sa meter katror ka nje ari  

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro560,000 Euro Toke- turall dhe magazina  ne shitje, Shkozet, Durres.  Toke-truall dhe magazina ne shitje me siperfaqe:
- 4,000 m2 truall;
 - 1,000

Toke- Turall Dhe Magazina Ne Shitje, Shkozet, Durres.

Rrotanto Shkozet Shijak Tirane, Durrës, Albania,Plepa | Durres
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

toke-truall dhe magazina ne shitje me siperfaqe: - 4,000 m2 truall; - 1,000 m2 ndertim magazina (mbi kete truall). prona shtrihet krah rruges "asti nushi" e rruges "kadri roshi". ndodhet 1 km larg portit ...Lexo detajet..

560,000 Euro470,000 Euro Okazion: Shitet 9400m2 truall ne Rinas me 50 euro/m2 Shitet 9400m2 truall me dalje ne Rrugen kryesore te Aeroportit te Rinasit. Ndodh

Okazion: Shitet 9400m2 Truall Ne Rinas Me 50 Euro/m2

Rruga E Aeroportit, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
9.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 9400m2 truall me dalje ne rrugen kryesore te aeroportit te rinasit. ndodhet vetem 400 metra larg nga aeroporti. ka nje pozicion shume te pershtatshem per ndertim hoteli, zyra etj. pozicioni i truallit e...Lexo detajet..

470,000 Euro80,000 Euro Toke Okazion shitet toka e përshtatëshme per çdo gjë.
Mund ta shiko dhe vetë.

Toke

Dritas,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet toka e përshtatëshme per çdo gjë. mund ta shiko dhe vetë....Lexo detajet..

80,000 Euro3,500,000 Euro Tirane, shes toke 35.000 m² 3.500.000 Euro, Mjull-Bathore  Toka është e pozicionuar në Mjull-Bathore. Informacion mbi tokën : • Sipë

Tirane, Shes Toke 35.000 M² 3.500.000 Euro, Mjull-bathore

Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
35.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në mjull-bathore. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 35000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e m...Lexo detajet..

3,500,000 Euro660,000 Euro shitet toke shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeograf

Shitet Toke

Rruga Nene Tereza Berxulle Tirane,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643...Lexo detajet..

660,000 Euro330,000 Euro Shitet,Tokë,Milot,Future Home Real Estate(future15020) Shitet Tokë në zonën e Autostradës Tiranë-Milot, në afërsi të Fushë-Kru

Shitet,tokë,milot,future Home Real Estate(future15020)

Milot, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në zonën e autostradës tiranë-milot, në afërsi të fushë-krujës.me sipërfaqe totale prej 10.000 m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.toka është e përshtatshme për aktivitete ...Lexo detajet..

330,000 Euro77,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Cmimi: 77,000 € ID: PRI14411 Shitet tokë liqeni Farkë • Me sipërfaqe totale prej 770 m2 . • E pajisur

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Cmimi: 77,000 € Id: Pri1441

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë liqeni farkë • me sipërfaqe totale prej 770 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie.. • opsion ideal investimi. • për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

77,000 Euro160,000 Euro Toke per shitje tek TEG. Shitet toke me siperfaqe 960 m2 tek TEG. Toka eshte e vendosur ne nje zone mjat

Toke Per Shitje Tek Teg.

Tirana??elbasan Highway, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 960 m2 tek teg. toka eshte e vendosur ne nje zone mjat te kerkuar dhe me pamje shume te mira nga qendra tregetare. disponon hipoteke....Lexo detajet..

160,000 Euro150,000 Euro Shitet, Tokë, Mezez, Tiranë , PRI 2885 Toka ndodhet në Mëzez brezi i dytë nga rruga kryesore, një vend i sigurt dhe

Shitet, Tokë, Mezez, Tiranë , Pri 2885

Mzeze,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në mëzez brezi i dytë nga rruga kryesore, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit është 1400 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bëjnë n...Lexo detajet..

150,000 Euro300,000 Euro Shitet 2500m2 truall industrial tek Qafa Kasharit Shitet 2500m2 truall industrial tek Qafa e Kasharit, ne nyjen me te rendesishme

Shitet 2500m2 Truall Industrial Tek Qafa Kasharit

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 2500m2 truall industrial tek qafa e kasharit, ne nyjen me te rendesishme te autostrades tirane-durres, kilometri 10. trualli ndodhet ne vijen e dyte (90 metra larg rruges dytesore). ka rruge nga te dy an...Lexo detajet..

300,000 Euro3,000,000 Leke Shitet 10mije m2 toke bujqesore me 300 leke te reja/m2 ne Plug te Lushnjes Shitet 1 hektar toke bujqesore ne Plug te Lushnjes. Toka ndodhet ne fushe me sis

Shitet 10mije M2 Toke Bujqesore Me 300 Leke Te Reja/m2 Ne Pl

Plug, Lushnjë District, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 1 hektar toke bujqesore ne plug te lushnjes. toka ndodhet ne fushe me sistem vaditje, sistem kullimi dhe me rruge. eshte toke pjellore dhe vetem 400 larg fshatit. kultivohen fruta e zarzavate te ndryshme...Lexo detajet..

3,000,000 Leke40,000 Euro SHITET TOKE NE KAMEZ Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez, Tirane. Toka truall ka nje

Shitet Toke Ne Kamez

Rruga Teuta Kamez Tirane,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale...Lexo detajet..

40,000 Euro690,000 Euro Toke ne Shinovlash zone industriale Shitet toke are ne rruge Shinovlash.
Zone industriale dhe e pershtatshme per nd

Toke Ne Shinovlash Zone Industriale

Shinvlash,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
23.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke are ne rruge shinovlash. zone industriale dhe e pershtatshme per ndertime. me hipotek. shitet 30.000 euro dylymi. toka shitet e gjitha cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

690,000 Euro80,000 Euro Truall(Tok) 400m2 _ pran Kodres Diellit#2,TIRANE  400m2-Truall(Tok)- prane kodres se diellit.2- rreze kodrave te gjelbra te Tirane

Truall(tok) 400m2 _ Pran Kodres Diellit#2,tirane

Theodor Kavaloti,Kodra e Diellit | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

400m2-truall(tok)- prane kodres se diellit.2- rreze kodrave te gjelbra te tiranes. -trualli(toke)- eshte me hipoteke/ dokumentacion te rregullt. - zona eshte e zhvilluar me rruge,vila 400m2____ €80,000.0...Lexo detajet..

80,000 Euro540,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 540.000 Euro, Farke (Future Home Ali Demi) Toka është e pozicionuar në Farkë, pranë shkollës. Informacion mbi tokën

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 540.000 Euro, Farke (future Home

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në farkë, pranë shkollës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastru...Lexo detajet..

540,000 Euro1,600,000 Euro Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë, PRI11185 Toka ndodhet në Jalë, prane detit . Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë, Pri11185

Jal,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka ndodhet në jalë, prane detit . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 16000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

1,600,000 Euro180,000 Euro Tirane, shes truall 130 m² 180.000 Euro (Rruga Haxhi Dalliu) Shitet tokë tek rruga "Haxhi Dalliu". Me sipërfaqe totale prej 130 m

Tirane, Shes Truall 130 M² 180.000 Euro (rruga Haxhi Dalliu

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek rruga "haxhi dalliu". me sipërfaqe totale prej 130 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! opp14247 cel. : 0697015475...Lexo detajet..

180,000 Euro110,000 Euro Okazion Shitet tokë truall në të djathtë të rrugës automobilistike Elbasan-Librazh

Okazion

Elbasan, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Truall+Toke Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet tokë truall në të djathtë të rrugës automobilistike elbasan-librazhd. sipërfaqa e truallit është 800 m² buzë rrugës kryesore ku mund të përdoret për biznese të ndryshme. shitet me çmimin...Lexo detajet..

110,000 Euro95,000 Euro Tirane, shes toke 90 m² 95.000 Euro (Rruga e Kavajes) Trualli ndodhet tek Rruga e Kavajës, pas Qendrës Globe • Informacion mbi tru

Tirane, Shes Toke 90 M² 95.000 Euro (rruga E Kavajes)

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Trualli ndodhet tek rruga e kavajës, pas qendrës globe • informacion mbi truallin: sipërfaqja e truallit: 300m2 • me hipotekë • i përshtatshëm për ndërtim • për ta vizituar na kontaktoni! id...Lexo detajet..

95,000 Euro12,000,000 Leke ullishte ne Vore 6200m2 Vore
Ne kodrat e fshatit Muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertif

Ullishte Ne Vore 6200m2

Vorë E Vjetër, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore ne kodrat e fshatit muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertifikate pronesie,pamje nga autostrada,prone e pershtatshme per ndertim vile,komplekse te ndryshme etj cmimi 120 milion leke i diskut...Lexo detajet..

12,000,000 Leke10,000,000 Leke toke ne Vore 1300m2 shitet/nderrohet shitet toke ne Vore me sip 1300m2 me certifikate pronesie buze rruge e pershtats

Toke Ne Vore 1300m2 Shitet/nderrohet

Vore,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne vore me sip 1300m2 me certifikate pronesie buze rruge e pershtatshme per ndertim shtepie magazine cmimi 100 milion leke total cel 0693445777 mundesi nderrimi me makine,dyqan ose apartament ne tir...Lexo detajet..

10,000,000 Leke900 Euro Shitet ose jepet me qera ne rrugen e arbrit Shitet jepet me qera ose nderrohet  siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet e

Shitet Ose Jepet Me Qera Ne Rrugen E Arbrit

Rruga E Arbrit,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet jepet me qera ose nderrohet siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet edhe e ndare 1000-2000m). vendodhja ne rrugen e arbrit 200 metra nga ish shkolla e qenve (buze rruge kryesore) ose 3 kilometra nga ...Lexo detajet..

900 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro110,000 Euro toke 8,200 m2 prane radiostacionit fllake Shitet Toke 8,200 m2 Fllake Zona industriale

Toke 8,200 M2 Prane Radiostacionit Fllake

Fllakë, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
8.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke 8,200 m2 fllake zona industriale...Lexo detajet..

110,000 Euro95,000 Euro Truall ne zonen e Spitalles prane Sijakut Shitet truall ne zonen e Spitallen prane Sijakut. Trualli ndodhet 100m prane rru

Truall Ne Zonen E Spitalles Prane Sijakut

Aleksander Goga,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne zonen e spitallen prane sijakut. trualli ndodhet 100m prane rruges kryesore. eshte e gjithe siperfaqja e rrethuar dhe ne te ndodhet dhe nje pus. eshte me hipotek...Lexo detajet..

95,000 Euro87,000 Euro Shitet truall 2000m2+ shpi private. Shitet truall 2000 m2 , brenda kesaj hapsire eshte e perfshir nje shpi private e

Shitet Truall 2000m2+ Shpi Private.

Shenvlas,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall 2000 m2 , brenda kesaj hapsire eshte e perfshir nje shpi private e ndertuar por e pa perfunduar si godin. toka ndodhet pa shkuar te kisha shenovlas, ne koder. prona ka dekumenta te regullta. cmi...Lexo detajet..

87,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim