dridhja e buzes 

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro161,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, Tiranë PRI14230 ( FUTURE HOME PRIORITY+) Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • E p

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri14230 ( Future Ho

Liqeni Artificial,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtim vilash. • opsion ideal investimi. • për më...Lexo detajet..

161,000 Euro33,750 Euro Tirane, shes toke 1.350 m² 33.750 Euro (Kashar) Shitet tokë në Kashar, prapa City Park, afër Autostradës Tiranë-Durrës. In

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

33,750 Euro120,000 Euro Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane Okazion! Shitet Toke truall ne Rr.Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane me si

Okazion! Shitet Toke Truall Ne Rrugen Haxhi Bardhi Tek Vilat

Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion! shitet toke truall ne rr.haxhi bardhi tek vilat gjermane tirane me siperfaqe prej 350 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.zona eshte e urbanizuar dhe me te...Lexo detajet..

120,000 Euro1,300,000 Euro Tiranë Tokë Truall për Shitje Rruga Kavajës Tiranë Truall për Shitje Rruga Kavajës.
Lumi lanës, sipërfaqe totale trual

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës. lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re...Lexo detajet..

1,300,000 Euro40,000 Euro SHITET TOKE NE KAMEZ TIRANE Shitet toke truall ne Rrugen "Azem Hajdari" Kamez. Toka truall ka nje

Shitet Toke Ne Kamez Tirane

Rruga Azem Hajdari, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "azem hajdari" kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges ne nje zone me ndertime vilash dhe pallate ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka k...Lexo detajet..

40,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro230,000 Euro Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet ! Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magaz

Shitet Truall Ne Rrugen Kryesore Shkozet !

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magazine e cila aktualisht eshte e dhene me qera . toka ndodhet buze rruges kryesore me akses mjaft te mire per mjetet dhe ndodhet pran...Lexo detajet..

230,000 Euro170,000 Euro Tirane, shes toke 500 m² 170.000 Euro (Rruga 5 Maji) 
Shitet Tokë tek rruga "5 Maji". Me sipërfaqe totale prej 500 m2 .

Tirane, Shes Toke 500 M² 170.000 Euro (rruga 5 Maji)

Rruga E Dibres,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë tek rruga "5 maji". me sipërfaqe totale prej 500 m2 . toka është e përshtatshme për investim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni! opp14826 cel...Lexo detajet..

170,000 Euro240,000 Euro Tirane, shes toke 2.400 m² 240.000 Euro (Liqeni I Farkës) Toka është e pozicionuar te Liqeni i Farkës. Informacion mbi tokën : • Sip

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 240.000 Euro (liqeni I Farkës)

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te liqeni i farkës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryes...Lexo detajet..

240,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 75.000 Euro (Sauk) Toka është e pozicionuar në Sauk, në rrugën "Shaqir Palushi". Inf

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 75.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

75,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro10,000 Euro Shitet toke ne bregdetin e divjakes Shitet  toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk

Shitet Toke Ne Bregdetin E Divjakes

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk ka letra ashtu siq nuk ka asnje letera ne divjake por esht ne perdorim per vitet e ardhshme mundsi per biznes te besh camping p...Lexo detajet..

10,000 Euro50,000 Euro Shitet, Toke, Vore, 1300 m2, 52.000 Euro, Tirane. Toka ndodhet ne Vore ,prane Rruges Industriale. • Informacion mbi token: • P

Shitet, Toke, Vore, 1300 M2, 52.000 Euro, Tirane.

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vore ,prane rruges industriale. • informacion mbi token: • prane rruges kryesore siperfaqja e tokes : 1300 m2 • i pershtatshem per ndertim kapanoni. • per ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

50,000 Euro1,000,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Rruga Unaza Murialdo, Fier, Albania,Qender | Fier
Perdorimi
900.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Okazion shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbul...Lexo detajet..

1,000,000 Euro78,000 Euro Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 

Shitet truall prane Liqenit

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash . trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe pe...Lexo detajet..

78,000 Euro975,000 Euro 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊𝒎𝒊 7500 𝒎2 Yzberisht prane casa italia 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
7.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

975,000 Euro195,000 Euro Shitet toke me 60 euro metri katror, ne Mullet Shitet toke 3250 m2, Okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. N

Shitet Toke Me 60 Euro Metri Katror, Ne Mullet

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3250 m2, okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. ne zonen e mulletit, 50 metra nga rruga kryesore. zone e qete dhe e pershtatshme per vila...Lexo detajet..

195,000 Euro16,500,000 Euro Shitet Toke 16500m2 
Shitet Tokë
Çmimi: 100Euro/m2
Berzhite , Afer Palma Noves.

Siperfaqe to

Shitet Toke 16500m2

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
16.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë Çmimi: 100euro/m2 berzhite , afer palma noves. siperfaqe totale 16500 m2 me certifikate pronesie behet nderrim dhe me apartamente ne tr. kontakto tani ne : cel dhe whatsapp dhe v...Lexo detajet..

16,500,000 Euro192,000 Euro SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+F

Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie

Rruga Sokol Olldashi Tale Lezhe,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi apo...Lexo detajet..

192,000 Euro2,156,000 Euro Toke, Vore (44000 m2) Toka eshte e pozicionuar te zona e Vores se vjeter, prane doganes afer hekurudha

Toke, Vore (44000 M2)

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 44000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfryt...Lexo detajet..

2,156,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKE NE RROGOZHINE Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shitet Toke Ne Rrogozhine

Rrogozhinë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi esh...Lexo detajet..

50,000 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Tale 1, Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rreth...Lexo detajet..

1,061,645 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro162,000 Euro Tirane, shes toke 405 m² 162.000 Euro (Ish Parku Autobuzave) Shitet tokë te Ish Parku Autobuzave, afër rrugës "Babë Rexha". Inf

Tirane, Shes Toke 405 M² 162.000 Euro (ish Parku Autobuzave

Ish Parku Autobuzave,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te ish parku autobuzave, afër rrugës "babë rexha". informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 405 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

162,000 Euro10,000,000 Leke ullishte ne Vore 6200m2 Vore
Ne kodrat e fshatit Muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertif

Ullishte Ne Vore 6200m2

Muçaj, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore ne kodrat e fshatit muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertifikate pronesie,pamje nga autostrada,prone e pershtatshme per ndertim vile,komplekse te ndryshme etj cmimi 100 milion leke i padisk...Lexo detajet..

10,000,000 Leke10,000,000 Leke toke ne Vore 1300m2 shitet/nderrohet shitet toke ne Vore me sip 1300m2 me certifikate pronesie buze rruge e pershtats

Toke Ne Vore 1300m2 Shitet/nderrohet

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne vore me sip 1300m2 me certifikate pronesie buze rruge e pershtatshme per ndertim shtepie magazine cmimi 100 milion leke total cel 0693445777 mundesi nderrimi me makine,dyqan ose apartament ne tir...Lexo detajet..

10,000,000 LekeA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim