sa kilometra eshte bari durres 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro50,000 Euro Shitet, toke , 500 m2, Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostraden Tirane-Durres pas Coca Cola • Informacion mbi tok

Shitet, Toke , 500 M2, Autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostraden tirane-durres pas coca cola • informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 500 m2 • me certifikatë pronësie • i përshtatshëm për ndërtim • për ta vizituar na ko...Lexo detajet..

50,000 Euro180,000 Euro SHITET TOKE  TEK QAFE E KASHARIT TIRANE Shitet toke ne QAF  Kashar ne  Autostrade , perball  autosallonit te makinave BE

Shitet Toke Tek Qafe E Kasharit Tirane

Rruga Indu Autostrada Tirane - Durres , Kashar,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne qaf kashar ne autostrade , perball autosallonit te makinave benc. toka ndodhet ne autostrade me nje siperfaqe prej 1.000 m2, eshte ne vije te pare dhe e kuadratuar. toka ka leje ndertimi pe...Lexo detajet..

180,000 Euro510,000 Euro SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” Shitet toke ne fshatin Prush,afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. P

Shitet Toke Ne Fshatin “prush”

Fshati Prush Vaqar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fshatin prush,afer vaqarrit. siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirefillte biznesi dhe industriale. shitet per nje cmim shume te leverdisshem,per vet...Lexo detajet..

510,000 Euro170,000 Euro SHITET TOKE 1000m2 NE SAUK Shitet toke 1000 m2 ne rrugen e ullishtes, ne Sauk. Toka mund te ndahet edhe ne

Shitet Toke 1000m2 Ne Sauk

Sauk 2, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 1000 m2 ne rrugen e ullishtes, ne sauk. toka mund te ndahet edhe ne dy pjese nga 500m2. disponon certifikate pronesie. per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. premium22735 cel. : ...Lexo detajet..

170,000 Euro88,000 Euro  shes truall ndertimi ne zone industrijale te studjuar Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, shes 800m/katror truall me dekument

Shes Truall Ndertimi Ne Zone Industrijale Te Studjuar

Prush-vaqarre-tirane,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Prush-vaqarre-tirane, shume afer kombinatit, shes 800m/katror truall me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. shume afer me rrugen nacjona...Lexo detajet..

88,000 Euro15,000 Euro Shitet ullishte Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles.

Shitet Ullishte

Sula, Sula, District, Shqipëri, Durrës, Shqipër,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles. ka 100 rrenje ullinj shekullore dhe 700 ulli i kultivuar spanjoll. me mundesi ndarjeje ne 3 pjese. disponoj certefikate pronesie. ...Lexo detajet..

15,000 Euro180,000 Euro SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet tokë truall + ndërtesë në lagjen Skënder Libohova, Lushnje . Ndërte

Shitet NdËrtesË + TokË Truall NË Lagjen SkËnder Libohov

Skënder Libohova, Lushnjë, Albania,Qender | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë truall + ndërtesë në lagjen skënder libohova, lushnje . ndërtesa është 72 m². sipërfaqa totale e truallit është 595 m² , ka lokacion të favorshëm afër rrugës ypsilonit . Çmimi i s...Lexo detajet..

180,000 Euro2,000 Euro JEPET ME QERA 9600 M2 TOKE NE KAMEZ Jepet me qera 9600 m2 toke ne Kamez .Toka ( are ) mund te perdoret per lloje te

Jepet Me Qera 9600 M2 Toke Ne Kamez

Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet me qera 9600 m2 toke ne kamez .toka ( are ) mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi, dhe eshte prane rruges kryesore. jepet per nje perdorim max 5 vjecar, cmimi 2000 euro ( neto ). na kontaktoni pe...Lexo detajet..

2,000 Euro30,000 Euro SHITET TOKË ARE NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are në Bubullimë, Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe ka lokacion të favorshëm në buzë te rrugës , e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme. Çmimi i shitjes ës...Lexo detajet..

30,000 Euro345,000 Euro SHITET TOKE NE MULLET Shitet Toke ne Mullet, Toka ka nje siperfaqe prej 5750 m2 dhe ndodhet buze rruge

Shitet Toke Ne Mullet

Petrelë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne mullet, toka ka nje siperfaqe prej 5750 m2 dhe ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi te mire per te ndertuar vile ose per biznese te ndryshme, gjithashtu disponon certifikate pronesie ,per me t...Lexo detajet..

345,000 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro360,000 Euro Super truall 3000 m2 prane detit ne shitje ne Dhermi! Super truall 3000 m2 prane detit ne shitje ne Dhermi!
Per me shume infi, klikon

Super Truall 3000 M2 Prane Detit Ne Shitje Ne Dhermi!

Dhërmi, Albania,Dhermi | Himare
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Super truall 3000 m2 prane detit ne shitje ne dhermi! per me shume infi, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/truall-per-shitje-dhermi/[/urlcode]...Lexo detajet..

360,000 Euro12,000 Euro Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier , Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier , me një sipërfaqe prej 4000 m²

Shitet Tokë Arë Në Rreth-libofshë , Fier ,

Rreth-libofshë, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë arë në rreth-libofshë , fier , me një sipërfaqe prej 4000 m² . toka është afër rrugës kryesore dhe posedon dokumentacion të rregullt . Çmimi i shitjes është 12000 € / total . për m...Lexo detajet..

12,000 Euro83,000 Euro Tirane, shes truall 200 m² 83.000 Euro (Krrabe) Shitet apartament 1+1 tek "Kafe Flora" ne Qender. Apartamenti ndodhet

Tirane, Shes Truall 200 M² 83.000 Euro (krrabe)

Krrabë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet apartament 1+1 tek "kafe flora" ne qender. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati ekzistues apartamenti ka siperfaqe totale prej 62 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, 1 ambien...Lexo detajet..

83,000 Euro100,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 100.000 Euro (Vore) Shitet toke ne "Rinas". Toka ka siperfaqe totale prej 2000 m2. Toka es

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 100.000 Euro (vore)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne "rinas". toka ka siperfaqe totale prej 2000 m2. toka eshte e pershtatshme per investim. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe gjendet buze rruge. toka shitet 40 euro/m2...Lexo detajet..

100,000 Euro160,000 Euro Shitet toke ngjitur me Kajma center (kthesa e Valiasit ,Kamez) Shitet toke sapo kalon kthesen e Valiasit ne rrugen kryesore ngjitur me Kajma ce

Shitet Toke Ngjitur Me Kajma Center (kthesa E Valiasit ,kame

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke sapo kalon kthesen e valiasit ne rrugen kryesore ngjitur me kajma center (pjesa mbrapa) ka rruge dytesore nga pas . siperfaqja totale eshte 2810 m2 dhe shitet me 65€/m2 . me certificate te rregull...Lexo detajet..

160,000 Euro203,000 Euro shitet toke buz autostrades  shitet 1400 m tok buz autostrades sa kalon mbikalimin e kavajes
 cmimi 145 eur

Shitet Toke Buz Autostrades

Golem Buz Autostrades,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
13.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

shitet 1400 m tok buz autostrades sa kalon mbikalimin e kavajes cmimi 145 euro metri me hipotek...Lexo detajet..

203,000 Euro10,000 Euro Shitet Toke e mbijelle me ullinj ne Vile-Bashtove Shiten Toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem

Shitet Toke E Mbijelle Me Ullinj Ne Vile-bashtove

Vile Bashtove ,Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem,kufij me karavastane dhe parkun e madh te divjakes, zone turistike pasi ne te ndodhet nje keshtjelle veneciane qe daton nga sheku...Lexo detajet..

10,000 Euro254,800 Euro SHITET TOKE NE MARQINET TE  VORES Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Ne Marqinet Te Vores

Fshati Marqinet,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

254,800 Euro560,000 Euro SHITEN ULLISHTE NE KODER VORE Shiten Ullishte ne koder Vore. Ullishte ne prodhimin e pastruar dhe sistemuar .

Shiten Ullishte Ne Koder Vore

Rruga Kodër Vorë, Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
35.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ullishte ne koder vore. ullishte ne prodhimin e pastruar dhe sistemuar . ka siperfaqe 35000m2. nga kjo ullishte jane prodhuar 40kv vaj ulliri ne vit. krahas prodhimit te ullinjve,kjo siperfaqe mund te pe...Lexo detajet..

560,000 Euro90,000 Euro SHITET TOKE NE VORE Shitet toke 3000m2 pak kilometra pas Vores dhe 400m2 larg autostrades Tirane-Dur

Shitet Toke Ne Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3000m2 pak kilometra pas vores dhe 400m2 larg autostrades tirane-durres . terren i mrekullueshem per banim dhe veprimtari pune . shitet per vetem 30 euro/m2 ....Lexo detajet..

90,000 Euro100,000 Euro  Tirane, shes toke 10.000 m² 100 Euro/m  (Shkoze) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Shkozes, prane rruges "Agush Gjergjevic

Tirane, Shes Toke 10.000 M² 100 Euro/m (shkoze)

Shkoze,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

100,000 Euro15,000 Euro Toke me letra /nderrohet Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e Kamzes. Toka eshte e

Toke Me Letra /nderrohet

Rruga Berisha, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e kamzes. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella, me dy porta buze rruges kryesore. ka te hedhura 70 m katror themele te llogaritura per 3 kate nder...Lexo detajet..

15,000 Euro168,000 Euro Shes toke. Shes toke afer ktheses se Valiasit ,ngjitur me Kajma center ,pjesa mbrapa . Sipe

Shes Toke.

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes toke afer ktheses se valiasit ,ngjitur me kajma center ,pjesa mbrapa . siperfaqja 2800 m2 . shitet 60 euro/m2. nr cel 0688654216 ,0699579696....Lexo detajet..

168,000 Euro80,000 Euro Shitet truall ne Rroshbulle te Durresit! Shitet truall per ndertim ne Rroshbulle te Durresit. Trualli ka nje vendodhje sh

Shitet Truall Ne Rroshbulle Te Durresit!

Rrashbull, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall per ndertim ne rroshbulle te durresit. trualli ka nje vendodhje shume te kerkuar, shtrihet mbi nje koder me pamje nga durresi, zona ku ndodhet trulli eshte shume e frekuentuar ne cdo stine te viti...Lexo detajet..

80,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim