vila private.tok...Lexo detajet..

45,000 Euro73,000 Euro Shitet,Tokë,Ibë OPP16417
Toka është e pozicionuar në Ibë ,pranë Shpellës së Pëllumbasit

Shitet,tokë,ibë

Ibe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Opp16417 toka është e pozicionuar në ibë ,pranë shpellës së pëllumbasit.. informacion mbi token: • sipërfaqja e tokes: 3000 m² në total. • toka është e prshtatshme përshtatëshme për vila,h...Lexo detajet..

73,000 Euro120,000 Euro Toke per shitje ne zonen e Astirit ne rrugen e Mezezes ne Tirane (ID 4191017 ) Property ID : 4191017

Astir, rruga e Mezezes, shitet tok me Hipotek, siperfaq

Toke Per Shitje Ne Zonen E Astirit Ne Rrugen E Mezezes Ne Ti

Astir,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191017 astir, rruga e mezezes, shitet tok me hipotek, siperfaqe 1200 m², 20 metra distanc me rrugen kryesore, mundesi ndertimi per magazine deri ne 2 kate. shitet 120000 euro...Lexo detajet..

120,000 Euro48,000 Euro Shitet toke ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne  Kamez  Tirane. Shitet toke ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne  Kamez  Tirane. Trualli  ka  siperf

Shitet Toke Ne Rrugen Kongresi I Lushnjes Ne Kamez Tirane.

Rruga Kongresi I Lushnjes, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
3.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne rrugen kongresi i lushnjes ne kamez tirane. trualli ka siperfaqe 3800 m2. toka ndodhet afer rruges , afer shkolles profesionale 100 m larg bulevardit blu ne kamez .toka mund te shitet edhe e...Lexo detajet..

48,000 Euro78,000 Euro SHITET TOKË TRUALL, FIER Shitet tokë truall në lagjen Bishanakë pranë ETC, Fier. Trualli ka një sip

Shitet TokË Truall, Fier

Lagjja Bishanake,Qender | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen bishanakë pranë etc, fier. trualli ka një sipërfaqe prej 290 m². e rrethuar me murë për të cilin disponohet leje nga bashkia fier. ndodhet në një zonë me prespektivë z...Lexo detajet..

78,000 Euro660,000 Euro toke ne shitje shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeograf

Toke Ne Shitje

Rruga Nene Tereza Berxulle,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643...Lexo detajet..

660,000 Euro49,000 Euro Mundesi Investimi: Shitet 980 m2 Toke ne Dalje te Kombinatit (Gropaj) me Dokumentacion te Rregullt Mundesi Investimi: Shitet Toke (980 m2) me Mundesi per te Ndertuar ose per ta Pu

Mundesi Investimi: Shitet 980 M2 Toke Ne Dalje Te Kombinatit

Rruga Prushit, Gropaj, Tirane,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet toke (980 m2) me mundesi per te ndertuar ose per ta punuar ne dalje te kombinatit (gropaj) me dokumentacion te rregullt q1315 te dhenat e ndarjes: - sip totale : 980 m2 ka...Lexo detajet..

49,000 Euro121,000 Euro Shitet,Tokë, TEG, Tiranë PRI+16555 • Toka është e pozicionuar në zonën e TEG .
Informacion mbi Tokën: •

Shitet,tokë, Teg, Tiranë Pri+16555

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e teg .
informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 1100m² ne total. • toka është e prshtatshme per vilë• dokumentacioni: me hipotekë. për të vizituar...Lexo detajet..

121,000 Euro270,000 Euro Shitet, Tokë, Vaqarr PRI16174 Toka ndodhet në Vaqarr.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 3

Shitet, Tokë, Vaqarr Pri16174

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në vaqarr. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3500 m2 •me dokumentacion te rregull hipotekor. • pozicion i favorshëm gjeografik, ndodhte ne brezin e dytë • buzë rrug...Lexo detajet..

270,000 Euro100,000 Euro Shitet, Toke, Vaqarr PRI16169 Toka ndodhet në Vaqarr.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 2

Shitet, Toke, Vaqarr Pri16169

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në vaqarr. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 •me dokumentacion te rregull hipotekor. • pozicion i favorshëm gjeografik, ndodhte ne brezin e parë • buzë rrug...Lexo detajet..

100,000 Euro30,780,000 Leke OKAZION ! Shitet toke 11400m2 prane aksit Fushe Kruje - Rinas ! Shitet 11400 m2 toke are prane aksit rrugor Fushe Kruje - Rinas me nje cmim okaz

Okazion ! Shitet Toke 11400m2 Prane Aksit Fushe Kruje - Rina

Fushë-krujë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 11400 m2 toke are prane aksit rrugor fushe kruje - rinas me nje cmim okazion prej 2700 leke/m2 . toka disponon certefikate pronesie dhe linjen e tensionit te larte ne afersi . per me shume informac...Lexo detajet..

30,780,000 Leke1,200,000 Euro Shitet,Tokë, Autostrada Tiranë - Durrës Pro+15775
Toka është e pozicionuar neAutostradën Tiranë Durrës - Vorë
In

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pro+15775 toka është e pozicionuar neautostradën tiranë durrës - vorë informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 10000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm...Lexo detajet..

1,200,000 Euro845,000 Euro Shitet Truall perball Benxit Kashar Shitet Truall me sip,13000m ne Kashar per balle Benxit,trualli ka dimensione te

Shitet Truall Perball Benxit Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me sip,13000m ne kashar per balle benxit,trualli ka dimensione te mire dhe eshte ne forme perafersisht katrore,mund te perdoret per kapanone,fabrika etj,dhe shitet me 65 euro metri. eshte e pajis...Lexo detajet..

845,000 Euro247,900 Euro Shitet, Toke, Rinas. PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen e Aeroportit.
Siperfaqja: 6694m2

Shitet, Toke, Rinas.

Rinas, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: prona ndodhet ne rrugen e aeroportit. siperfaqja: 6694m2 . vetem 500m largesi ne vije ajrore me aeroportin. toka ka parametra : 40 m gjeresi dhe 167.35 m gjatesi. mundesi shume e mire ...Lexo detajet..

247,900 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro87,800 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 

👉Toke me siperfaqe 1350 m2

 💶Cm

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle, Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres 👉toke me siperfaqe 1350 m2 💶cmimi: 65 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!v...Lexo detajet..

87,800 Euro117,000 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres

👉Toke me siperfaqe 3900 m2

💶Cmim

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle,durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres 👉toke me siperfaqe 3900 m2 💶cmimi: 30 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

117,000 Euro300,000 Euro Shitet Toke ne Spitalle, Durres Shitet Toke ne Spitalle, Durres
📌Toka eshte me siperfaqe 15 000m2
💶Cmimi

Shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle, Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne spitalle, durres 📌toka eshte me siperfaqe 15 000m2 💶cmimi 20 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166...Lexo detajet..

300,000 Euro108,000 Euro 👉 Shitet Toke ne Kodrat e Spitalles, Durres 👉 Shitet Toke ne Kodrat e Spitalles, Durres

📌Toka eshte me siperfaqe 60

👉 Shitet Toke Ne Kodrat E Spitalles, Durres

Kodrat E Spitalles, Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉 shitet toke ne kodrat e spitalles, durres 📌toka eshte me siperfaqe 6000m2 💶cmimi 18 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

108,000 Euro75,000 Euro  Shitet Toke ne Shenavlash, Durres 👉 Shitet Toke ne Shenavlash, Durres
Ndodhet afer Mbikalimit te Shenavlashit,

Shitet Toke Ne Shenavlash, Durres

Shenavlash, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉 shitet toke ne shenavlash, durres ndodhet afer mbikalimit te shenavlashit, (buze autostrades) 📌toka eshte me siperfaqe 1500m2 💶cmimi 75 000 euro disponon dokumentacion te rregullte hipoteko...Lexo detajet..

75,000 Euro110,000 Euro Shitet 1000m2 Toke te Mali i Robit Trualli ndodhet tek Mali i Robit.
• Trualli ka një sipërfaqe prej 1000 m2.

Shitet 1000m2 Toke Te Mali I Robit

Mali I Robit,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trualli ndodhet tek mali i robit. • trualli ka një sipërfaqe prej 1000 m2. • ndodhet ne nje zone te studiuar per ndertim • mjaft i favorshem per zhvillim • me certificate pronesie dhe leje nderti...Lexo detajet..

110,000 Euro100,000 Euro Jepet per shitje ky truall,ndodhet afer rruges qe te con per TEG Jepet per shitje ky truall,ndodhet afer rruges qe te con per TEG,shitet edhe per

Jepet Per Shitje Ky Truall,ndodhet Afer Rruges Qe Te Con Per

Rruga Shaqir Palushi, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet per shitje ky truall,ndodhet afer rruges qe te con per teg,shitet edhe per investim. adresa:shaqir palushi siperfaqja:1700m2 cmimi:100.000 euro per nje vizite ne prone mos hezitoni te na konta...Lexo detajet..

100,000 Euro20,000 Euro Shitet Truall me siperfaqe 1100m2 me cmim 20000€ 1100m2 truall.I pershtatshem per ndertim.

Shitet Truall Me Siperfaqe 1100m2 Me Cmim 20000€

Gryka E Pezakeve,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

1100m2 truall.i pershtatshem per ndertim....Lexo detajet..

20,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim