qiellza e gojes 

 Online 30 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro15,000 Euro Kerkoj toke me dokumenta ne zonen e Paskuqanit Kerkohet toke me dokumenta te rregullta ne zonen e paskuqanit. Jo me shume se 50

Kerkoj Toke Me Dokumenta Ne Zonen E Paskuqanit

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kerkohet toke me dokumenta te rregullta ne zonen e paskuqanit. jo me shume se 500m2. nese arrihet akordi, pagesa behet menjehere. faleminderit! *kontaktoni ne numrin e whatsapp-it te meposhtem ...Lexo detajet..

15,000 Euro52,000 Euro Shitet, Toke, Liqen i Thate , Tirane, PRI12932 Toka ndodhet , prane Liqenit te Thate ,Rruga Peti. • Informacion mbi token: â

Shitet, Toke, Liqen I Thate , Tirane, Pri12932

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet , prane liqenit te thate ,rruga peti. • informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 800 m2 , me hipoteke. cmimi 52000 euro. per ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

52,000 Euro417,600 Euro 	SHITET TRUALL DHE SHTEPI EGZISTUESE ME HIPOTEKE 348M2 NE RRUGEN RIZA CEROVA! Shitet truall 348 m2 me hipoteke ne rrugen Riza Cerova midis Farmacise 10 dhe sh

Shitet Truall Dhe Shtepi Egzistuese Me Hipoteke 348m2 Ne Rr

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 348 m2 me hipoteke ne rrugen riza cerova midis farmacise 10 dhe shkolles 4 deshmoret. aktualisht trualli esht i ndare ne dy certifikata pronesie 192 m2 dhe 156 m2 mbi te cilet jane te ndertuar dy ...Lexo detajet..

417,600 Euro490,000 Euro Tiranë, shes tokë 3.500 m² 140 Euro/m² (Mjull Bathore, pranë TEG) Shitet Tokë
Cmimi: 140 Euro/m²
Mjull Bathore, pranë TEG

Sipërfaqe: 3500

Tiranë, Shes Tokë 3.500 M² 140 Euro/m² (mjull Bathore,

Mjull Bathore, Pranë Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë cmimi: 140 euro/m² mjull bathore, pranë teg sipërfaqe: 3500 m² hipotekë • toka ndodhet në zone vilash me studim për 2+1 kate. •shitet ose ndërrohet me apartament në tiranë ...Lexo detajet..

490,000 Euro220,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. PRI13505 Toka është e pozicionuar në Fresk. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. Pri13505

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në fresk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...Lexo detajet..

220,000 Euro3,600,000 Leke SHITET TOKË BUJQËSORE NË AUTOSTRADËN LUSHNJE-FIER Shitet tokë arë në autosdratën Lushnje-Fier, 600 metra mbrapa karburant joti

Shitet TokË BujqËsore NË AutostradËn Lushnje-fier

Lushnjë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë arë në autosdratën lushnje-fier, 600 metra mbrapa karburant jotit, me sipërfaqe 10 dylym. toka mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore, aktualisht është e mbjellur me grur...Lexo detajet..

3,600,000 Leke1,100,000 Euro SHITET TOKE NE FARKE E VOGEL ME SIP 9.000 M2 Shitet toke prane LIQENIT TE FARKES, me siperfaqe 9000m2.
[align=center]Me Prog

Shitet Toke Ne Farke E Vogel Me Sip 9.000 M2

Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke prane liqenit te farkes, me siperfaqe 9000m2. [align=center]me program nxitës dhe stimulues për rehabilitim[/align] kjo toke ka kushte shume te mira per ndertim vilash rezidenciale, pasi qetesia...Lexo detajet..

1,100,000 Euro1,300,000 Euro Shitet, Tokë, Rinas, PRI 7639 Disponojmë tokë për shitje në Rinas pranë aeroportit “Nënë Tereza”.To

Shitet, Tokë, Rinas, Pri 7639

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në rinas pranë aeroportit “nënë tereza”.toka ka sipërfaqe totale prej 2055 m2prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge.detaje...Lexo detajet..

1,300,000 Euro260,000 Euro Shitet, TokĂ«, TEG, PRI 9556 Shitet tokĂ« nĂ« afĂ«rsi tĂ« TEG, autostrada “TiranĂ«-Elbasan”. Toka ka sipĂ

Shitet, Tokë, Teg, Pri 9556

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në afërsi të teg, autostrada “tiranë-elbasan”. toka ka sipërfaqe totale prej 1850 m2 dhe mund të shfrytëzohet për të ndërtuar kapanon, vilë,shtëpi, etj.prona është e pajisur me do...Lexo detajet..

260,000 Euro30,000 Euro Korce, shes truall 606 m² 30.000 Euro Toka ndodhet në Korçë , Rruga e Turhanit.
Informacion mbi Truallin: • SipĂ

Korce, Shes Truall 606 M² 30.000 Euro

Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Toka ndodhet në korçë , rruga e turhanit. informacion mbi truallin: • sipërfaqja: 606 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

30,000 Euro90,000 Euro Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë,PRI11127 Toka ndodhet në Kashar.Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës : 1850

Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë,pri11127

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në kashar.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 1850 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

90,000 Euro232,900 Euro Shitet, Tokë, Marikaj,PRI 7539 Toka ndodhet pranë autstradës Tiranë-Durrës në MarikajKa sipërfaqe totale

Shitet, Tokë, Marikaj,pri 7539

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet pranë autstradës tiranë-durrës në marikajka sipërfaqe totale prej 2740 m2, shitet me 85 euro/m2 toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera•ndodhet buzë rruge•e ...Lexo detajet..

232,900 Euro1,800,000 Euro Shitet,Tokë, Sauk, PRI 10601 Shitet tokë në Sauk (shumë pranë Teg-ut). Informacion mbi tokën : • Sipë

Shitet,tokë, Sauk, Pri 10601

Sauk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk (shumë pranë teg-ut). informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mi...Lexo detajet..

1,800,000 Euro254,800 Euro SHITET TOKE ME LEVERDI NE MARQINET TE VORES Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Me Leverdi Ne Marqinet Te Vores

Marqinet Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

254,800 Euro17,000 Euro Tok me certifikate pronesie Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2  ,me qertifikat pronsie €17000 ..

Tok Me Certifikate Pronesie

Sektor Rinia,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2 ,me qertifikat pronsie €17000 .. nje zon shum e qet dhe afer nga detit...Lexo detajet..

17,000 Euro234,000 Euro Shitet, Tokë, Teg. Shitet tokë në zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tok

Shitet, Tokë, Teg.

Sauk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

234,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro3,000 Euro Toke,Yrshek Toka ndodhet në zonen e Autostradës Tiranë-Durrës,ne Yrshek. Informacion mbi

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonen e autostradës tiranë-durrës,ne yrshek. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 3200 m2 • me certifikatë pronësie.• pershihet edhe nje vile 2 kateshe ne cmim • mundë...Lexo detajet..

3,000 Euro33,750 Euro Tirane, shes toke 1.350 m² 33.750 Euro (Kashar) Shitet tokë në Kashar, prapa City Park, afër Autostradës Tiranë-Durrës. In

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

33,750 Euro80,000 Euro Shitet truall ne Baldushk Shitet 10 000m2 truall ne Baldushk, prane Bujtina e Diellit. Ndodhet ne nje kode

Shitet Truall Ne Baldushk

Bujtina E Diellit, Baldushk,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 000m2 truall ne baldushk, prane bujtina e diellit. ndodhet ne nje koder te bukur me pamje te gjithe lugines se baldushkut. eshte pergatitur infrastruktura (rruga, uji, linja elektrike) pasi jane shitu...Lexo detajet..

80,000 Euro165,000 Euro Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile me strukture 2 kateshe . informacion mbi pronen : •1250 m2 truall • siperfaqja e viles: 310 m2 nder...Lexo detajet..

165,000 Euro87,500 Euro Tirane, shes toke 3.500 m² 87.500 Euro (Baldushk) Shitet tokë në zonën e Baldushkutt. Toka ka sipërfaqe totale prej 3500 m2. T

Tirane, Shes Toke 3.500 M² 87.500 Euro (baldushk)

Baldushk, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e baldushkutt. toka ka sipërfaqe totale prej 3500 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge...Lexo detajet..

87,500 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 1.400 m² 35.000 Euro (berzhite) Shitet tokĂ« nĂ« fshatin "IbĂ«", BĂ«rzhitĂ« pranĂ« autostradĂ«s TiranĂ

Tirane, Shes Toke 1.400 M² 35.000 Euro (berzhite)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fshatin "ibë", bërzhitë pranë autostradës tiranë-elbasan.toka ka sipërfaqe totale 1400 m2 . prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. mund të shfrytëzohet për n...Lexo detajet..

35,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall  831 m², 140.000 Euro(Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M², 140.000 Euro(porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro100,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ - TIRANE Shitet toke truall ne Kamez ,afer rruges kryesore. Toka truall ka nje siperfaqe

Shitet Toke Truall Ne Kamez - Tirane

Bulevardi Blu, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez ,afer rruges kryesore. toka truall ka nje siperfaqe prej 4900 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.toka mund te shitet edhe e ndare ne dynym,pra mundt te...Lexo detajet..

100,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim