perfitimet nga omega 3 6 9 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
50,000 Euro

Shitet Toke Ne Zonen E ''dajtit''

Dajt, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta ne tirane prane dajtit me nje pamje fantastike. toka mund te shfrytezohet per restorant,hotel,pishina etj. siperfaqja eshte sipas deshires dhe me hip...Lexo detajet..

50,000 Euro90,000 Euro

Truall Ne Shitje

Shkallnur, Albania,Plepa | Durres
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke ne shkallnur. e pajisur me certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta pronesie. me dalje ne rrugen nacionale tirane-durres, me siperfaqe 730m2, me vlere 90.000 (mije) euro. i pershtatshem per njesi ma...Lexo detajet..

90,000 Euro1,200,000 Euro

Shitet Truall Perball '' Teg ''

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane perballe qendres tregtare ''teg''. trualli eshte i pozicionuar ne nje koder dhe ka nje pamje te bukur. zona eshte e studiuar per ndertim vilash. siperf...Lexo detajet..

1,200,000 Euro312,000 Euro

Shitet Truallprane ''ardenos''

Prane Ardenos,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane prane ardenos brezi i 2. trualli eshte i pershtatshem per magazine,fabrike,servis etj. siperfaqja eshte 2400m2 me hipotek. cmimi eshte 130euro per m2. ...Lexo detajet..

312,000 Euro282,000 Euro

Tirane, Shes Truall 6.000 M² 282.000 Euro (kamez)

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rrugën kamëz në rrugën” iliria”. toka ka sipërfaqe totale prej 6000m2 toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet në një lokacion mja...Lexo detajet..

282,000 Euro60,000 Euro

Lezhe, Shes Truall 1.500 M² 60.000 Euro (lezhë)

Lezhë - Shënkoll, Shënkoll, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në tale, në lezhë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollshme • mund...Lexo detajet..

60,000 Euro40,300 Euro

Tirane, Shes Truall 400 M² 40.300 Euro (babrru)

Babrru, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë. me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na ko...Lexo detajet..

40,300 Euro300,000 Euro

Shitet Vile Perball Teg

Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

300,000 Euro8,780 Euro

Shiten Garazhe

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 4 garazhe me siperfaqe te ndryshme, duke filluar nga siperfaqja 17.56 m2. ...Lexo detajet..

8,780 Euro877,500 Euro

Tokë Me Çmim Okazion Përballë Me Mercedesin, 135 Euro/m2

Perballe Me Mercedesin, Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore tirane-vore, perballe me mercedesin shitet nje toke ideale per investim. toka ka siperfaqe 6500 m2 dhe fasade prej 50m. Çmimi eshte nje okazion i vertete, vetem 135 euro/m2 nderkohe qe gjith...Lexo detajet..

877,500 Euro130,000 Euro

Standart Tirane, Shes Truall 480 M² 130.000 Euro (kinostudi

Kinostudio, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne kinostudio toka ka siperfaqe totale prej 480 m2 nga te cilat 120 m2 eshte ndertim. ne çmim eshte e perfshire edhe nje shtepi private me siperfaqe 120 m2, e mobiluar dhe funksional...Lexo detajet..

130,000 Euro57,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro66,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 66.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e ali demit, te rruga “agush gjergjevica”. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • ...Lexo detajet..

66,000 Euro115,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.300 M² 115.000 Euro (vaqarr)

Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vaqarr, te fashati prush. informacion mbi token: • siperfaqja : 2300 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • mundesi te ...Lexo detajet..

115,000 Euro145,000 Euro

Toke 8,200 M2 Prane Radiostacionit Fllake

Fllakë, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
8.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke 8,200 m2 fllake...Lexo detajet..

145,000 Euro50,000 Euro

Shitet | Toke, 987 M2, 50 Euro/m2 Ne Vaqarr!

Kombinat, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne vaqarr! toka ndodhet ne zonen e kombinatit. cmimi i diskutueshem!...Lexo detajet..

50,000 Euro230,000 Euro

Shitet Toke+shtepi 2600m2 Ne Mullet, 230000 Euro!

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke+shtepi 2600m2 ne mullet, 230000 euro! shitet nje siperfaqe trualli 2300m2 bashke me shtepi private 300m2 ne mullet. ambienti eshte i shfrytezueshem per cdo lloj aktivitetit per biznes , resort apo v...Lexo detajet..

230,000 Euro35,200 Euro

Shitet Toke 880 M2 Ne Marqinet - Vore

Marqinet,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne marqinet -vore 880 m2 me 40 euro m2 , mbi hekurudhen e trenit ...Lexo detajet..

35,200 Euro2,000,000 Euro

Shitet Tok Me Objekt

Savër, Lushnjë District, Albania,Qender | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitje toke me objekt me leje ndertimi...Lexo detajet..

2,000,000 Euro65,000 Euro

Shitet Toke Ne Vore 18000m2 Brezi I Dyte

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro40,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farkë)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e farkës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • ...Lexo detajet..

40,000 Euro75,000 Euro

Tirane, Shes Toke 3.610 M² 75.000 Euro (laknas)

Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në rrugën që lidh laknas me rrugën "nënë tereza" që të dërgon në rinas . informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3610 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. dispon...Lexo detajet..

75,000 Euro2,720,000 Euro

Tirane, Shes Toke 32.000 M² 2.720.000 Euro (autostrada Tira

Autostrada Tirane-elbasan,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne autostraden tirane-durres, afer city park. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 32000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • s...Lexo detajet..

2,720,000 Euro192,000 Euro

Durres, Shes Truall 5.500 M² 192.000 Euro (hamallaj)

Hamallaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke-truall 5500 m2 ne hamallaj te durresit, buze rruges kryesore, 2 km nga plazhi i hamallajt dhe 3 km nga gjiri i lalzit. i pershtatshem per cdo lloj ndertimi. me dokumenta te rregullta hipotekore nga ...Lexo detajet..

192,000 Euro3,360,000 Euro

Kavaje, Shes Truall Ne Bregdet 33.600 M² 3.360.000 Euro (ka

Karpen, Albania,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
33.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë në karpen, në kavajë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 33600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • afër bregut të detit •...Lexo detajet..

3,360,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim