centimetri ne katror 

 Online 19 lexues | 3 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro3,221,550 Leke SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 7159 m²

Shitet TokË Are NË KarbunarË, Lushnje

Karbunarë, Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
7.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë, lushnje. sipërfaqa e tokës është 7159 m² me lokacion të favorshëm për çdo lloj biznesi. shitet me çmimin prej 4500 lekë/m². për më shumë informacione ose një ...Lexo detajet..

3,221,550 Leke300,000 Euro Toke ne shitje ne qender te ksamilit. Shitet toke ne rruge kryesore te ksamilit .
ne qender te ksamilit..
Toka ka si

Toke Ne Shitje Ne Qender Te Ksamilit.

Rruga Qender Ksamil ,Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke ne rruge kryesore te ksamilit . ne qender te ksamilit.. toka ka siperfaqe 405 m2 dhe ka leje ndertimi. per1000m2.per hotel.dokumentacion te rregullet per te filluar ndertimi i hotelit. disponon ...Lexo detajet..

300,000 Euro40,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet truall në lagjen Xhevdet Neoravishta, Lushnje.
Sipërfaqa e truallit ë

Shitet TokË Truall NË Lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje

Xhevdet Nepravishta,Qender | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet truall në lagjen xhevdet neoravishta, lushnje. sipërfaqa e truallit është 350 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 40 000 €/total. për më shumë informacione os...Lexo detajet..

40,000 Euro33,000 Euro SHITET TOKË ARE NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are në Bubullimë, Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe ka lokacion të favorshëm në buzë te rrugës , e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme. Çmimi i shitjes ës...Lexo detajet..

33,000 Euro800,000 Euro SHITET TOKE  NE AUTOSTRADEN  TIDAN-DURES Shitet toke 150 metra mbi  City Park. Ne autostraden Tirane-Durres . Toka ka sip

Shitet Toke Ne Autostraden Tidan-dures

Afer City Park,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 150 metra mbi city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje reso...Lexo detajet..

800,000 Euro1,300,000 Euro Tiranë Tokë Truall për Shitje Rruga Kavajës Tiranë Truall për Shitje Rruga Kavajës.
Lumi lanës, sipërfaqe totale trual

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës. lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re...Lexo detajet..

1,300,000 Euro82,000 Euro shitet toke Shitet toke buze liqenit
Cmimi : 94.5 euro/m2 i diskutueshem
Pranohet me cleri

Shitet Toke

Rruga Jonuz Lici ,Fresku/Linze | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke buze liqenit cmimi : 94.5 euro/m2 i diskutueshem pranohet me clering kontakti ne foto...Lexo detajet..

82,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro500,000 Euro SHITET TOKË ARE + TRUALL NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are + truall në Bubullimë, Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale 100

Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së q...Lexo detajet..

500,000 Euro89,000 Euro Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje e Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro114,750 Euro Tirane, shes truall 2.295 m² 114.750 Euro (Vaqarr) Shitet tokë në "Vaqarr". Toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. Prona ë

Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)

Vaqarr, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni! opp11040 cel. : 0692290202...Lexo detajet..

114,750 Euro306,840 Euro Tirane, shes toke 7.671 m² 306.840 Euro (Rinas) Shitet tokë në "Rinas". Toka ka sipërfaqe totale prej 7671 m2. Toka

Tirane, Shes Toke 7.671 M² 306.840 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "rinas". toka ka sipërfaqe totale prej 7671 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet...Lexo detajet..

306,840 Euro126,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 1, KORÇË Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të Korçës Sipërfaqa e truallit

Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË

Korçë, Albania,Qender | Korce
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na k...Lexo detajet..

126,000 Euro80,000 Euro Shes 2070 meter Shes token ne periferi te Beratit, siperfacia eshte 2070 meter katror dhe eshte

Shes 2070 Meter

Starovë, Albania,Zone Periferike | Berati
Truall+Toke Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Berati Qyteti

Shes token ne periferi te beratit, siperfacia eshte 2070 meter katror dhe eshte nje pike kyce mund te perdoret si per kapanone si per toke buke me prodhimtari te larte bujqesore. cmimi 80 mije euro i padiskutue...Lexo detajet..

80,000 Euro3,860,000 Euro Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës  Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës Toka ndodhet pranë QTU-së, në autostradën

Tokë, Autostrada Tiranë-durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tokë, autostrada tiranë-durrës toka ndodhet pranë qtu-së, në autostradën tiranë-durrës ka sipërfaqe totale prej 15440 m2, shitet me 250 euro/m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje...Lexo detajet..

3,860,000 Euro200,000 Euro Shitet vil 3 katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball restorant sofra e ariut;Rruga 3 vellezerit kondi 👀OKAZION 👀...
Shitet Vile 3- kateshe
Tek Vilat Gjermane ,
Rruga 3 Velle

Shitet Vil 3 Katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball Restorant

Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albanie,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni art...Lexo detajet..

200,000 Euro975,000 Euro 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊𝒎𝒊 7500 𝒎2 Yzberisht prane casa italia  𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
7.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

975,000 Euro100,000 Euro SHITET TOKË ARE NË BABUNJË, LUSHNJE Shitet tokë are në Babunjë, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 5298 m² e

Shitet TokË Are NË BabunjË, Lushnje

Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në babunjë, lushnje. sipërfaqa e tokës është 5298 m² e mbjellë me 43 rrënjë ullinj. toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 20 €/m² i disk...Lexo detajet..

100,000 Euro270,000 Euro SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë are në Savër, lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe

Shitet TokË Are NË SavËr, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
13.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në savër, lushnje. sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. shitet me çmimin prej 20 €/m². për më shumë informacione ose n...Lexo detajet..

270,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKE NE RROGOZHINE Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shitet Toke Ne Rrogozhine

Rrogozhinë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi esh...Lexo detajet..

50,000 Euro4,400,000 Leke Toke ne shitie ne sukth vendes, me prospetive stalla me shpi ose per bujqsie 1 Shitet toke ne sukth

Toke Ne Shitie Ne Sukth Vendes, Me Prospetive Stalla Me Shpi

Sukth Krujes, Albania,Zone Periferike | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet toke ne sukth ...Lexo detajet..

4,400,000 Leke175,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 11 NËNTORI, ELBASAN. Shitet truall në lagjen 11 Nëntori, Elbasan.
Sipërfaqa e truallit është 35

Shitet TokË Truall NË Lagjen 11 NËntori, Elbasan.

Elbasan, Albania,Qender | Elbasan
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

175,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro75,000 Euro Fier, shes toke 13.000 m² 75.000 Euro (Fier) Toka është e pozicionuar në Autostradën Fier-Lushnje. Informacion mbi tokën

Fier, Shes Toke 13.000 M² 75.000 Euro (fier)

Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën fier-lushnje. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 13000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë ...Lexo detajet..

75,000 Euro40,000 Euro Tok ne shitje rotulla shitet edhe pjesash  Tok ne shitje vend te mir ne rotull 5 minuta nga shan pieter perball xhamis, tru

Tok Ne Shitje Rotulla Shitet Edhe Pjesash

Domje, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Tok ne shitje vend te mir ne rotull 5 minuta nga shan pieter perball xhamis, trull per ndertim, ...Lexo detajet..

40,000 Euro2,213,100 Euro  Shitet, Tokë, Kepi i Rodonit 2,213,100 € ID: PRI 7661 Shitet tokë në Kepin e Rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. Zona në t

Shitet, Tokë, Kepi I Rodonit 2,213,100 € Id: Pri 7661

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
34.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në kepin e rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. zona në të cilën gjendet toka është një ndër plazhet me të bukur dhe më pak të eksploruar të vendit çka e bën një zonë me prem...Lexo detajet..

2,213,100 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim