kopshti botanik 

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro35,000 Euro shitet tok shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht af

Shitet Tok

Rruga Asllan Kerciku, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...Lexo detajet..

35,000 Euro89,000 Euro Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje e Qete Mundesi e Vecante: Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro300,000 Euro SHITET ARE + TRUALL NË QERRET I RI, LUSHNJE Shitet are + truall në Qerret i Ri, Lushnje.
Sipërfaqa totale e tokës ësht

Shitet Are + Truall NË Qerret I Ri, Lushnje

Qerret, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

300,000 Euro10,000 Euro shitet toke shitet okazion e pershtatahme per vendbanim ose vila

Shitet Toke

Rruga Asllan Kerciku, Albania,Sauk | Tirane
Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet okazion e pershtatahme per vendbanim ose vila ...Lexo detajet..

10,000 Euro149,000 Euro Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez TIrane Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez, Tirane. Toka truall ka nje

Shitet Toke Truall Ne Rrugen "teuta" Kamez Tirane

Rruga Teuta Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 5000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale...Lexo detajet..

149,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARE NË ARDENICË, LUSHNJE Shitet tokë are në Ardenicë, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 3031 m² m

Shitet TokË Are NË ArdenicË, Lushnje

Ardenicë, Lushnjë District, Albania,Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në ardenicë, lushnje. sipërfaqa e tokës është 3031 m² momentalisht e mbjellë me ullinjë. toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 50 000 €/total. pë ...Lexo detajet..

50,000 Euro10,000 Euro Shitet toke ne bregdetin e divjakes Shitet  toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk

Shitet Toke Ne Bregdetin E Divjakes

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk ka letra ashtu siq nuk ka asnje letera ne divjake por esht ne perdorim per vitet e ardhshme mundsi per biznes te besh camping p...Lexo detajet..

10,000 Euro2,213,100 Euro Shitet, Tokë, Kepi i Rodonit 2,213,100 € ID: PRI 7661 Shitet tokë në Kepin e Rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. Zona në t

Shitet, Tokë, Kepi I Rodonit 2,213,100 € Id: Pri 7661

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
34.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në kepin e rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. zona në të cilën gjendet toka është një ndër plazhet me të bukur dhe më pak të eksploruar të vendit çka e bën një zonë me prem...Lexo detajet..

2,213,100 Euro360,000 Euro Tirane, shes toke 4.500 m² 360.000 Euro (Lunder) Disponojme toke per shitje ne Lunder prane TEG-ut. Toka ka siperfaqe totale prej

Tirane, Shes Toke 4.500 M² 360.000 Euro (lunder)

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne lunder prane teg-ut. toka ka siperfaqe totale prej 4500 m2, shitet me 80 euro/m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe gjendet buze rruge. detaje te tje...Lexo detajet..

360,000 Euro15,000 Euro Toke Hudenisht Shitet tokë në fshatin Hudënisht ne hyrje të Pogradecit dhe ka një sipërfa

Toke Hudenisht

Hudënisht, Albania,Zone Periferike | Pogradec
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet tokë në fshatin hudënisht ne hyrje të pogradecit dhe ka një sipërfaqe totale prej 550 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera; ofron mundësi zgjerimi ne tokat përret...Lexo detajet..

15,000 Euro30,000 Euro Toke Kruje Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit e

Toke Kruje

Rruga Emire, Krujë District, Albania,Qender | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet tokë në qytetin e krujës në lagjen “emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale prej 116 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera; ofron mundësi z...Lexo detajet..

30,000 Euro130,000 Euro Shitet truall dhe kapanon ne Laprake! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-tr

Shitet Truall Dhe Kapanon Ne Laprake!

Laprakë, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...Lexo detajet..

130,000 Euro1,360,000 Euro Durres, shitet toke 27.512 m² (Porto Romano) Toka është e pozicionuar në Durrës, te Porto Romano. Informacion mbi tokën

Durres, Shitet Toke 27.512 M² (porto Romano)

Porto Romano,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
27.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka është e pozicionuar në durrës, te porto romano. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 27512 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastr...Lexo detajet..

1,360,000 Euro130,000 Euro Durres, shes truall 24.500 m² Rruga e Lalzit Shitet tokë tek rruga "Lalëz". Toka ka sipërfaqe totale 24500 m2. P

Durres, Shes Truall 24.500 M² Rruga E Lalzit

Rruga Lalëzit, Rubjekë, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
24.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë tek rruga "lalëz". toka ka sipërfaqe totale 24500 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.për më tepër na kontaktoni! opp11242 cel. : 0692542480 ...Lexo detajet..

130,000 Euro646,400 Euro Tirane, shes truall 20.200 m² (Rinas) Disponojmë tokë për shitje në Rinas pranë aeroportiti “Nën Tereza”. To

Tirane, Shes Truall 20.200 M² (rinas)

Rinas, Albania,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në rinas pranë aeroportiti “nën tereza”. toka ka sipërfaqe totale prej 20200 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregull...Lexo detajet..

646,400 Euro1,500,000 Euro Shes, Toke, Arbanë, 16000 m2, 1500000 Euro Toka ndodhet ne rrugen Tirane-Ndroq, ne fshatin Arbane buze lumit Erzen. Siperfa

Shes, Toke, Arbanë, 16000 M2, 1500000 Euro

Arbane,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne rrugen tirane-ndroq, ne fshatin arbane buze lumit erzen. siperfaqja totale e tokes eshte 3 ha (30000 m2) nga te cilat 16000 m2 janete perfshira ne hipoteke. ne te jane ndertuar 4 stalla te medha...Lexo detajet..

1,500,000 Euro2,640,000 Euro Tirane, shes truall 22.000 m² (Kepi i Rodonit) Disponojmë tokë për shitje tek “Kepi I Rodonit”. Toka ka sipërfaqe total

Tirane, Shes Truall 22.000 M² (kepi I Rodonit)

Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
22.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Disponojmë tokë për shitje tek “kepi i rodonit”. toka ka sipërfaqe totale prej 22000 m2 dhe shitet me 120 euro/m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet pranë breg...Lexo detajet..

2,640,000 Euro86,300 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 86.300 Euro (Kamez) Shitet tokë në Kamëz, Qerekë pranë rrugës kryesore. Me sipërfaqe totale p

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 86.300 Euro (kamez)

Qerekë, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kamëz, qerekë pranë rrugës kryesore. me sipërfaqe totale prej 3000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! opp13780 ...Lexo detajet..

86,300 Euro180,000 Euro Tirane, shes truall 130 m² 180.000 Euro (Rruga Haxhi Dalliu) Shitet tokë tek rruga "Haxhi Dalliu". Me sipërfaqe totale prej 130 m

Tirane, Shes Truall 130 M² 180.000 Euro (rruga Haxhi Dalliu

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek rruga "haxhi dalliu". me sipërfaqe totale prej 130 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! opp14247 cel. : 0697015475...Lexo detajet..

180,000 Euro77,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Cmimi: 77,000 € ID: PRI14411 Shitet tokë liqeni Farkë • Me sipërfaqe totale prej 770 m2 . • E pajisur

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Cmimi: 77,000 € Id: Pri1441

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë liqeni farkë • me sipërfaqe totale prej 770 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie.. • opsion ideal investimi. • për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

77,000 Euro20,416 Euro Tirane, shes truall 500 m² 20.416 Euro (Kamez) Shitet tokë në "Kamëz". Toka ka sipërfaqe totale 500 m2. Toka ësh

Tirane, Shes Truall 500 M² 20.416 Euro (kamez)

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "kamëz". toka ka sipërfaqe totale 500 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 41 e...Lexo detajet..

20,416 Euro87,500 Euro Tirane, shes toke 3.500 m² 87.500 Euro (Baldushk) Shitet tokë në zonën e Baldushkutt. Toka ka sipërfaqe totale prej 3500 m2. T

Tirane, Shes Toke 3.500 M² 87.500 Euro (baldushk)

Baldushk, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e baldushkutt. toka ka sipërfaqe totale prej 3500 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge...Lexo detajet..

87,500 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro500 Euro JEPET ME QIRA TOKË ARE NË ARDENICË, LUSHNJE Jepet me qira tokë are në Ardenicë, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 303

Jepet Me Qira TokË Are NË ArdenicË, Lushnje

Divjakë,Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Jepet me qira tokë are në ardenicë, lushnje. sipërfaqa e tokës është 3031 m² momentalisht e mbjellë me ullinjë. toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës. jepet me qira me çmimin prej 500 €/...Lexo detajet..

500 Euro100,000 Euro Shitet ose jepet me qera toke ne rrugen e arbrit Shitet jepet me qera ose nderrohet siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet e

Shitet Ose Jepet Me Qera Toke Ne Rrugen E Arbrit

Rruga Arbërit, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet jepet me qera ose nderrohet siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet edhe e ndare 1000-2000m). vendodhja ne rrugen e arbrit 200 metra nga ish shkolla e qenve (buze rruge kryesore) ose 3 kilometra nga ...Lexo detajet..

100,000 Euro75,000 Euro Fier, shes toke 13.000 m² 75.000 Euro (Fier) Toka është e pozicionuar në Autostradën Fier-Lushnje. Informacion mbi tokën

Fier, Shes Toke 13.000 M² 75.000 Euro (fier)

Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën fier-lushnje. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 13000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë ...Lexo detajet..

75,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim