libri dhe interneti 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
150,000 Euro Rruga Peshkopi-Maqellare, Klos Shitet toka, me shtepine ne Klos-Burrel, me documenta te rregullta. Toka ka sip.

Rruga Peshkopi-maqellare, Klos

Rruga Peshkopi-maqellare, Klos, Albania,Zone Periferike | Peshkopi
Truall+Toke Perdorimi
13.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Peshkopi Qyteti

Shitet toka, me shtepine ne klos-burrel, me documenta te rregullta. toka ka sip. 13.500m² ju lutem kominikimi ti behet me whatsapp....Lexo detajet..

150,000 Euro125,000 Euro SHITET TOKE ARE NE GUREZ KURBIN Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patokut. Toka k

Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin

Afer Plazhit Te Patokut,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga zona e patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.toka mund te shitet edhe e ndare me dynym. per me shum...Lexo detajet..

125,000 Euro20,000 Euro Toke me letra ne Kamez Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e Kamzes. Toka eshte e

Toke Me Letra Ne Kamez

Rruga Berisha, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e kamzes. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella, me dy porta buze rruges kryesore. ka te hedhura 70 m katror themele te llogaritura per 3 kate nder...Lexo detajet..

20,000 Euro320,000 Euro Tirane, shes toke 4.000 m² 320.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk të Vjetër. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e to

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 320.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

320,000 Euro144,000 Euro Tirane, shes toke 1.200 m² 144.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk të Vjetër. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e to

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 144.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

144,000 Euro100,000 Leke SHITET TOKE ARE NE SURREL, TIRANE Shitet toke are ne Surrel, tek Liqeni i Farkes. Toka ka nje lokacion strategjik

Shitet Toke Are Ne Surrel, Tirane

Surrel, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke are ne surrel, tek liqeni i farkes. toka ka nje lokacion strategjik me mundesi per ndertime vilash, rezidenca pallate etj. ka pamje nga mali i dajtit, dhe nga fundi i liqenit te farkes. Çmimi 10.00...Lexo detajet..

100,000 Leke300,000 Euro SHITET TRUALL BREZI I PARE TEK ''GJIRI I LALZIT'' Shitet TRUALL ne nje nga vendet me te kerkuara turistike ne LALEZ prane KOMPLEKS

Shitet Truall Brezi I Pare Tek ''gjiri I Lalzit�

Lalez Beach, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne nje nga vendet me te kerkuara turistike ne lalez prane kompleksit lura. trualli ndodhet ne rresht te pare dhe eshte mundesi shume e mire investimi. eshte i persthatshem per hotel,kompleks vil...Lexo detajet..

300,000 Euro20,000,000 Leke Truall ne shitje Shes truall me sip 335 m2 ,me certifikat pronesie , prona perfshin zonen midis b

Truall Ne Shitje

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes truall me sip 335 m2 ,me certifikat pronesie , prona perfshin zonen midis bulevardit te pare dhe don boskos , cmimi 200 milion leke per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0696593303...Lexo detajet..

20,000,000 Leke170,000 Euro  Tirane, shes toke 1.700 m² 170.000 Euro (mjull bathore) Shitet tokë në zonën e Bathores. Me sipërfaqe totale prej 1700 m2 dhe me per

Tirane, Shes Toke 1.700 M² 170.000 Euro (mjull Bathore)

Mjull Bathore, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e bathores. me sipërfaqe totale prej 1700 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

170,000 Euro47,000 Euro Durres, shes toke 400 m² 47.000 Euro (Mali i Robit) Shitet tokë në Durrës, te Mali i Robit, pranë hotel "Onufri". Info

Durres, Shes Toke 400 M² 47.000 Euro (mali I Robit)

Mali I Robit, Golem, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në durrës, te mali i robit, pranë hotel "onufri". informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • ...Lexo detajet..

47,000 Euro560,000 Euro Tirane, shes toke 7.000 m² 560.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut, te Autostrada Tirane-Elbasan pa shku

Tirane, Shes Toke 7.000 M² 560.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut, te autostrada tirane-elbasan pa shkuar te teg-u. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 7000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te b...Lexo detajet..

560,000 Euro87,500 Euro Tirane, shes toke 1.750 m² 87.500 Euro (Picallë) Toka është e pozicionuar në Picallë. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqj

Tirane, Shes Toke 1.750 M² 87.500 Euro (picallë)

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në picallë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1750 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësir...Lexo detajet..

87,500 Euro180,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 180.000 Euro (Sharre) Toka eshte e pozicionuar ne Sharre, pas Rezidences Kodra e Diellit 2. Informacio

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 180.000 Euro (sharre)

Sharre, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne sharre, pas rezidences kodra e diellit 2. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • sip...Lexo detajet..

180,000 Euro420,000 Euro Okazion!!! Shitet toke me siperfaqe 12.000 m2 ne Durres ne ShenVlash. Toka eshtre e paisur

Okazion!!!

Durres Shenvlash,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 12.000 m2 ne durres ne shenvlash. toka eshtre e paisur me dokumenta te rregullta pronesie. toka ndodhet ne pozicion te favorshem per shfrytezim biznesi pasi ndodhet 800m larg nga autost...Lexo detajet..

420,000 Euro50,000 Euro Shitet truall ose jepet me qera afer Stadiumit Dinamo Ne shitje, Truall ndertimi
Shitet trruall, 110 M2, me akses nga rruga Margarita

Shitet Truall Ose Jepet Me Qera Afer Stadiumit Dinamo

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne shitje, truall ndertimi shitet trruall, 110 m2, me akses nga rruga margarita tutulani, e pershtatshme per parkim, lavazh ose ndertim . cmimi shitjes 50.000 euro trualli shitet ose jepet me qera nr.cel ...Lexo detajet..

50,000 Euro33,000,000 Leke Shitet truall ne Kamez Shiten ne Kamez 5 dylym toke e gjitha bllok , e cila ka shume aktivete shume afe

Shitet Truall Ne Kamez

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ne kamez 5 dylym toke e gjitha bllok , e cila ka shume aktivete shume afer si fushen e sportit , shkollen 9-vjecare , gjimnaz , shkolla profesionale si edhe azil ! 250 metra larg nga rruga kryesore ,me ...Lexo detajet..

33,000,000 Leke130,000 Euro Shtet truall+ magazine e vjeter Shitet nje truall prej 1500m2 + magazine  ne Shkozet .
Ambienti aktualisht esht

Shtet Truall+ Magazine E Vjeter

Lagja Nr 13, Rruga “lidhja Epirote”,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet nje truall prej 1500m2 + magazine ne shkozet . ambienti aktualisht eshte kantier ndertimi. ndodhet ne nderrmarjen e ish-serave durres ....Lexo detajet..

130,000 Euro225,000 Euro Toke me hipoteke 9000 m2 Shitet toke me hipoteke 9000 m2.Toke e pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe per

Toke Me Hipoteke 9000 M2

Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me hipoteke 9000 m2.toke e pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe per shtepi.me energji dhe uje.rruga eshte asfalt deri ne hyrje te saj.. nr tel: 0682408895 cmimi 25 euro m2....Lexo detajet..

225,000 Euro392,000 Euro Toke ne Shitje Mbikalimi i Fllakes,DURRES Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades Tiran

Toke Ne Shitje Mbikalimi I Fllakes,durres

Autostrada Durres - Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades tirane-durres, ne zonen industriale ne mbikalimin e fllakes, me nje cmim prej 45 €/m², qe shkon 391500 € ne total. ka leje...Lexo detajet..

392,000 Euro325,000 Euro Tirane, shes truall 4.600 m² 325.000 Euro (Berxulle,prane Rinasit) Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit,ngjitur Aeroportit 

Me dok

Tirane, Shes Truall 4.600 M² 325.000 Euro (berxulle,prane R

Bërxullë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e berxullit,ngjitur aeroportit me dokumenta te rregullta hipotekore. cmimi 325.000 euro ...Lexo detajet..

325,000 Euro240,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës. Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të R

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-durrës.

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, pranë mbikalimit të rinasit, brezi i dytë nga autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit...Lexo detajet..

240,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke, 3000 m² 120000 Euro,(Paskuqan)  Disponojmë tokë për shitje në Paskuqan, rruga “Mustafa Lita” Toka ka sip

Tirane, Shes Toke, 3000 M² 120000 Euro,(paskuqan)

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në paskuqan, rruga “mustafa lita” toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2 dhe mund të shfrytëzohet për të ndërtuar kapanon, shtëpi, etj.. prona është e pajisur me dokum...Lexo detajet..

120,000 Euro227,250 Euro  Tirane, shes toke 5.050 m² 227.250 Euro, Dajt Toka ndodhet në Dajt, buze rruge. Me sipërfaqe totale prej 5050 m2 Opsion idea

Tirane, Shes Toke 5.050 M² 227.250 Euro, Dajt

Dajt, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në dajt, buze rruge. me sipërfaqe totale prej 5050 m2 opsion ideal për investim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na kontaktoni! ce...Lexo detajet..

227,250 Euro66,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 66.000 Euro (Ali Demi) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te rruga “Agush Gjergjevica”.

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 66.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e ali demit, te rruga “agush gjergjevica”. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • ...Lexo detajet..

66,000 Euro115,000 Euro Tirane, shes toke 2.300 m² 115.000 Euro (Vaqarr) Toka ndodhet ne Vaqarr, te fashati Prush. Informacion mbi token: •	Siperfaqja

Tirane, Shes Toke 2.300 M² 115.000 Euro (vaqarr)

Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vaqarr, te fashati prush. informacion mbi token: • siperfaqja : 2300 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • mundesi te ...Lexo detajet..

115,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim