gradisht 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro3,400,000 Euro Shitet toke shume prane Teg Shitet toke 31000 m/2 sume prane qerndres tregetare Teg.Toka eshte e pershtatsh

Shitet Toke Shume Prane Teg

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
31.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 31000 m/2 sume prane qerndres tregetare teg.toka eshte e pershtatshme per ndertim vilash.per me shume info na kontaktoni....Lexo detajet..

3,400,000 Euro99,700 Euro Shitet toke truall ne rrugen Teuta ne afersi me qendren Kamezes Tirane Shitet toke truall ne rrugen Teuta ne afersi me qendren Kamezes Tirane. Trualli

Shitet Toke Truall Ne Rrugen Teuta Ne Afersi Me Qendren Kame

Rruga Teuta, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen teuta ne afersi me qendren kamezes tirane. trualli ka siperfaqe 5000 m2. toka ndodhet buze rruges , nje zone me zhvillim te shpejte urban ku dominojne vila e pallate, toka mund te s...Lexo detajet..

99,700 Euro50,000 Euro SHITET PEMTORE ME MOLLE SHITET PEMTORE ME MOLLE 4000 METRO KATRORE NE FSHATIN LESHNICE NE RRUGEN KRYESOR

Shitet Pemtore Me Molle

Pogradec, Αλβανία,Zone Periferike | Pogradec
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet pemtore me molle 4000 metro katrore ne fshatin leshnice ne rrugen kryesore pogradec-korce toka eshte me dokumenta te rregulta pronesje me certifakte cmimi 50.000 euro i diskutueshem nr telefoni 068313982...Lexo detajet..

50,000 Euro400,000 Leke OKAZION.!!!! OKAZION !!! Shitet toke 2 dynym adresa fush kruje ura e gjoles mbas karburant &q

Okazion.!!!!

Ura E Gjoles, Mbas Karburant Bakalli ,Zone Periferike | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Okazion !!! shitet toke 2 dynym adresa fush kruje ura e gjoles mbas karburant "bakalli" me vlere 40000 milion leke i diskutueshem..! 0682949898...Lexo detajet..

400,000 Leke11 Shes toke ne plazh Shes toke ne plazh domen (spille ) Toka ndodhet zone koder 1000m large plazhit k

Shes Toke Ne Plazh

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shes toke ne plazh domen (spille ) toka ndodhet zone koder 1000m large plazhit ka pamje full nga deti shume panoramike . e pershtashme per vila druri ose ose hotel....Lexo detajet..

11270,000 Euro Shesim 10000 m2 toke ne Autostraden Lushnje Fier Shesim toke me siperfaqje 10.000 m2 me permasa 66 meter linear gjeresi me 198 m

Shesim 10000 M2 Toke Ne Autostraden Lushnje Fier

Autostrada Lushnje Fier Km 3,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shesim toke me siperfaqje 10.000 m2 me permasa 66 meter linear gjeresi me 198 meter linear gjatesi me l’etra te rregullta .toka ndodhet ne km e 3 lushnje fier eshte ideale per bisnese cedo lloj bisnezi dhe e...Lexo detajet..

270,000 Euro450,500 Euro Shitet Toke- Pemtore Shitet Toke- Pemtore 
Siperfaqje TOTALE 5332 M2
Adresa e Pasurise PIQERAS-SARA

Shitet Toke- Pemtore

Piqeras, Albania,Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke- pemtore siperfaqje totale 5332 m2 adresa e pasurise piqeras-sarande cmimi 85 euro/m2...Lexo detajet..

450,500 Euro1,000 Euro Jepet toke me qera per parkim dhe lavazh ne komune te Parisit. Jepet toke me siperfaqe 500m2 me qera. Toka ndodhet ne komunen e Parisit dhe esh

Jepet Toke Me Qera Per Parkim Dhe Lavazh Ne Komune Te Parisi

Komuna E Parisit, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet toke me siperfaqe 500m2 me qera. toka ndodhet ne komunen e parisit dhe eshte e pershtatshme per parkim dhe lavazh, aktualisht eshte ne pune form parkimi. cmimi 1000€ i diskutueshem....Lexo detajet..

1,000 Euro330,000 Euro Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit Durres pranë detit. Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit Durres pranë detit.
Informacion mbi tokën: sip

Toka Ndodhet Tek Gjiri Lalzit Durres Pranë Detit.

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet tek gjiri lalzit durres pranë detit. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3000 m2 me certifikatë pronësie. pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi idea...Lexo detajet..

330,000 Euro273,000 Euro SHITET TOKE ME ULLINJE 21.000m2 AFER VORE Shiten Ullishte ne afersi Vores. Ullishte ne prodhim me moshe mbi 70 vjecare .

Shitet Toke Me Ullinje 21.000m2 Afer Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
21.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ullishte ne afersi vores. ullishte ne prodhim me moshe mbi 70 vjecare . toka ne te cilen gjendet kjo ullishte eshte edhe per kullot dhe per cdo lloi tjeter te kulturave bujqesore.. siperfaqe 21.000m2. s...Lexo detajet..

273,000 Euro1,000,000 Euro Toka ndodhet ne Linze Fresk. Toka ndodhet ne Linze Fresk.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1200

Toka Ndodhet Ne Linze Fresk.

Linzë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne linze fresk. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 12000 m2 me certifikatë pronësie. pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per k...Lexo detajet..

1,000,000 Euro36,000 Euro Tirane, shes toke 900 m² 36.000 Euro (Dajt) Shitet, Toke ne Dajt, 900m2. Toka kufizohet direkt me rrugen kryesore. Ndodhet 5

Tirane, Shes Toke 900 M² 36.000 Euro (dajt)

Dajt, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, toke ne dajt, 900m2. toka kufizohet direkt me rrugen kryesore. ndodhet 50 m para hyrjes ne surrel. vendodhja gjeografike i jep mundesine per shumellojshmeri shfrytezimi si: hoteleri, restorant, karburan...Lexo detajet..

36,000 Euro400,000 Euro Super Okazion! Shitet, Toke, Gjiri i Lalzit. 
PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet ne plazhin e Gjirit te Lalzit.
Siperfaqja

Super Okazion! Shitet, Toke, Gjiri I Lalzit.

Gjiri I Lalzit, Durres,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

pershkrimi i prones: toka ndodhet ne plazhin e gjirit te lalzit. siperfaqja: 5000 m2 toka ndodhet ne bregdet dhe eshte pike strategjike per ndertimin e komplekseve rezidenciale. mundesi shume e mire inv...Lexo detajet..

400,000 Euro370,000 Euro Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj.
S

Shitet Toke Se Bashku Me Ndertesen Ne Kavaje Komuna Synej Ne

Kavajë, Albania,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet toke se bashku me ndertesen ne kavaje komuna synej ne fshatin peqinaj. siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses . infrastruktur e rregull...Lexo detajet..

370,000 Euro321,000 Euro Tokë në shitje pas Varrezave Katolike Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 10700 m² t

Tokë Në Shitje Pas Varrezave Katolike

Pas Varrezave Katolike,Qender | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
10.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Sun real estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 10700 m² të ndodhur pas varrezave katolike, në krah të lumit kir. prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie. 🏷Çmimi: 321'0...Lexo detajet..

321,000 Euro198,900 Euro Truall per shtije tek Gjiri i Lalzit,mundesi fantastike investimi! Per me shume info, klikoni ketu : [urlcode]https://homeland.al/property/traull-

Truall Per Shtije Tek Gjiri I Lalzit,mundesi Fantastike Inve

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Per me shume info, klikoni ketu : [urlcode]https://homeland.al/property/traull-per-shtije-tek-gjiri-i-lalzitmundesi-fantastike-investimi/[/urlcode]...Lexo detajet..

198,900 Euro2,147,483,647 SHITET TOKE NE SHENGJIN Shitet toke ne Shengji prane Rruges se portit .
Toka ka nje pozicion shume te f

Shitet Toke Ne Shengjin

Rruga E Portit, Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne shengji prane rruges se portit . toka ka nje pozicion shume te favorshem (brenda ne qytet te shengjinit) gjithashtu kufizohet edhe nga rruga dytesore duke i dhene mundesine per investime shume ...Lexo detajet..

2,147,483,6476,500,000 Leke SHITET TRUALL 2.5 DYLYM NE SHEN GJERGJI Shiten 2.5 dylym toke ne Shen Gjergji Dajt. Toka ndodhet ne afersi te zona turis

Shitet Truall 2.5 Dylym Ne Shen Gjergji

Shëngjergj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 2.5 dylym toke ne shen gjergji dajt. toka ndodhet ne afersi te zona turistike . toka ka mundesi ndarje . cmimi i diskutueshem . per cdo informacion kontaktoni 0677146167...Lexo detajet..

6,500,000 Leke250,000 Euro Tokë në shitje në Ndocej Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m²

Tokë Në Shitje Në Ndocej

Rruga Bashej,Qender | Shkoder
Truall Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Sun real estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “ahmet haxhija”, rruga “bashej”, ndocej. në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-ka...Lexo detajet..

250,000 Euro200,000 Euro Shitet, Tokë truall ne fshatin Prush sapo kalon Kombinatin. Shitet, Tokë truall ne fshatin Prush sapo kalon Kombinatin.
Toka ndodhet në n

Shitet, Tokë Truall Ne Fshatin Prush Sapo Kalon Kombinatin.

Prush, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, tokë truall ne fshatin prush sapo kalon kombinatin. toka ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm. e pozicionuar në një zonë që ofron mundësi të mirë investimi. sip: 4000 m2 cmimi: 5...Lexo detajet..

200,000 Euro2,000,000 Leke Shitet truall + Are Shitet truall buze autostrades Lushnje- Fier. Ne truall ka shtepi e cila me pak

Shitet Truall + Are

Rrapëz, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet truall buze autostrades lushnje- fier. ne truall ka shtepi e cila me pak riparime mund te kthehet e banueshme (ka kohe pa banuar njeri ne te). siperfaqja totale - 375 m2. truall - 200 m2 ndertesa- 96...Lexo detajet..

2,000,000 Leke380,000 Euro Shitet Truall dhe ndertese 2 kateshe, Mbrapa Bulevardit Epidam Durres 👉Shitet Truall dhe ndertese 2 kateshe, Mbrapa Bulevardit Epidam Durres
🏘

Shitet Truall Dhe Ndertese 2 Kateshe, Mbrapa Bulevardit Epid

Mbrapa Bulevard Epidam Durres,Qender | Durres
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉shitet truall dhe ndertese 2 kateshe, mbrapa bulevardit epidam durres 🏘 siperfaqe truallit 393m2 siperfaqe ndertimit 600m2 💶cmimi: 380 000 euro. 📃disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...Lexo detajet..

380,000 Euro220,000 Euro Shitet Toke plus Ndertes 1 kateshe ne Porcelan Truall 514 m2 nga te cilat 116 m2 ndertese e kendshme nje kateshe, banese familj

Shitet Toke Plus Ndertes 1 Kateshe Ne Porcelan

Porcelan,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Truall 514 m2 nga te cilat 116 m2 ndertese e kendshme nje kateshe, banese familjare. trualli dhe objekti jane ne porcelan prane venue. mundesi zhvillimi ne kate me siper, mundesi te rigjeneruar per nje vile fa...Lexo detajet..

220,000 Euro6,500,000 Leke SHITET TRUALL 650 M2 NE MZEZ Shitet truall ne Mzez 650 metra . Toka ndodhet ne afersi te top channel . Cmimi

Shitet Truall 650 M2 Ne Mzez

Perballe Top Channel,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne mzez 650 metra . toka ndodhet ne afersi te top channel . cmimi i diskutueshem. per cdo informacion kontaktoni 0677146167...Lexo detajet..

6,500,000 Leke400,000 Euro Tokë në shitje në Dobraç Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hid

Tokë Në Shitje Në Dobraç

Dobraç, Albania,Qender | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Sun real estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “hidrovori” në dobraç. toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga bypass-i. ✔cilësitë e...Lexo detajet..

400,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim