qeni qe qin femer 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
125,000 Euro SHITET TOKE ARE NE GUREZ KURBIN Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patokut. Toka k

Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin

Afer Plazhit Te Patokut,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga zona e patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.toka mund te shitet edhe e ndare me dynym. per me shum...Lexo detajet..

125,000 Euro80,000 Euro Tirane, shes toke 480 m² 80.000 Euro (Kodra E Priftit) Toka eshte e pozicionuar te Kodra e Priftit. Informacion mbi token: •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 480 M² 80.000 Euro (kodra E Priftit)

Kodra E Priftit,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te kodra e priftit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 480 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favorsh...Lexo detajet..

80,000 Euro30,000 Euro toke ne shitje Shes toke ne ferme te sukthit 2000 me tra katrordhe toke ne fushe krkruja 3000 m

Toke Ne Shitje

Ferme Sukth,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes toke ne ferme te sukthit 2000 me tra katrordhe toke ne fushe krkruja 3000 metra katror afer rruges se re qe po behet ne derven tek te dyja tokat cmimi shkon 30 mije euro dylymi me letra te rregullta...Lexo detajet..

30,000 Euro2,200,000 Leke Shes Ullishte 5.5 Dylym ose nderrohet Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Shes Ullishte 5.5 Dylym Ose Nderrohet

Troshan, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke325,000 Euro Tirane, shes truall 4.600 m² 325.000 Euro (Berxulle,prane Rinasit) Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit,ngjitur Aeroportit 

Me dok

Tirane, Shes Truall 4.600 M² 325.000 Euro (berxulle,prane R

Bërxullë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e berxullit,ngjitur aeroportit me dokumenta te rregullta hipotekore. cmimi 325.000 euro ...Lexo detajet..

325,000 Euro40,000 Euro shitet tok ne pez dhe ne fush dhe ne koder shiten 3700 metra tok ne pez te madhe afer qendres se pezes dhe 3000 metra ne ko

Shitet Tok Ne Pez Dhe Ne Fush Dhe Ne Koder

Peza, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 3700 metra tok ne pez te madhe afer qendres se pezes dhe 3000 metra ne koder...Lexo detajet..

40,000 Euro877,500 Euro Tokë Me Çmim OKAZION Përballë Me Mercedesin, 135 Euro/m2 Ne rrugen dytesore Tirane-Vore, perballe me Mercedesin shitet nje toke ideale pe

Tokë Me Çmim Okazion Përballë Me Mercedesin, 135 Euro/m2

Perballe Me Mercedesin, Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore tirane-vore, perballe me mercedesin shitet nje toke ideale per investim. toka ka siperfaqe 6500 m2 dhe fasade prej 50m. Çmimi eshte nje okazion i vertete, vetem 135 euro/m2 nderkohe qe gjith...Lexo detajet..

877,500 Euro750,000 Euro Toke Me Çmim OKAZION Perballe Me Mercedesin, 115 Euro/m2 Ne rrugen dytesore Tirane-Vore, perballe me Mercedesin shitet nje toke ideale pe

Toke Me Çmim Okazion Perballe Me Mercedesin, 115 Euro/m2

Perballe Me Mercedesin, Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore tirane-vore, perballe me mercedesin shitet nje toke ideale per investim. toka ka siperfaqe 6500 m2 dhe fasade prej 50m. Çmimi eshte nje okazion i vertete, vetem 115 euro/m2 nderkohe qe gjith...Lexo detajet..

750,000 Euro28,000 Euro Okazion Toke Per Vile Shitet toke truall ne zonen e kasharit 3 km nga city park e pershtatshme per nde

Okazion Toke Per Vile

City Park, Rruga Nënë Tereza, Kamenica,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne zonen e kasharit 3 km nga city park e pershtatshme per ndertim vile ne nje zone shum te qete te tiranes, me njolle trualli pasi aktualisht ekziston nje truall i vjeter. cmimi okazion prano...Lexo detajet..

28,000 Euro82,500 Euro Tirane, shes toke 3.300 m² 82.500 Euro (Dajt) Toka ndodhet në zonën e Dajtit në Prisk ngjitur me Flobes Park. Me sipërfaqe

Tirane, Shes Toke 3.300 M² 82.500 Euro (dajt)

Dajt, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e dajtit në prisk ngjitur me flobes park. me sipërfaqe totale prej 3300 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha or...Lexo detajet..

82,500 Euro42,000 Euro Shitet, Toke , Durres, Vadardhe Shitet tokë në Durres ne Vadardhe. Me sipërfaqe totale 7 dylym dhe me pers

Shitet, Toke , Durres, Vadardhe

Vadardhë, Albania,Qender | Durres
Truall+Toke Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në durres ne vadardhe. me sipërfaqe totale 7 dylym dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

42,000 Euro80,000 Euro Shitet, Toke, Durres Vadardhe Shitet toke ne Durres ne Vadardhe. Me siperfaqe totale 5 dylym dhe me perspek

Shitet, Toke, Durres Vadardhe

Vadardhë, Albania,Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne durres ne vadardhe. me siperfaqe totale 5 dylym dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper na kontaktoni! ...Lexo detajet..

80,000 Euro230,000 Euro Tirane, shes toke 2.300 m² 5230.000 Euro (Teg) Shitet tokë në rrugen e vjeter te Elbasanit. Me sipërfaqe totale prej 2300 m2

Tirane, Shes Toke 2.300 M² 5230.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rrugen e vjeter te elbasanit. me sipërfaqe totale prej 2300 m2 dhe me perspektivë zhvillimi, pamje piktoreske e pershtatshme per vila ose per hotele. disponon dokumentacion të rregullt hipot...Lexo detajet..

230,000 Euro150,000 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 150.000 Euro (Arbane) Disponojmë tokë për shitje në Arbanë buzë rruges. Toka ka sipërfaqe total

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 150.000 Euro (arbane)

Arbanë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në arbanë buzë rruges. toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet...Lexo detajet..

150,000 Euro300,000 Euro SHITET TRUALL BREZI I PARE TEK ''GJIRI I LALZIT'' Shitet TRUALL ne nje nga vendet me te kerkuara turistike ne LALEZ prane KOMPLEKS

Shitet Truall Brezi I Pare Tek ''gjiri I Lalzit�

Lalez Beach, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne nje nga vendet me te kerkuara turistike ne lalez prane kompleksit lura. trualli ndodhet ne rresht te pare dhe eshte mundesi shume e mire investimi. eshte i persthatshem per hotel,kompleks vil...Lexo detajet..

300,000 Euro78,000 Euro Shitet 475 m2 truall, te Liqeni i Thate Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 78 000EURO!

Shitet truall pra

Shitet 475 M2 Truall, Te Liqeni I Thate

Rruga E Ullishtes, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per 78 000euro! shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash . trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i per...Lexo detajet..

78,000 Euro80,000 Euro Shkoder, shes truall ne bregdet 1.843 m² 80.000 Euro (Lezhe) Shitet tokë në Ishull-Lezhe. Toka ka sipërfaqe totale prej 1843 m2. Prona ës

Shkoder, Shes Truall Ne Bregdet 1.843 M² 80.000 Euro (lezhe

Lezhe,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

80,000 Euro270,000 Euro SHITET 3000 M2 TOKE TEK GJIRI LALEZIT Shitet 3000 m2 toke ne nje nder zonat me te frekuentuara te momentit tek Gjiri i

Shitet 3000 M2 Toke Tek Gjiri Lalezit

Afer Kompleksit Lura,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 3000 m2 toke ne nje nder zonat me te frekuentuara te momentit tek gjiri i lalezit. toka ndodhet afer me kompleksin lura dhe eshte rast perfekt per ndertimin e nje resorti. zona e gjirit te lalezit eshte ...Lexo detajet..

270,000 Euro6,000,000 Leke SHES 14200 m2 toke bujqesore,ne mamurras-adriatik TOKA ESHTE ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA HIPOTEKORE DHE KA GJATSI PREJ 120

Shes 14200 M2 Toke Bujqesore,ne Mamurras-adriatik

Mamurras-adriatik, | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
14.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte me te gjitha dokumentat e rregullta hipotekore dhe ka gjatsi prej 120 metra dhe gjersi prej 118 metra.toka eshte e rrafshet dhe mun te perdoret per gjithcka.ka sistemin kullues dhe vadites dhe eshte ...Lexo detajet..

6,000,000 Leke200,000 Euro Shitet 600 m2 truall prane shkolles Bajram Curri, Shitet 600 m2 truall prane shkolles Bajram Curri,tek rruga Niko Avrami.Toka esht

Shitet 600 M2 Truall Prane Shkolles Bajram Curri,

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 600 m2 truall prane shkolles bajram curri,tek rruga niko avrami.toka eshte me hipoteke.toka mund te sherbeje per ndertimin e ndonje objekti biznesi,vile,apo per ndertimin e ndonje pallati,pasi ndodhet ne...Lexo detajet..

200,000 Euro342,000 Euro Tirane, shes toke 5.700 m² 342.000 Euro (Miullet) Shitet tokë në Mullet. Toka ka sipërfaqe totale prej 5700 m2 dhe shitet me 60

Tirane, Shes Toke 5.700 M² 342.000 Euro (miullet)

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në mullet. toka ka sipërfaqe totale prej 5700 m2 dhe shitet me 60 euro/m2. mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj.prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipot...Lexo detajet..

342,000 Euro4,500,000 Leke Shitet 5313m 2 toke ne Fier(me hipoteke) Toka ndodhet ne periferi te Fierit ne ne Afrim te ri. Me hipoteke. Cmimi eshte i

Shitet 5313m 2 Toke Ne Fier(me Hipoteke)

Afrim I Ri,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne periferi te fierit ne ne afrim te ri. me hipoteke. cmimi eshte i negociueshem. 0684230409...Lexo detajet..

4,500,000 Leke58,000 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 58.000 Euro (Percellesh) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Petreles, ne Percellesh. Informacion mb

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 58.000 Euro (percellesh)

Percellesh,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e petreles, ne percellesh. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shu...Lexo detajet..

58,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 75.000 Euro (Farkë) Toka është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 75.000 Euro (farkë)

Liqeni I Farkës, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

75,000 Euro20,000 Euro Shiten 2 troje nga 500 m2 durres Trojet jan me qartifikat pronsije .dhe afer detit

Shiten 2 Troje Nga 500 M2 Durres

Rruga Sektor Rinia ,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trojet jan me qartifikat pronsije .dhe afer detit...Lexo detajet..

20,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim