ese nje shetitje ne natyre 

 Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro225,000 Euro Truall, Plazh(hekurudha) shitet nje truall ne zonen e Plazhit ne hekurudha,sapo kalon shkollen Kasa,me si

Truall, Plazh(hekurudha)

Rruga Bajram Curri, Durrës, Albania,Plepa | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet nje truall ne zonen e plazhit ne hekurudha,sapo kalon shkollen kasa,me sip rreth 900m2, ne te ndodhet nje magazine me sip. rreth 200m2, ndodhet ne rrugen kryesore te zones....Lexo detajet..

225,000 Euro1,500,000 Euro Shitet, Tokë, Divjakë Cmimi: 1,500,000 € ID: plus13562 Shitet tokë në Qerm në Divjakë. Me sipërfaqe totale prej 250000 m2. Toka ë

Shitet, Tokë, Divjakë Cmimi: 1,500,000 € Id: Plus13562

Divjakë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
25.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë në qerm në divjakë. me sipërfaqe totale prej 250000 m2. toka është e përshtatshme për ndërtim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për më tepër na kon...Lexo detajet..

1,500,000 Euro254,800 Euro SHITET TOKE ME  LEVERDI NE MARQINET TE  VORES Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Me Leverdi Ne Marqinet Te Vores

Marqinet Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

254,800 Euro500,000 Euro SHITEN SERA NE DURRES 25.000m2 Shiten sera ne Durres. Serat jane ndertuar ne Shtator 2016, dhe kane nje prodhim

Shiten Sera Ne Durres 25.000m2

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
25.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten sera ne durres. serat jane ndertuar ne shtator 2016, dhe kane nje prodhimtari gjithevjetore. serat kane nje infrastrukture shum moderne te kohes. ne keto sera eshte ber nje investim mbi 230000 euro. sera...Lexo detajet..

500,000 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes.  Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Rrilë - Tale, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rreth...Lexo detajet..

1,061,645 Euro400,000 Euro Shitet, Tokë , Lundër, Tiranë Toka ndodhet në Lundër..Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës : 500

Shitet, Tokë , Lundër, Tiranë

Lunder,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në lundër..informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

400,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro2,000,000 Euro TOKE,Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Sip

Toke,kapanon,autostrada Tirane-durres

Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet pe...Lexo detajet..

2,000,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 Euro50,000 Euro Shitet 500 m2 Toke ne Farke me leje ndertimi Shitet 500 m2 Toke ne Farke me leje ndertimi.
Toka eshte shume e pershtatshme p

Shitet 500 M2 Toke Ne Farke Me Leje Ndertimi

Farkë E Vogël, Tiranë, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 500 m2 toke ne farke me leje ndertimi. toka eshte shume e pershtatshme per ndertim. cmimi 100€/ m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacione na kontaktoni....Lexo detajet..

50,000 Euro180,000 Euro Shitet Truall ne Qender 303m Shitet Truall ne qender te qytetit me siperfaqje 303m dhe banim 80m.
Mundesi nd

Shitet Truall Ne Qender 303m

Blu Star,Qender | Durres
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne qender te qytetit me siperfaqje 303m dhe banim 80m. mundesi ndertimi deri ne 4 kate. e pershtatshme dhe per biznes dhe aktivitete te ndryshme. truall i ralle ne qender per shitje me kete cmi...Lexo detajet..

180,000 Euro444,000 Euro Shitet Truall prane Detit 🙋‍♂️ Shitet Toke-Truall
📍Golem Durres Albania 
🏖 Prane Detit

Shitet Truall Prane Detit

Golem, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🙋‍♂️ shitet toke-truall 📍golem durres albania 🏖 prane detit 🌅 zone turistike 📐 siperfaqja 3700m² truall 📊 koficent ndertimi 50% 🗃 leje ndertimi deri ne 6 kate 🗂 certifikat...Lexo detajet..

444,000 Euro7,000,000 Leke Shes ose shkembej Toke Shkembej toke buqesore ne Plug te Lushnjes me nje apartament ose ambjent biznesi

Shes Ose Shkembej Toke

Plug, Lushnjë District, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
14.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shkembej toke buqesore ne plug te lushnjes me nje apartament ose ambjent biznesi ne durres ose tirane. toka ka siperfaqe 14000m2 dhe eshte me certifikate pronesie ...Lexo detajet..

7,000,000 Leke2,700,000 Leke Truall Shes ose shkembej token ne Shkozet, Durres me nje apartament ose ambjent biznesi

Truall

Nishtulla, Mbrapa Gjykates Se Apelit, Shkozet, Dur,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes ose shkembej token ne shkozet, durres me nje apartament ose ambjent biznesi ne tirane ose ne durres. ne rast shitje cmimi eshte 8000 leke/m2, i diskutueshem. siperfaqja 340 m2. ...Lexo detajet..

2,700,000 Leke325,000 Euro Tirane, shes truall 4.600 m² 325.000 Euro (Berxulle,prane Rinasit) Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit,ngjitur Aeroportit 

Me dok

Tirane, Shes Truall 4.600 M² 325.000 Euro (berxulle,prane R

Bërxullë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e berxullit,ngjitur aeroportit me dokumenta te rregullta hipotekore. cmimi 325.000 euro ...Lexo detajet..

325,000 Euro100,000 Leke Jepet me qira truall në Don Bosko Jepet truall për qira në Don Bosko.
Trualli ka një sipërfaqe totale prej 14

Jepet Me Qira Truall Në Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Shqipëria,Don Bosko | Tirane
Truall Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet truall për qira në don bosko. trualli ka një sipërfaqe totale prej 1400 m2. Është i favorshëm për biznese të tipit: lavazho, parkim, etj,. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. per m...Lexo detajet..

100,000 Leke35,000 Euro Tirane, shes toke 425 m² 35.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk, përballë Akademisë së Policisë. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 425 M² 35.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk, përballë akademisë së policisë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 425 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infast...Lexo detajet..

35,000 Euro3,000 Euro Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Toke,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • me certifikatë pronësie. • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

3,000 Euro25,000 Euro SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE +TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+

Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie

Rruga Sokol Olldashi Per Tale,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

+toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi ap...Lexo detajet..

25,000 Euro5,000,000 Leke SHITET ULLISHTE  Shiten 150 Rrenje Ullinje, 10 vjecar ne prodhim te plote.
Ne nje siperfaqe toke

Shitet Ullishte

Kilometri 16 Tirane - Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 150 rrenje ullinje, 10 vjecar ne prodhim te plote. ne nje siperfaqe toke prej 5 dynym, me letra te rregullta. ndodhen ne kilometrin e 16 tirare- durres. cmimi 50 mln dynymi (i diskutueshem). numer kon...Lexo detajet..

5,000,000 Leke140,000 Euro Tirane, shes truall   831 m², 140.000 Euro(Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M², 140.000 Euro(porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro60,000 Euro Okazion! Shitet toke are ne Gurez Kurbin. Okazion!
Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga plazhi i Pat

Okazion! Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin.

Patok, Albania,Zone Periferike | Kruje
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Okazion! shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga plazhi i patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.toka shitet 10 euro per m2,/1000m2 = 10.000...Lexo detajet..

60,000 Euro140,000 Euro SHITET TOKË - TRUALL NË MULLET, TIRANË Shitet tokë truall në Mullet,Tiranë .
Toka ka sipërfaqe 1000 m² dhe ndodhe

Shitet TokË - Truall NË Mullet, TiranË

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë truall në mullet,tiranë . toka ka sipërfaqe 1000 m² dhe ndodhet në vijë të verdhë. mbi të ndodhet një shtëpi e vjetër. koefiçenti i ndërtimit është 300 m². në qendër të mull...Lexo detajet..

140,000 Euro320,000 Euro shitet toke 40000m2 °Farke prane restorant "Nari"
°Sip: 40.000 m²
°E pershtatshme pe

Shitet Toke 40000m2

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

°farke prane restorant "nari" °sip: 40.000 m² °e pershtatshme per ndertim vilash me nje pamje shume te bukur °cmimi: 80€ m² °per info na kontaktoni 0692040124 ose 0684021358...Lexo detajet..

320,000 Euro20,000 Euro Toke me letra / kembehet Shiten rreth 200m toke ne zonen e Kamzes Ne rrugen Berisha. Toka eshte e rrethua

Toke Me Letra / Kembehet

Rruga Berisha, Kamëz, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke ne zonen e kamzes ne rrugen berisha. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella.ka dy porta te medha dhe pus. jane 70 metra katror themele te hedhura per ndertim mbi 3 kate. uje te bollsh...Lexo detajet..

20,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim