ciklonet tropike 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro260,000 Euro Shitet toke Shitet toke 9 dynym dhe 4 dynym , zone e pare ne autostraden fier vlore, e munds

Shitet Toke

Autostrada Fier Vlore 17 ,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toke 9 dynym dhe 4 dynym , zone e pare ne autostraden fier vlore, e mundshme per zhvillim bisnesi, me 28€m2 e diskutueshme ...Lexo detajet..

260,000 Euro70,000 Euro Shitet 700m2 truall prane Liqenit te Thate Shitet 700m2 truall prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne nje koder te bute ne mes

Shitet 700m2 Truall Prane Liqenit Te Thate

Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 700m2 truall prane liqenit te thate. ndodhet ne nje koder te bute ne mes gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise absolute. eshte me dokumenta te rregullta. ka mundesi te merret edhe me shume siperfaqe,...Lexo detajet..

70,000 Euro108,240 Euro Shitet Toke 📍⛳ Shitet toke ne fshatin Fishte - Lezhe, me siperfaqe 13200 m2 , prane hekurudhes

Shitet Toke 📍⛳

Fishtë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne fshatin fishte - lezhe, me siperfaqe 13200 m2 , prane hekurudhes (ne pjesen perendimore). toka pershkohet nga kanali vadites. toka eshte me letra te rregullta. per me teper informacion kontakton...Lexo detajet..

108,240 Euro80,000 Leke toke me qera te rruga tirane - elbasan 80.000 leke 2000m2, cmimi 80.000 leke e pershtatshme per fabrike, inertesh pllakash

Toke Me Qera Te Rruga Tirane - Elbasan 80.000 Leke

Rruga Tirane Elbasan,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

2000m2, cmimi 80.000 leke e pershtatshme per fabrike, inertesh pllakash...Lexo detajet..

80,000 Leke90,000 Euro Durres, shes prone 1.700 m² (Plepa. Shkembi i kavajes) Durres, shes prone 1.700 m² (Plepa. Shkembi i kavajes)


Zona/Rruga : Plepa.

Durres, Shes Prone 1.700 M² (plepa. Shkembi I Kavajes)

Plepa,Plepa | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Durres, shes prone 1.700 m² (plepa. shkembi i kavajes) zona/rruga : plepa. shkembi i kavajes shitet prona 1700m cel. : 0694856644 ...Lexo detajet..

90,000 Euro200,000 Euro Tirane, shes toke 8.000 m² 200.000 Euro (Berzhite) Apartamenti eshte i pozicionuar ne Autostraden Tirane-Elbasan, ne Berzhite afer

Tirane, Shes Toke 8.000 M² 200.000 Euro (berzhite)

Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Apartamenti eshte i pozicionuar ne autostraden tirane-elbasan, ne berzhite afer palma noves. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 8000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • siperfaqe e b...Lexo detajet..

200,000 Euro5,000 Euro SHITET MAGAZINË NË PLUG, LUSHNJE Shitet magazinë në Plug, Lushnje me sipërfaqe 70 m².
Magazina ka lokacion t

Shitet MagazinË NË Plug, Lushnje

Plug, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet magazinë në plug, lushnje me sipërfaqe 70 m². magazina ka lokacion të favorshëm në qëndër të plugut. shitet me çmimin prej 5 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në...Lexo detajet..

5,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro480,000 Euro Toke per shitje ne Kashar ne Tirane (ID 4191009) Property ID : 4191009

Kashar ,Tirane ,shitet toke me 40 euro/m², siperfaqe t

Toke Per Shitje Ne Kashar Ne Tirane (id 4191009)

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191009 kashar ,tirane ,shitet toke me 40 euro/m², siperfaqe totale 12000 m² qe mund te ndahet ne dy pjese 6500 m² +5500 m², me hipotek, zone e studiuar deri 3+1 kate ,e pershtatshme per in...Lexo detajet..

480,000 Euro1,120,000 Euro Toke per shitje Kashar ne Tirane (ID 4191008) Property ID :4191008

Kashar ,Tirane shitet toke me cmim 70 euro/m² ,siperfaq

Toke Per Shitje Kashar Ne Tirane (id 4191008)

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id :4191008 kashar ,tirane shitet toke me cmim 70 euro/m² ,siperfaqe totale 16000 m², me hipotek, zone e studiuar deri 3+1 kate , e pershtatshme per investime te ndryshme si resort,hotel , vila, m...Lexo detajet..

1,120,000 Euro38,000 Euro SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total Shitet ose ndërrohet tokë are në Syzes, Berat.
Sipërfaqa e tokës është 1

Shitet TokË Are NË Syzes, Berat 38,000 Eur / Total

Syzes, Albania,Zone Periferike | Berati
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Berati Qyteti

Shitet ose ndërrohet tokë are në syzes, berat. sipërfaqa e tokës është 1027 m² me lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 38 000 €/total ose ndërrohet me dyqan në l...Lexo detajet..

38,000 Euro7,000 Euro Shitet Garazh 16mkatror Shitet garzh 16.5m katror 
Adresa mprapa Shkolles besnik sykja tek 
Alb marke

Shitet Garazh 16mkatror

Mbrpa Shkolles Besnik Sykje Tek Pallati Tek Alb Ma,Vasil Shanto | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet garzh 16.5m katror adresa mprapa shkolles besnik sykja tek alb market garazh nen toksor...Lexo detajet..

7,000 Euro225,000 Euro Shitet,Toke,Farke e Madhe(future13884) Toka ndodhet në zonën e Farkës së Madhe. Ka sipërfaqe totale prej 5500m2. D

Shitet,toke,farke E Madhe(future13884)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e farkës së madhe. ka sipërfaqe totale prej 5500m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • e aksesueshme nga rruga •e përshtatshme për vila dhe biznes...Lexo detajet..

225,000 Euro1,050,000 Euro Shitet,Tokë,Autostrada Tiranë-Durrës Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës,pranë rrugës dytësore. Ka sipë

Shitet,tokë,autostrada Tiranë-durrës

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës,pranë rrugës dytësore. ka sipërfaqe totale prej 7000m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • e aksesueshme nga rruga •e përsht...Lexo detajet..

1,050,000 Euro420,000 Euro Shitet,Tokë,Mëzez(Future Home Real Estate) Toka ndodhet në zonën e Mëzezës,prapa Casa Italia. Ka sipërfaqe totale prej

Shitet,tokë,mëzez(future Home Real Estate)

Mezez, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e mëzezës,prapa casa italia. ka sipërfaqe totale prej 2500m2. disponon certifikatë pronësie. detaje të tjera • buzë rruge •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh •...Lexo detajet..

420,000 Euro66,000 Euro Shitet toke 1200 m2,me hipoteke Shitet toke 1200 m2,me hipoteke,me mure rrethues
Puse uji 100 metra, energji el

Shitet Toke 1200 M2,me Hipoteke

Bërzhitë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 1200 m2,me hipoteke,me mure rrethues puse uji 100 metra, energji elektrike trefazor adresa: berzhide...Lexo detajet..

66,000 Euro94,500 Euro SHITET TOKE NE BREGDET NE DURRES SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperf

Shitet Toke Ne Bregdet Ne Durres

Sektori Rinia,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tek sektori rinia ne durres. siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. kjo prone mund te p...Lexo detajet..

94,500 Euro254,800 Euro SHITET TOKE NE MARQINET TE VORES Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Ne Marqinet Te Vores

Marqinet, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

254,800 Euro177,450 Euro SHITET TOKE NE TUFIN TE TIRANES NE RRUGE TE ARBERIT. Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. Toka

Shitet Toke Ne Tufin Te Tiranes Ne Rruge Te Arberit.

Tufine, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne tufine 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberit nga tirana. toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund...Lexo detajet..

177,450 Euro177,000 Euro Tirane, shes toke 3.555 m² 177.000 Euro, Kashar (Future Home Ali Demi) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit, te Hotel Iliada. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 3.555 M² 177.000 Euro, Kashar (future Hom

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit, te hotel iliada. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3555 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta ...Lexo detajet..

177,000 Euro125,000 Euro Toke per shitje ne Astir ne Tirane ( 4191010 ) Property ID : 4191010

Astire, Tirane , shitet toke Truall, siperfaqe 500 m²,

Toke Per Shitje Ne Astir Ne Tirane ( 4191010 )

Astire,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191010 astire, tirane , shitet toke truall, siperfaqe 500 m², me hipoteke , buze rruge, vend i pershtatshem per ndertim si dhe per investime te ndryshme si hotel, vile, magazine etj shitet...Lexo detajet..

125,000 Euro660,000 Euro shitet toke shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeograf

Shitet Toke

Rruga Nene Tereza Berxulle,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13000 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643...Lexo detajet..

660,000 Euro859,500 Euro Tirane, shes toke 9.550 m² 859.500 Euro, Mullet (Future Home Ali Demi) Toka eshte e pozicionuar te zona e Mulletit. Informacion mbi token: •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 9.550 M² 859.500 Euro, Mullet (future Hom

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 9550 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • ...Lexo detajet..

859,500 Euro50,000 Euro SHITET TOKE NE RROGOZHINE Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shitet Toke Ne Rrogozhine

Rrogozhinë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi esh...Lexo detajet..

50,000 Euro370,000 Euro Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj.
S

Shitet Toke Se Bashku Me Ndertesen Ne Kavaje Komuna Synej Ne

Kavajë, Albania,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet toke se bashku me ndertesen ne kavaje komuna synej ne fshatin peqinaj. siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses . infrastruktur e rregull...Lexo detajet..

370,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim