sa ari i ka 1 hektar 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 0 lexues | 1 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
35,000 Euro

Toke Bujqesore Ne Shitje

2 Km Larg Rotondos Se Plugut,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shiten 8 dynym toke per 35000 euro. cmimi i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ose ne telefon. 0693182494...Lexo detajet..

35,000 Euro144,000 Euro

Toke 1200m Autostrada Tr-dr Km 6

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në afërsi të autostradës “tiranë-durrës ”. ka sipërfaqe totale prej 1200 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zonë e projektuar për ndërtim. detaje të tjera • ndodhet...Lexo detajet..

144,000 Euro2,200,000 Leke

Shes Ullishte (5.5 Dylym)

Troshan, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer qytetit te lezhes . 2,200,000...Lexo detajet..

2,200,000 Leke116,000 Euro

Shitet Truall Ne Sauk, Prane Fshatit Sos

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne sauk, shitet truall me siperfaqe 774 m2. ndodhet ne zonen prane fshatit sos. e pershtatshme per ndertim. forme e rregullt qe lejon ndertimin. akses i mire me rrugen. per nje vizite ne prone na kontaktoni...Lexo detajet..

116,000 Euro150,000 Euro

Shitet Truall Dhe Ndertese 5 Kateshe Tek Kanali I Cukes

Kanali I Cukes,Qender | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Okazion: shitet siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi me lejen e ndertimit 5 kate, karabina qe ndodhet ne brezin e trete perballe plazhit. siperfaqja e ndertimit permban 13 apartamente + garazhde dhe...Lexo detajet..

150,000 Euro50,000 Euro

I Interesuar Per Blerje Toke

Skrofotinë, Albania,Zone Periferike | Vlore
Perdorimi
7.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Prsh,jam i interesuar per te blere toke ne zonen e kripes ne vlore ,kush mund te kete per te shitur ju lutem ti beni disa foto te prones dhe te mi dergoni ....Lexo detajet..

50,000 Euro35,000 Euro

Shitet Toke Are & Toke Per Ndertim Ne Vile-bashtove

Vile Bashtove ,Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten toka ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem,kufij me karavastane dhe parkun e madh te divjakes,buze detit adriatik. tokat jane me siperfaqe te ndryshme dhe me specifaka te ndryshme,te pershtate...Lexo detajet..

35,000 Euro800,000 Euro

Yrshek, Toke Per Shitje

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne yrshek, buze rruges kryesore, shitet toke me siperfaqe 8.000 m2. disponon certifikate pronesie. cmimi: 100 euro / m2 per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni enin ne nr 0676088300...Lexo detajet..

800,000 Euro257,000 Euro

Okazion!!! Shitet Truall Afer Autostrades Tr-dr

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres, Bash,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall 8561m2 tek autostrada tirane- durres, bashkia shijak. prona eshte ne pozicion shume te favorshem, ka akses ne autostraden tirane - durres. trualli disponon certifikate pronesie....Lexo detajet..

257,000 Euro125,000 Euro

Shitet Toke Plus Truall Me Siperfaqe 12500 M2

Fshati Gurez,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke + truall me siperfaqe 12 dynym e gjys (12500 m2). toka eshte me hipoteke e trasheguar brez pas brezi dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj ndertimi. toka mund te shitet edhe e ndare ne dy pjese ng...Lexo detajet..

125,000 Euro120,000 Euro

Okazion: Shitet Toke Me Siperfaqe 2000m2, Adresa Vaqarr

Vaqarr, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion: shitet toke me siperfaqe 2000 m2. toka eshte me hipoteke dhe eshte e pershtatshme per kapanone, magazina etj,sepse eshte nje zone industriale. adresa: vaqarr cmimi: 60 euro/m2 cel: 0698220805...Lexo detajet..

120,000 Euro2,500,000 Euro

Shitet Toke Ne Preze, Sukth, Hamallaj, Porto Romano Dhe Tek

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet siperfaqe trualli 160.000 m2 ne preze, 60 metra larg autostrades vore-fushkruje. cmimi: 50 euro/m2 shitet siperfaqe trualli 100.000 m2 ne sukth. cmimi: 30 euro/m2 shitet siperfaqe toke 100.000 m2 n...Lexo detajet..

2,500,000 Euro150,000 Euro

Toke Ne Vore Brezi I Dyte Prane Cagatay Logistics

Vore E Vjeter, Albania,Vore | Tirane
Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore prane cagaty logistics shitet toke ne siperfaqe 6000m2 me certifikate pronesie zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme cmimi 55euro m2 ...cel 0675543943...Lexo detajet..

150,000 Euro396,000 Euro

Shitet Are Buze Autostrades Tirane-durres,maminas

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres , Mam,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet are me siperfaqje 6100 m2 me hipoteke buze autostrades tirane-durres ,maminas ,ngjitur me deutschcolor. e pershtatshme per cdo lloj biznesi ,fabrike ,magazine etj .ne nje zone e cila do te kete nje zhvi...Lexo detajet..

396,000 Euro2,200,000 Leke

Shes Ullishte 5.5 Dylym

Troshan, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer qytetit lezhe . 2,200,000 lek...Lexo detajet..

2,200,000 Leke1,100,000 Euro

Toke , Autostrada Tirane Durres

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e autostrada tirane durres prane mbikalimit te rinasit . ka siperfaqe totale prej 11000 m2, shitet me 100 euro/m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.. detaje te tjera • e persh...Lexo detajet..

1,100,000 Euro175,000 Euro

Tek Kodrat E Liqenit Te Thate, Shitet Toke Per Ndertim, Sip.

Rruga Xhebrahimi, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tek kodrat e liqenit te thate, ne nje vend ideal per ndertimin e vilave, shitet toke e cila ndodhet perbri unazes se re qe te con per tek teg-u. toka ndodhet buze nje kodre nga ku mund te shohesh gjithe qytetin...Lexo detajet..

175,000 Euro80,000 Euro

Tirane, Shes Toke, 2000 M² 80000 Euro (ura Limuthit) Autos

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

80,000 Euro300,000 Euro

Shitet Tokë Për Biznes Buze Rruges Kryesore Për Në Pezë

Peze E Madhe, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne një zonë shumë të qetë dhe gjithashtu edhe me shume levizje, e përshtatshme për të bërë edhe biznes. toka ndodhet buze rruges kryesore qe shkon ne pezë të madhe. pozicionimi pranë rr...Lexo detajet..

300,000 Euro70,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (autostrada Tirane

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në afërsi të autostradës “tiranë-durrës ”. ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zonë e projektuar për ndërtim. detaje të tjera • ndodhet...Lexo detajet..

70,000 Euro400,000 Euro

Toke,laknas

Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e laknasit . informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës :4000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: •pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • ...Lexo detajet..

400,000 Euro600,000 Euro

Toke,teg

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në afërsi të teg-ut. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 3000 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • sipërfaqe e bollshme me mundësi ndarjeje • rrug...Lexo detajet..

600,000 Euro108,000 Euro

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

108,000 Euro33,000 Euro

Shitet Toke

Rruga E Arberit, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke sip.10-15 dynym prane fshatit ferraj komuna dajt,zone per zhvillim agro-industrial ne afersi te rruges se arberit cmimi i negociueshem ...Lexo detajet..

33,000 Euro366,000 Euro

Mezez, Toke Per Shitje

Mëzez-fushë, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne mezez, 500m larg top channel, shitet toke me siperfaqe 6100 m2. disponon certifikate pronesie. cmimi: 60 euro / m2 per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni enin ne nr 0676088300...Lexo detajet..

366,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim