makina ne shitje ne zonen e shkodres 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro840,000 Euro Shitet Toke tek Liqeni i Farkes Toka ne ndodhet ne nje pozicion shume te mire me akses rruge, uji dhe drita. Tok

Shitet Toke Tek Liqeni I Farkes

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ne ndodhet ne nje pozicion shume te mire me akses rruge, uji dhe drita. toka eshte 10.500 m². cmimi 80 euro/m². ...Lexo detajet..

840,000 Euro270,000 Euro Toke prane Autostrades TEG Toka ndodhet me nje pamje nga autostrada e re e TEG qe lidhet me Farken dhe shko

Toke Prane Autostrades Teg

Rruga Kodra E Bukur, Lundër 1, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet me nje pamje nga autostrada e re e teg qe lidhet me farken dhe shkon deri tek materniteti i ri. ka akses rruge dhe eshte e miratuar per ndertim. toka ka nje siperfaqe prej 2700m². cmimi: 100 euro/...Lexo detajet..

270,000 Euro1,830,000 Euro Shitet toke plus Vile ne Farke Shitet 10,500 m2 toke dhe vile bashkekohore  brenda unazes se re dhe me saktesis

Shitet Toke Plus Vile Ne Farke

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10,500 m2 toke dhe vile bashkekohore brenda unazes se re dhe me saktesisht ne buze te unazes me pamje spektakolare nga liqeni i farkes dhe qendres se tiranes. objekti dhe toka disponojne dokumentacion t...Lexo detajet..

1,830,000 Euro98,000 Euro Shitet Trual ndertimi ne zonen e Liqenit te Thate Shitet truall ndertimi ne zonen e Saukut prane Liqenit te Thate. Trualli ka nje

Shitet Trual Ndertimi Ne Zonen E Liqenit Te Thate

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ndertimi ne zonen e saukut prane liqenit te thate. trualli ka nje siperfaqe prej 980 m2, ndodhet buze rruges, ka nje pamje panoramike duke ofruar keshtu nje mundesi te shkelqyer per ndertim vilash...Lexo detajet..

98,000 Euro880,000 Euro SHITEN TOKA NE BORSH/ SARANDE Shiten toka ne Borsh/ Sarand. Tokat kan siperfaqe te ndryshme nga 1000 m2 deri n

Shiten Toka Ne Borsh/ Sarande

Borsh Sarand,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shiten toka ne borsh/ sarand. tokat kan siperfaqe te ndryshme nga 1000 m2 deri ne 8000 m2. tokat ndodhen vetem 200 metro large detit dhe aktualishte jane pemetore dhe te gateshme edhe per investime turistike. ...Lexo detajet..

880,000 Euro145,000 Euro Okazion shtepi + toke ( pematari 1000 rrenje ullinje ne prodhim) 30,000M Shitet Shtepia edhe Toka (Pemtari ullinje )
Shtepia:
Siperfaqa e Truallit te s

Okazion Shtepi + Toke ( Pematari 1000 Rrenje Ullinje Ne Prod

Skilaj,lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet shtepia edhe toka (pemtari ullinje ) shtepia: siperfaqa e truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire....Lexo detajet..

145,000 Euro7,000,000 Leke Shitet Trualli Trualli ka:
1.Pus Uji!
2.Esht i rrethuar me avlli!
3.Kanalizimet e ujrave te

Shitet Trualli

Rruga Azem Hajdari, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Trualli ka: 1.pus uji! 2.esht i rrethuar me avlli! 3.kanalizimet e ujrave te zeza! 4.dokumentacion te rregullt! 5.eshte ideale per te jetuar! ...Lexo detajet..

7,000,000 Leke150,000 Euro Truall 450 m2 + ndertese 2kt 300 m2 Shitet Truall 450 m2 + Ndertese 2 kt 300 m2
Prona eshte me certifikate pronesie

Truall 450 M2 + Ndertese 2kt 300 M2

Rruga Aleksandër Moisiu, Vlorë, Albania,Uji i ftojte | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet truall 450 m2 + ndertese 2 kt 300 m2 prona eshte me certifikate pronesie kati i pare ka 6 dhoma me tualete brenda kati i dyte eshte karabina prona ndodhet 150 m larg rruges kryesore dhe 300 m larg d...Lexo detajet..

150,000 Euro22,000 Euro Truall per shitje ne Gjirin e Lalezit Toke per shitje shume prane plazhit. Toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet ve

Truall Per Shitje Ne Gjirin E Lalezit

Gjiri Lalezit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke per shitje shume prane plazhit. toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet vetem pak metra nga bregu i detit. ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe me pamnje nga deti. gjiri i lalezit eshte bere ...Lexo detajet..

22,000 Euro124,800 Euro Shitet toke buze detit ne Radhime Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
Toka ka siperfaqe pre

Shitet Toke Buze Detit Ne Radhime

Radhimë, Albania,Radhime | Vlore
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne radhime ne vijen e pare shume prane detit. toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj. duke mare parasysh pozicionin gjeografik qe ka dhe peisazhin...Lexo detajet..

124,800 Euro220,000 Euro Shitet,Toke,Fushe-Preze Shitet tokë në zonen e Fushe-Prezes në afërsi të rrugës kryesore prane Kar

Shitet,toke,fushe-preze

Fushë Prezë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonen e fushe-prezes në afërsi të rrugës kryesore prane karburant veliaj.me sipërfaqe totale prej 6000 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndrysh...Lexo detajet..

220,000 Euro52,000 Euro Shitet,Toke Vaqarr Shitet tokë në zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me sipërfaqe

Shitet,toke Vaqarr

Vaqarr, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 418 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion ideal inv...Lexo detajet..

52,000 Euro1,200,000 Leke SHITET TOKË ARE 7000 M ² NË FSHATIN JAGODIN , ELBASAN Shitet tokë are 7000 m² në fshatin Jagodin , Elbasan . Toka ka lokacion të f

Shitet TokË Are 7000 M ² NË Fshatin Jagodin , Elbasan

Jagodinë, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet tokë are 7000 m² në fshatin jagodin , elbasan . toka ka lokacion të favorshëm në buzë te rruges , e pershtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme . Çmimi i shitjes është 8400000 lekë ...Lexo detajet..

1,200,000 Leke160,000 Euro Toke , Kashar Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit prane CEZ. Informacion mbi tok

Toke , Kashar

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit prane cez. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundësi të sh...Lexo detajet..

160,000 Euro6,000,000 Leke SHITET SHTËPI + TOKË TRUALL + TOKË ARE NË FSHATIN JAGODIN , ELBASAN Shitet shtëpi private + tokë are + tokë truall në fshatin Jagodin , Elbasan

Shitet ShtËpi + TokË Truall + TokË Are NË Fshatin Jagodi

Jagodinë, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet shtëpi private + tokë are + tokë truall në fshatin jagodin , elbasan . shtëpia është 80 m² e organizuar në 3 dhoma + 1 banjo dhe një ballkon , ofrohet e mobiluar dhe është e restauruar . toka...Lexo detajet..

6,000,000 Leke80,000 Euro Okazion Shitet toke buze rruge 4175m2 Shitet toka 4175 m2 buze rruge ne hyrje te qytetit .mundesi shume e mire per inv

Okazion Shitet Toke Buze Rruge 4175m2

Rruga Nacionale Peshkopi,Zone Periferike | Peshkopi
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Peshkopi Qyteti

Shitet toka 4175 m2 buze rruge ne hyrje te qytetit .mundesi shume e mire per investime .toka eshte me dokumentacion te rregull me certifikate pronesie cmimi 20€/m2...Lexo detajet..

80,000 Euro147,000 Euro SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL MBRAPA GJYKATES , ELBASAN Shitet tokë truall + ndërtesë mbrapa gjykatës , Elbasan . Ndërtesa është

Shitet NdËrtesË + TokË Truall Mbrapa Gjykates , Elbasan

Lagja 5 Maj ,elbasan ,Qender | Elbasan
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet tokë truall + ndërtesë mbrapa gjykatës , elbasan . ndërtesa është 46 m ² por e pa banueshme. sipërfaqa totale e truallit është 210 m² , ka lokacion të favorshëm dhe mundësi ndërtimi deri...Lexo detajet..

147,000 Euro350,000 Euro Tirane, shes toke 1.200 m² 350.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar prane rrethit te zona e Saukut. Informacion mbi token :

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 350.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar prane rrethit te zona e saukut. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1200 m2 truall • 3 ndertesa te parestauruara • 299 m2 truall me 28 m2 ndertim • 658,3 m2 truall me...Lexo detajet..

350,000 Euro66,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 66.000 Euro (Ali Demi) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te rruga “Agush Gjergjevica”.

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 66.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e ali demit, te rruga “agush gjergjevica”. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • ...Lexo detajet..

66,000 Euro1,890,000 Euro Tirane, shes toke 10.500 m² 1.890.000 Euro (Autostrada Tiranë-Durrës) Shitet tokë te Autostrada Tiranë-Durrës, përpara Mercedes. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 10.500 M² 1.890.000 Euro (autostrada Tira

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te autostrada tiranë-durrës, përpara mercedes. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 10500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • i...Lexo detajet..

1,890,000 Euro728,000 Euro Tirane, shes toke 5.200 m² 728.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar te zona e Saukut te Vjeter, ne Autostraden Tirane-Elbas

Tirane, Shes Toke 5.200 M² 728.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

728,000 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro50,000 Euro Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gjir

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro270,000 Euro Okazion....Shitet toka. Shitet toke.Toka ndodhet ne Lunder.500 Metra larg lokalit Nari.1km larg nga Tegu

Okazion....shitet Toka.

Lundër, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke.toka ndodhet ne lunder.500 metra larg lokalit nari.1km larg nga tegu.terreni i sheshte dhe mund te ndertohen vila.ka akses te menjehershem me unazen e re.vetem 100 metra larg nga mbikalimi i lundres...Lexo detajet..

270,000 Euro140,000 Euro Lezhe shes ose nderrohet 4000 m2 toke Spiten shiten ose nderrohet me apartamente 4000 m2 toke ne autostraden Lezhe Tir

Lezhe Shes Ose Nderrohet 4000 M2 Toke

Spiten, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Spiten shiten ose nderrohet me apartamente 4000 m2 toke ne autostraden lezhe tirane kilometri i 7. toka eshte me certifikat pronesie gjatesia 150 metra gjeresia afersisht 30 metra. cmimi 35 euro m2 tel 06969023...Lexo detajet..

140,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim