dsimbolet e frances 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
118,000 Euro

Toke 2,500 M2 Ideale Per Vila (komplet Maja E Kodres - Tiran

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 2500m2 , ideale per vila - komplet maja e kodres me pamje panoramike spektakolare si nga tirana ( lindje) edhe nga durresi ne largesi (perendim). toka eshte me hipoteke te rregullte, dhe eshte e rr...Lexo detajet..

118,000 Euro87,500 Euro

Truall - 875m2 Ne Borsh (shume Afer Me Detin) Mundesi E Rral

Rruga Plazhit, Borsh, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e rralle: investim ne rivieren e mrekullueshme te jugut (875 m2) turall ne rruge kryesore - dy vitet e fundit kane filluar ndertimet ne ate zone me hotel - direkt dalje ne plazh - zone ne zhvillim e sip...Lexo detajet..

87,500 Euro120 Shes Toke prane Megatek Shiten 2000 m2 toke prane Megatek 
Cmimi 120 Euro/m2

Cel : 0692375366

Shes Toke Prane Megatek

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 2000 m2 toke prane megatek cmimi 120 euro/m2 cel : 0692375366...Lexo detajet..

1203,500,000 Leke Shitet toke Shitet 7000 m2 toke ne Vishnje. Toka ka terren mjaft te pershtatshem per ndertim

Shitet Toke

Vishaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 7000 m2 toke ne vishnje. toka ka terren mjaft te pershtatshem per ndertim, ndodhet ne nje zone shum te qete qe e ben ideale per ndertimin e nje kompleksi banimi. rruga eshte e shtruar me asfalt deri tek...Lexo detajet..

3,500,000 Leke120,000 Euro 🏞 Shitet 4000m2 Toke per kompleks Vila Drunit 🏞 Shitet 4000m2 Toke per kompleks Vila Drunit

 đź“Ť Vendodhja Theth, Alban

🏞 Shitet 4000m2 Toke Per Kompleks Vila Drunit

Theth, Albania,Qender | Shkoder
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

120,000 Euro120,000 Euro Listim eksluziv. Shitet toke ne Mjulle Bathore me siperfaqe totale prej 800 m2 Listim eksluziv. Shitet toke ne Mjulle Bathore me siperfaqe totale prej 800 m2.

Listim Eksluziv. Shitet Toke Ne Mjulle Bathore Me Siperfaqe

Rruga Ramazan Begu, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Listim eksluziv. shitet toke ne mjulle bathore me siperfaqe totale prej 800 m2. toka ndodhet prane rezidences touch of the sun. trualli ka nje koeficent ndertimi 0,3. eshte optimal per te ndertuar nje ose 2 vi...Lexo detajet..

120,000 Euro45,000 Euro Shitet,Toke,Paskuqan Toka ndodhet në zonën e Paskuqanit.
Me sipërfaqe totale prej 500m2 dhe me pe

Shitet,toke,paskuqan

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e paskuqanit. me sipërfaqe totale prej 500m2 dhe me perspektivë zhvillimi. i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Është e pajisur me dokumentacion të...Lexo detajet..

45,000 Euro150,000 Euro Toke per Vile ne liqenin e Farkes,zonen me te qete Toke per Vile ne liqenin e Farkes,zonen me te qete te Tiranes,eshte e aprovuar p

Toke Per Vile Ne Liqenin E Farkes,zonen Me Te Qete

Rruga Panorama E Liqenit, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per vile ne liqenin e farkes,zonen me te qete te tiranes,eshte e aprovuar per ndertim vilash,sip 750m,cmimi 150000euro.kontakt agjensia imobiliare global.berti...0682356907...Lexo detajet..

150,000 Euro780,000 Euro Shitet vile dy kateshe prane TEG. Shitet vile dy kateshe prane TEG.
Me siperfaqe totale 670 m².

Ka nje kat ne

Shitet Vile Dy Kateshe Prane Teg.

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
5+1 Perdorimi
670.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet vile dy kateshe prane teg. me siperfaqe totale 670 m². ka nje kat nentoke me nje siperfaqe pej 240 m². organizohet: • 2 kate + 1 kat nen toke • 8 dhoma gjumi • 2 kuzhina • 4 korrid...Lexo detajet..

780,000 Euro370,000 Euro Shitet, Toke, Teg, Tirane PRI15208 Toka eshte e pozicionuar ne zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën : • Sipër

Shitet, Toke, Teg, Tirane Pri15208

Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3700 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mir...Lexo detajet..

370,000 Euro2,150,000 Euro đź”´ Shitet toke ne Picalle Shitet toke ne Picalle, Petrele, Tirane.
Disponon siperfaqe 5 ha.
Zona eshte m

đź”´ Shitet Toke Ne Picalle

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne picalle, petrele, tirane. disponon siperfaqe 5 ha. zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt. perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e a...Lexo detajet..

2,150,000 Euro260,000 Euro Toke Ne Shitje Tek Rruga E Kavajes (ID BT13) Tirane Ne rrugen e Kavajes shitet toke me siperfaqe 230m2 . Toka eshte me dokumentacion

Toke Ne Shitje Tek Rruga E Kavajes (id Bt13) Tirane

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen e kavajes shitet toke me siperfaqe 230m2 . toka eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor, i pershtashem per te ngritur cdo lloj aktiviteti dhe per ndertim , dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lak...Lexo detajet..

260,000 Euro162,500 Euro Toke Ne Shitje Tek Rruga E Arbrit (ID BT14) Tirane Tek rruga e Arbrit, ne Tufine shitet toke buze rruge me certifikate pronesie. Si

Toke Ne Shitje Tek Rruga E Arbrit (id Bt14) Tirane

Rruga E Arberit, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

162,500 Euro6,000 Euro jepet 1 hektar toke me qera prane Aeroportit. jepet me qera 1 hektar toke ne valias prane aeroportit,e pershtatshme per te gji

Jepet 1 Hektar Toke Me Qera Prane Aeroportit.

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet me qera 1 hektar toke ne valias prane aeroportit,e pershtatshme per te gjithe ata qe duan te zhvillojne aktivitete biznesi.cmimi i diskutueshem....Lexo detajet..

6,000 Euro90,000 Euro SHITET TRUALL 200 m2 ,TEK XHAMLLIKU ! Shitet Truall 200 m2 me nje ndertese te vjeter . Ne zonen e Xhamllikut Rruga “

Shitet Truall 200 M2 ,tek Xhamlliku !

Rruga Ramiz Treni, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 200 m2 me nje ndertese te vjeter . ne zonen e xhamllikut rruga “ramiz treni”. toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . cmimi i shitjes : 90.000 euro...Lexo detajet..

90,000 Euro20,000 Euro tok ne shitje sektor rinia me qertifikat pronsije toke me gjitha dekomentet ne shitje siperfaqja 500m2 e rrethuar ne avulli dh

Tok Ne Shitje Sektor Rinia Me Qertifikat Pronsije

Rruga Vath Turja, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke me gjitha dekomentet ne shitje siperfaqja 500m2 e rrethuar ne avulli dhe smimi 20 mij €...Lexo detajet..

20,000 Euro500,000 Euro SHITET TRUALL 10.000 PLUS NJE VILE 200 M2 500.000 EURO SHITET TRUALL + VILE 
~10.000 M2
~ VILA 200 M2 
~AUTOSTRATE CITY PARK 
~ ME

Shitet Truall 10.000 Plus Nje Vile 200 M2 500.000 Euro

Autostrate Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall + vile ~10.000 m2 ~ vila 200 m2 ~autostrate city park ~ me nje vile 200 m2 brenda ne truall ~ideal per plan banimi dhe investimi ~ cmimi 500.000 euro kontaktoni 0677146167 ...Lexo detajet..

500,000 Euro160,000 Euro SHITET TRUALL 840 M2 NE SAUK TE VJETER 160.000 EURO SHITET TRUALL
~840 M2
~ SAUK I VJETER 
~ ME LEJE NDERTIMI 
~IDEAL PER PLAN B

Shitet Truall 840 M2 Ne Sauk Te Vjeter 160.000 Euro

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ~840 m2 ~ sauk i vjeter ~ me leje ndertimi ~ideal per plan banimi dhe investimi ~ cmimi 160.000 euro kontaktoni 0677146167 ...Lexo detajet..

160,000 Euro203,500 Euro Shitet toke are ne Qinam, Tirane SHITET TOKĂ‹ ARĂ‹ NĂ‹ QINAM, TIRANĂ‹.
Toka ka një sipërfaqe prej 20000 m2.
D

Shitet Toke Are Ne Qinam, Tirane

Qinam, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokË arË nË qinam, tiranË. toka ka një sipërfaqe prej 20000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Çmimi për shitje është 203.500 euro/total. "agjensi pronash"...Lexo detajet..

203,500 Euro51,000 Euro Shitet toke ne zonen e Lushnjes 3 prona nga 3.450 m.k. secila. Shiten bashkë ose edhe veç. Çmimi për secilë

Shitet Toke Ne Zonen E Lushnjes

Rrapëz, Αλβανία.,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

3 prona nga 3.450 m.k. secila. shiten bashkë ose edhe veç. Çmimi për secilën 17.000 euro secila. lushnje,, rrapëz–kolonjë. kontakt me: tel. (gr) me viber ose whatsapp. me email delibashi.ermal@...Lexo detajet..

51,000 Euro500,000 Euro Tirane, shes toke 3.100 m² 500.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk me sipërfaqe prej 3100 m2. Toka ndodhet pranë Xhamisë d

Tirane, Shes Toke 3.100 M² 500.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk me sipërfaqe prej 3100 m2. toka ndodhet pranë xhamisë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontakto...Lexo detajet..

500,000 Euro80,000 Euro SHITET TOKE/TRUALL ARAPAJ/DURRES Shitet tokè/truall ne arapaj te durresit.Shum e pèrshtatshme pèr ndertim shte

Shitet Toke/truall Arapaj/durres

Arapaj/durres,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokè/truall ne arapaj te durresit.shum e pèrshtatshme pèr ndertim shtepie /vile .vetem 1 km distancè nga unaza e plazhit ose 2 km distancè nga posta e plazhit(qendra),ka siperfaqje prej 2000m ,mund ...Lexo detajet..

80,000 Euro87,500 Euro Truall - 875m2 ne Borsh (Shume afer me Detin) Mundesi e Rralle (Dokumentacion i Rregullt) Mundesi E Rralle: Investim Ne Rivieren E Mrekullueshme Te Jugut (875 M2) Turall

Truall - 875m2 Ne Borsh (shume Afer Me Detin) Mundesi E Rral

Rruga Plazhit, Borsh, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e rralle: investim ne rivieren e mrekullueshme te jugut (875 m2) turall ne rruge kryesore - dy vitet e fundit kane filluar ndertimet ne ate zone me hotel - direkt dalje ne plazh - zone ne zhvillim e sip...Lexo detajet..

87,500 Euro150,000 Euro Shitet, Tokë, Fresku, Tiranë. 150,000 € Toka ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën Dalip Topi.

Me sipërfaqe tota

Shitet, Tokë, Fresku, Tiranë. 150,000 €

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut, në rrugën dalip topi. me sipërfaqe totale prej 500m2 dhe me perspektivë zhvillimi. i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Është e pajis...Lexo detajet..

150,000 Euro200,000 Euro OKAZION!!! Toke per shitje, Farke e vogel OKAZION!!! Toka eshte e pershtatshme per kompleks vilash duke qen se 1700m2 jan

Okazion!!! Toke Per Shitje, Farke E Vogel

Farkë E Vogël, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion!!! toka eshte e pershtatshme per kompleks vilash duke qen se 1700m2 jan te kthyera ne truall per ndertim dhe pjesa tjeter mund te kthehet shume lete pasi eshte mare edhe leje njgjitur per tu zhvilluar s...Lexo detajet..

200,000 Euro398,000 Euro Shitet toke buze rruge ne Ibe e poshtme Shitet toke buze rruge ne Ibe e poshtme, prane kompleksit Palmanova.
Toka eshte

Shitet Toke Buze Rruge Ne Ibe E Poshtme

Ibë E Poshtme, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke buze rruge ne ibe e poshtme, prane kompleksit palmanova. toka eshte prane autoatrades qe ka hyrje dalje nga autostrada pasi eshte ne rrethrrutullim. pozicioni strategjik i tokes favorizon cdo lloj...Lexo detajet..

398,000 Euro240,000 Euro Toke per shitje ne Baldushk Toka ndodhet ne zonen e Baldushkut me siperfaqe 6000 m2 dhe disponon dokumentaci

Toke Per Shitje Ne Baldushk

Baldushk, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e baldushkut me siperfaqe 6000 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose biznesi. per me shume inform...Lexo detajet..

240,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim