kerpudhat e ngrenshme 

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall   831 m², 140.000 Euro(Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M², 140.000 Euro(porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro60,000 Euro Okazion! Shitet toke are ne Gurez Kurbin. Okazion!
Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga plazhi i Pat

Okazion! Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin.

Patok, Albania,Zone Periferike | Kruje
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Okazion! shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga plazhi i patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.toka shitet 10 euro per m2,/1000m2 = 10.000...Lexo detajet..

60,000 Euro140,000 Euro SHITET TOKË - TRUALL NË MULLET, TIRANË Shitet tokë truall në Mullet,Tiranë .
Toka ka sipërfaqe 1000 m² dhe ndodhe

Shitet TokË - Truall NË Mullet, TiranË

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë truall në mullet,tiranë . toka ka sipërfaqe 1000 m² dhe ndodhet në vijë të verdhë. mbi të ndodhet një shtëpi e vjetër. koefiçenti i ndërtimit është 300 m². në qendër të mull...Lexo detajet..

140,000 Euro320,000 Euro shitet toke 40000m2 °Farke prane restorant "Nari"
°Sip: 40.000 m²
°E pershtatshme pe

Shitet Toke 40000m2

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

°farke prane restorant "nari" °sip: 40.000 m² °e pershtatshme per ndertim vilash me nje pamje shume te bukur °cmimi: 80€ m² °per info na kontaktoni 0692040124 ose 0684021358...Lexo detajet..

320,000 Euro5,000,000 Leke SHITET ULLISHTE  Shiten 150 Rrenje Ullinje, 10 vjecar ne prodhim te plote.
Ne nje siperfaqe toke

Shitet Ullishte

Kilometri 16 Tirane - Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 150 rrenje ullinje, 10 vjecar ne prodhim te plote. ne nje siperfaqe toke prej 5 dynym, me letra te rregullta. ndodhen ne kilometrin e 16 tirare- durres. cmimi 50 mln dynymi (i diskutueshem). numer kon...Lexo detajet..

5,000,000 Leke20,000 Euro Toke me letra / kembehet Shiten rreth 200m toke ne zonen e Kamzes Ne rrugen Berisha. Toka eshte e rrethua

Toke Me Letra / Kembehet

Rruga Berisha, Kamëz, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke ne zonen e kamzes ne rrugen berisha. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella.ka dy porta te medha dhe pus. jane 70 metra katror themele te hedhura per ndertim mbi 3 kate. uje te bollsh...Lexo detajet..

20,000 Euro66,500 Euro  Tirane, shes truall 700 m² 66.500 Euro (Sauk) Shitet toke ne Mjull-Bathore. Toka ka siperfaqe totale prej 700 m2 dhe shitet me

Tirane, Shes Truall 700 M² 66.500 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne mjull-bathore. toka ka siperfaqe totale prej 700 m2 dhe shitet me 90 euro/m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper na kontaktoni! opp 2716 cel. : 0...Lexo detajet..

66,500 Euro125,000 Euro Shitet 5000m2 tokë me 25euro për m2, në Lanabregas Shitet 5000 m2 tokë ullishte në Lanabregas. Ndodhet në anë të rrugës së a

Shitet 5000m2 Tokë Me 25euro Për M2, Në Lanabregas

Lanabregas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 5000 m2 tokë ullishte në lanabregas. ndodhet në anë të rrugës së asfaltuar. ka dhe një përrua me ujë të pastër që kalon mes tokës. Çmimi është shumë i arsyeshëm. 25 euro për m2. për...Lexo detajet..

125,000 Euro250,000 Euro Shitet toke per ndertim ne Farke Shitet toke per ndertim 5000m2.

Me certifikate pronesie te rregullt dhe pa ko

Shitet Toke Per Ndertim Ne Farke

Liqeni I Farkes,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per ndertim 5000m2. me certifikate pronesie te rregullt dhe pa konflikte. cmimi:50 euro m2. đź“Ťliqeni i farkes , rruga "collakve" (perballe me fondacionin e femijeve autik) vend i qete, rr...Lexo detajet..

250,000 Euro300,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 300.000 Euro (Allias) Shitet, toke Allias ne Rrugen Niko Avrami. 
Ka sipërfaqe totale prej 1000 m2.

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 300.000 Euro (allias)

Allias, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, toke allias ne rrugen niko avrami. ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • e përshtatshme për ndërtim. • pozicion i favorshem gjeografik •p...Lexo detajet..

300,000 Euro35,000 Euro Okazion! Shitet truall ndertimi 418 m2 ne Rrugen e 6-te Sarande.  Okazion!
Shitet truall ndertimi 418 m2 ne Rrugen e 6-te Sarande. Cmimi 35 000 e

Okazion! Shitet Truall Ndertimi 418 M2 Ne Rrugen E 6-te Sara

Rruga E 6-te,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Okazion! shitet truall ndertimi 418 m2 ne rrugen e 6-te sarande. cmimi 35 000 euro i diskutueshem. shitet per arsye emigrimi jashte vendit. te interesuarit te kontaktojne ne tel/wp 069 32 51 335...Lexo detajet..

35,000 Euro49,500 Euro Tirane, shes truall 900 m² 49.500 Euro (Peze) Shitet tokë në "Pezë". Toka ka sipërfaqe totale 900 m2. Toka ësht

Tirane, Shes Truall 900 M² 49.500 Euro (peze)

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "pezë". toka ka sipërfaqe totale 900 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 55 eu...Lexo detajet..

49,500 Euro3,000,000 Euro Shitet Toke 15.000m2 buze Autostrades Tirane-Durres,ne rruge dytesore Shitet Toke 15.000m2 truall +are buze Autostrades Tirane-Durres,ne rruge dytesor

Shitet Toke 15.000m2 Buze Autostrades Tirane-durres,ne Rruge

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 15.000m2 truall +are buze autostrades tirane-durres,ne rruge dytesore. lokacion perfekt per ndertim kapanoni, fabrike,godine biznesi etj, ndodhet ne pozicion ku rrethohet nga bizneset me me shume in...Lexo detajet..

3,000,000 Euro1,890,000 Euro Tirane, shes toke 10.500 m² 1.890.000 Euro (Autostrada Tiranë-Durrës) Shitet tokë te Autostrada Tiranë-Durrës, përpara Mercedes. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 10.500 M² 1.890.000 Euro (autostrada Tira

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te autostrada tiranë-durrës, përpara mercedes. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 10500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • i...Lexo detajet..

1,890,000 Euro57,000 Euro Tirane, shes toke 1.900 m² 57.000 Euro (Autostrada Tiranë-Elbasan) Toka është e pozicionuar në Autostradën Tiranë-Elbasan, pasi kalon Tunelin

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro100,000 Leke Jepet me qira truall në Don Bosko Jepet truall për qira në Don Bosko.
Trualli ka një sipërfaqe totale prej 14

Jepet Me Qira Truall NĂ« Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Shqipëria,Don Bosko | Tirane
Truall Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet truall për qira në don bosko. trualli ka një sipërfaqe totale prej 1400 m2. Është i favorshëm për biznese të tipit: lavazho, parkim, etj,. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. per m...Lexo detajet..

100,000 Leke25,000 Euro Shitje trualli Shitet trualli 630 m2 ne qytetin e Durresit Rrashbull afer kantines se pijeve gj

Shitje Trualli

Rruga Prishtina, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet trualli 630 m2 ne qytetin e durresit rrashbull afer kantines se pijeve gjergj kastrioti me pamje ballore nga qyteti i durresit,eshte i pajisur me certifikat pronsie dhe gjithcka duhet !per me shume infor...Lexo detajet..

25,000 Euro4,000,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është

Shitet TokË Are NË KarunarË E Poshtme, Lushnje

Savra, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë e poshmte, lushnje. sipërfaqa e tokës është 2012 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. shitet me çmimin prej 4 000 0...Lexo detajet..

4,000,000 Leke346,500 Euro Shitet 3850 m2 Tokë me Hipotek! Shitet 3850 m2 tokë me hipotek, ndodhet shumë pranë unazës së madhe Teg - F

Shitet 3850 M2 Tokë Me Hipotek!

Rruga Mulliri I Vjeter, Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 3850 m2 tokë me hipotek, ndodhet shumë pranë unazës së madhe teg - farkë. zonë shumë e qetë e përshtatëshme për aktivitete të ndryshme biznesi! Çmimi 90 euro m2, i diskutueshëm! ...Lexo detajet..

346,500 Euro300,000 Euro Shitet Toke me siperfaqe 3000m2 Adresa: Durres,100 m pa shkuar te mbikalimi i Shkozetit Shitet Toke me siperfaqe 3000m2,me dokumenta,Adresa: Durres,Autostrada Tirane-Du

Shitet Toke Me Siperfaqe 3000m2 Adresa: Durres,100 M Pa Shku

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3000m2,me dokumenta,adresa: durres,autostrada tirane-durres,buze autostrades,100 m pa shkuar te mbikalimi i shkozetit dhe unazes durresit,cmimi 300.000 euro ...Lexo detajet..

300,000 Euro300,000 Euro Shitet Truall  583 m2 Durres,Prane Muzeut Deshmoreve,Cmimi: 300.000 euro Shitet Truall me siperfaqe 583 m2,me hipoteke,Adresa:Durres,Prane Muzeut Deshmor

Shitet Truall 583 M2 Durres,prane Muzeut Deshmoreve,cmimi:

Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 583 m2,me hipoteke,adresa:durres,prane muzeut deshmoreve,cmimi: 300.000 euro...Lexo detajet..

300,000 Euro7,000,000 Leke Shitet truall tek unaza e Korçës me sipërfaqe 875 m2.  Shitet truall tek unaza e Korçës me sipërfaqe 875 m2. Ndodhet në një zonë

Shitet Truall Tek Unaza E Korçës Me Sipërfaqe 875 M2.

Unaza E Korces,Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet truall tek unaza e korçës me sipërfaqe 875 m2. ndodhet në një zonë ku mund të investohet për biznese të ndryshme si pika karburanti, magazina, fabrika etj... ndodhet në buzë të autostradës. ...Lexo detajet..

7,000,000 Leke200,000 Euro Shitet truall në qëndër të Korçës me sipërfaqe 370 m2 Shitet truall në qëndër të Korçës me sipërfaqe 370 m2. Trualli është i

Shitet Truall Në Qëndër Të Korçës Me Sipërfaqe 370 M2

Pedonalja Korce,Qender | Korce
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet truall në qëndër të korçës me sipërfaqe 370 m2. trualli është i përshtatshëm për ndërtim pasi pozicionohet në zonën qëndrore të korçës, tek rrugicat me kalldrëm. prona ndodhet pranë ...Lexo detajet..

200,000 Euro120,000 Euro shitet toke OOKAZION ne rinas 84400m2 SHITET 8400m2 toke. SUPER OKAZION . CMIMI 120,000 EuroTotal.
Toka ndodhet ne Ri

Shitet Toke Ookazion Ne Rinas 84400m2

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 8400m2 toke. super okazion . cmimi 120,000 eurototal. toka ndodhet ne rinas, sa kalon rreth rrotullimin e rinasit 250m nga rruga kryesore rinas-fushkruj. toka eshte e pajisur me certifikat pronesie. ky ...Lexo detajet..

120,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim