sa kushton nje hektar toke 

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro700,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

700,000 Euro392,000 Euro DURRES,Toke ne shitje 8700 m2, 391.000 Eur (Mbikalimi i Fllakes) Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades Tiran

Durres,toke Ne Shitje 8700 M2, 391.000 Eur (mbikalimi I Flla

Autostrada Durres - Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades tirane-durres, ne zonen industriale ne mbikalimin e fllakes, me nje cmim prej 45 €/m², qe shkon 391500 € ne total. ka leje...Lexo detajet..

392,000 Euro750,000 Euro Truall, Gjiri I Lalzit Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge n

Truall, Gjiri I Lalzit

Gjiri I Lalezit,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge në zonen e gjirit te lalzit , në qytetin e durësit. trualli ka një sipërfaqe prej 25000 m2 dhe është 25 km larg nga tirana . ...Lexo detajet..

750,000 Euro2,635,000 Euro Shitet 31000 m2 toke te liqeni i farkes! Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit

Shitet 31000 M2 Toke Te Liqeni I Farkes!

Rruga Panorama E Liqenit, Tiranë, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
31.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit ka marre nje zhvillim te madh ne ndertimin e vilave rezidencjale. toka ka studim per vila 2+1 dhe eshte nje mundesi e mire investi...Lexo detajet..

2,635,000 Euro152,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. Toka esh

Shitet Toke Truall Ne Kamez

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rrugeve kryesore te kamzes dhe ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka mund te shitet edhe e ndare ne ...Lexo detajet..

152,000 Euro1,000 Euro Jepet toke me qera Ne Lunder, perballe American University of Tirana, prane qendres tregtare TEG, j

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro300,000 Euro Shitet truall prane aeroportit ne Tirane Shitet truall prane aeroportit "Nene Tereza" Tirane
Per me shume info

Shitet Truall Prane Aeroportit Ne Tirane

Ahmetaq, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane aeroportit "nene tereza" tirane per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-toke-are-tirane/[/urlcode]...Lexo detajet..

300,000 Euro175,500 Euro Tirane, shes toke 4.500 m² 175.500 Euro (Vishnje) Shitet tokë në Vishnje, rrugës për Arbanë. Informacion mbi tokën : • Sip

Tirane, Shes Toke 4.500 M² 175.500 Euro (vishnje)

Vishnje,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vishnje, rrugës për arbanë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • i...Lexo detajet..

175,500 Euro2,156,000 Euro Toke, Vore (44000 m2) Toka eshte e pozicionuar te zona e Vores se vjeter, prane doganes afer hekurudha

Toke, Vore (44000 M2)

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 44000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfryt...Lexo detajet..

2,156,000 Euro165,000 Euro Tiranë Tokë Për Shitje Ibë e poshtëme Tiranë, Ibë Shitet tokë me hipotek, sipërfaqe 4.000m2. Ndodhet vetëm 5 minu

Tiranë Tokë Për Shitje Ibë E Poshtëme

Ibë E Poshtme, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë, ibë shitet tokë me hipotek, sipërfaqe 4.000m2. ndodhet vetëm 5 minuta nga tegu, në pozicion strategjik, pamje 360 gradë. zonë e miratuar për ndërtime vila, resorte. cmimi 165.000€. kontakt a...Lexo detajet..

165,000 Euro1,000 Euro

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro195,000 Euro SHITET TOKE 1300 M2 NE ZONEN E LIQENIT TE THATE Shitet toke ne zonen e Liqenit te Thate me siperfaqe 1300 m2 e cila mund te jete

Shitet Toke 1300 M2 Ne Zonen E Liqenit Te Thate

Liqeni I Thate,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne zonen e liqenit te thate me siperfaqe 1300 m2 e cila mund te jete mjaft e favorshme per ndertim rezidencial. prona ndodhet ne nje zone te qete me ajer te paster. prona ka dokumentacion te rregull...Lexo detajet..

195,000 Euro130,000 Euro SHITET TOKE ME SIPERFAQE 850 M2 NE ZONEN E LIQENIT TE THATE Shitet toke ne zonen e Liqenit te Thate me siperfaqe 850 m2 e cila mund te jete

Shitet Toke Me Siperfaqe 850 M2 Ne Zonen E Liqenit Te Thate

Liqeni I Thate,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne zonen e liqenit te thate me siperfaqe 850 m2 e cila mund te jete mjaft e favorshme per ndertim rezidencial. prona ndodhet ne nje zone te qete me ajer te paster. prona ka dokumentacion te rregullt...Lexo detajet..

130,000 Euro33,000 Euro #Shitet Toke ne Golem #Shitet Toke ne Golem
Siperaqja 2 dylym toke ullishte
Ullinj 5 vjecar
Toka be

#shitet Toke Ne Golem

Fshati Tilaj, Golem,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

#shitet toke ne golem siperaqja 2 dylym toke ullishte ullinj 5 vjecar toka berbeht nga: magazine e vogel 40m2 peme frutore anesh toke linje elektrike pus uji per vaditje adresa: fshati tilaj, golem Çm...Lexo detajet..

33,000 Euro186,560 Euro Jepet per zhvillim ose shitet toke ne Shengjin  Jepet per zhvillim ose shitet toke 300 m larg vijes bregdetare ne Shengjin.
Pro

Jepet Per Zhvillim Ose Shitet Toke Ne Shengjin

Rruga Shëngjin - Kune, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Jepet per zhvillim ose shitet toke 300 m larg vijes bregdetare ne shengjin. prona ka certifikate pronesie si dhe ka plan zhvillimi nga bashkia lezhe. siperfaqja totale eshte 2332 m2 me koeficient zhvillimi 2....Lexo detajet..

186,560 Euro200,000 Euro Plantacion me molle Shitet plantacion me molle, siperfaqa 1 hektare. Plantacioni ka uje te bollshem

Plantacion Me Molle

Fier, Albania,Qender | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet plantacion me molle, siperfaqa 1 hektare. plantacioni ka uje te bollshem dhe energji elektrike. eshte e paisur me certifikate pronesie. adresa : buze rruge, 8 km afer plazhit darzeze. cmimi 200.000 eu...Lexo detajet..

200,000 Euro150,000 Euro Shitet Toke 12000 m2 :Shitet  Toka per ferme: 12.000 m2: Me dokumenta
 (Faktike 15.000m2) toka eshte

Shitet Toke 12000 M2

Kashar, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

:shitet toka per ferme: 12.000 m2: me dokumenta (faktike 15.000m2) toka eshte e rrethuar vendodhja : kashar, kus e pershtatshem per cdo lloi biznesi per cdo informacion kontaktoni agjensi real estat...Lexo detajet..

150,000 Euro135,000 Euro Shitet toke 2000 m2 e rretuar Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale 
rruga e Prushit sip 2000 m2

Shitet Toke 2000 M2 E Rretuar

Ne Prushe Fashti Gropaj ,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale rruga e prushit sip 2000 m2 me dokumenta te rregullta permasa 50 me 40 e pershtatshme per cdo llo0i biznesi si magazina ndertim biznesi etj cmimi 135000 e...Lexo detajet..

135,000 Euro90,000 Euro SHITET TOKE 3000 M2 NE TUFINE Shitet Toke Are 3000 m2 ne Tufine , Toka ndodhet afer me rrugen kryesore  dhe e

Shitet Toke 3000 M2 Ne Tufine

Tufine,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke are 3000 m2 ne tufine , toka ndodhet afer me rrugen kryesore  dhe eshte e mbjelle me 100 peme ullinj dhe frutore , toka  ka nje hapesire te bollshme dhe ofron mundesi te mire per investim per vila...Lexo detajet..

90,000 Euro108,000 Euro Shitet truall/toke buze autostrades Tirane Durres! Shitet toka buze autostrades, tek mbikalimi i Vores. Toka ka nje siperfaqje prej

Shitet Truall/toke Buze Autostrades Tirane Durres!

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka buze autostrades, tek mbikalimi i vores. toka ka nje siperfaqje prej 1200 m2. e pershtatshme per ndertimin e nje biznesi, duke qene se e favorizon lokacioni qe ka. tokat shitet 108 mije euro. per...Lexo detajet..

108,000 Euro17,000 Euro Tok me certifikate pronesie Shitet 1 truall  ne sektor rinia  , 450m2   ,me qertifikat pronsie  €17000 ..

Tok Me Certifikate Pronesie

Sektor Rinia,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 1 truall ne sektor rinia , 450m2 ,me qertifikat pronsie €17000 .. nje zon shum e qet dhe afer nga detit...Lexo detajet..

17,000 Euro1,500 Euro Shitet Toke ne Zagorcan Shitet toke 1780m. E favorshme per biznes. E pajisur me certififikate pronesie.

Shitet Toke Ne Zagorcan

Zagorçan, Albania,Zone Periferike | Pogradec
Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet toke 1780m. e favorshme per biznes. e pajisur me certififikate pronesie. ndodhet mbi zagorçan. ...Lexo detajet..

1,500 Euro30,000 Euro Shitet toke e pershtatshme per vile 3.4 km nga qendra e tiranes
Siperfaqa e prones esht 350 metra

Shitet Toke E Pershtatshme Per Vile

Rruga Ahmet Duhanxhiu, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

3.4 km nga qendra e tiranes siperfaqa e prones esht 350 metra ...Lexo detajet..

30,000 Euro200,000 Euro  Tirane, shes toke 2.900 m² 200.000 Euro (Sauk)  ID:12671 Zona/Rruga : Sauk

Toka ndodhet ne Sauk.
• Informacion mbi token: Siperfaqj

Tirane, Shes Toke 2.900 M² 200.000 Euro (sauk) Id:12671

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Zona/rruga : sauk toka ndodhet ne sauk. • informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 2900 m2 • me hipotek • prane rruges kryesore • i pershtatshem per ndertim • per ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

200,000 Euro240,000 Euro Toke buze autostrades Lushnje-Fier Toka ndodhet afer pushimit te shoferit ,siperfaqa eshte 14000m2Gjeresia buze rru

Toke Buze Autostrades Lushnje-fier

Autostrada Lushnje-fier Afer Pushimit Te Shoferit,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
14.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Toka ndodhet afer pushimit te shoferit ,siperfaqa eshte 14000m2gjeresia buze rruges eshte 60m dhe gjatesia 233m.toka eshte me certifikat pronesie(hipoteke) .cmimi 17 euro/m2 ...Lexo detajet..

240,000 Euro120,000 Euro Shitet toke are ne Gurez Kurbin. Okazion!
Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patok

Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin.

Patok, Albania,Zone Periferike | Kruje
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Okazion! shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga zona e patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion ju lutem na kontakt...Lexo detajet..

120,000 Euro80,000 Euro Toke Shitet e pershtateshme si per shtepi ashtu dhe per biznes.

Toke

Dritas,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet e pershtateshme si per shtepi ashtu dhe per biznes....Lexo detajet..

80,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim