sa metra katror eshte 1 ari 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
350,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 350.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar prane rrethit te zona e saukut. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1200 m2 truall • 3 ndertesa te parestauruara • 299 m2 truall me 28 m2 ndertim • 658,3 m2 truall me...Lexo detajet..

350,000 Euro2,500,000 Euro

Shitet Toke Ne Preze, Sukth, Hamallaj, Porto Romano Dhe Tek

Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet siperfaqe trualli 160.000 m2 ne preze, 60 metra larg autostrades vore-fushkruje. cmimi: 50 euro/m2 shitet siperfaqe trualli 100.000 m2 ne sukth. cmimi: 30 euro/m2 shitet siperfaqe toke 100.000 m2 n...Lexo detajet..

2,500,000 Euro2,200,000 Leke

Lezhe Shes Ullishte 5,5 Dylym

Troshan, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer qytetit te lezhes . 2,200,000...Lexo detajet..

2,200,000 Leke1,200 Euro

Jap Me Qera Truall

,Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jap me qera truall me siperfaqe 1300m2 prane autostrades tirane-durres, i rrethuar dhe shume i pershtatshem per biznes ,magazina apo dicka tjeter....Lexo detajet..

1,200 Euro288,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 288.000 Euro (dajti)

Dajt, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e dajtit, pranë restorant "2 luanët". informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

288,000 Euro56,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.400 M² 56.000 Euro ( Picallë )

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar afër arbanës, në picallë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rr...Lexo detajet..

56,000 Euro200,000 Euro

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 200.000 Euro (picallë)

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar afër arbanës, në picallë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 4000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rr...Lexo detajet..

200,000 Euro36,000,000 Euro

Shitet Toke Me Siperfaqe 120 Hektare Ne Berdenesh, Sarande

Berdenesh,Ksamil | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 120 hektare ne berdenesh, ndermjet sarandes dhe ksamilit vetem 10 min larg nga qendra e sarandes. eshte nje zone e virgjer dhe pa ndertime rreth e rrotull keshtu qe ka nje potencial te ...Lexo detajet..

36,000,000 Euro3,300,000 Euro

Shitet Truall Me Siperfaqe 11.000 M2 Tek Josif Pashko

Rruga Josif Pashko,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall per ndertim me siperfaqe 11.000 m2. adresa: josif pashko Çmimi: 300 euro/m2 per me shume informacion telefono! cel: 0698220805...Lexo detajet..

3,300,000 Euro20,000,000 Leke

Toke Bujqesore

Liqeni I Qinamit, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka me siperfaqe 26 dylym,me dekumentacione te rregullta.çertifikate pronesie.e konsiderueshme per zhvillim aktiviteti bujqesor/biznes farma.toka ndodhet ne zall-herr tiran.çmimi i arsyeshem dhe njeko...Lexo detajet..

20,000,000 Leke325,000 Euro

Tirane, Shes Truall 4.600 M² 325.000 Euro (berxulle,prane R

Berxulle,prane Rinasit,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e berxullit,ngjitur aeroportit me dokumenta te rregullta hipotekore. cmimi 325.000 euro ...Lexo detajet..

325,000 Euro8,000,000 Leke

Truall

Rruga Kreta, Laknas, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 1200 m2,dokumentacion i rregullt,me ligjin 7501,laknas kamez 1.5 klm larg autostrades tirane durres.cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

8,000,000 Leke187,000 Euro

Okazion: Shitet Toke Me Siperfaqe 1700 M2 Ne Sarande

Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Okazion: shitet siperfaqe toke 1700 m2, 3 kilometra afer me ish turizmin e sarandes, ngjitur me hotel santa quaranten me nje pamje shume te bukur pergjate bregdetit ku dhe mund te behen investime te ndryshme. ...Lexo detajet..

187,000 Euro460,000 Euro

Shitet Truall Me Siperfaqe 4600 M2 Ne Sauk

Sauk,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
4.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 4600 m2 me studim per ndertim hoteli ose kompleks vilash. adresa: ne sauk mes gjelberimit, 3 kilometra larg pallatit te brigadave. Çmimi: 100 euro/m2 cel: 0698220805...Lexo detajet..

460,000 Euro20,000 Euro

Super Okazion: Shitet Toke Me Siperfaqe 1000 M2 Ne Ibe E Pos

Ibë E Poshtme, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Super okazion: shitet toke me siperfaqe 1000 m2, me hipoteke. adresa:ibe e poshtme,tirane! cmimi: 20.000 euro cel: 0698220805...Lexo detajet..

20,000 Euro120,000 Euro

Okazion: Shitet Toke Me Siperfaqe 2000 M2 Ne Vaqarr

Vaqarr, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion: shitet toke me siperfaqe 2000 m2. toka eshte me hipoteke dhe eshte e pershtatshme per kapanone, magazina etj,sepse eshte nje zone industriale. adresa: vaqarr cmimi: 60 euro/m2 cel: 0698220805...Lexo detajet..

120,000 Euro125,000 Euro

Shitet Toke Me Siperfaqe 12500 M2 Ne Fshatin Gurez

Gurëz, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 12 dynym e gjys (12500 m2). toka eshte me hipoteke e trasheguar brez pas brezi dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj ndertimi. toka mund te shitet edhe e ndare ne dy pjese nga 6 dynym...Lexo detajet..

125,000 Euro1,088,000 Euro

Shitet Toke Me Siperfaqe 13.600 M2 Ne Stermas, Tirane

Stermas, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 13.600 m2 ne fshatin stermas shume afer tiranes, vetem 60 sekonda nga rrotullimi i teg-ut. toka eshte me certifikate hipotekore. ajo qe e ben kete toke edhe me me shume vlere eshte se l...Lexo detajet..

1,088,000 Euro232,900 Euro

Shitet Toke Ne Marikaj, 2740 M2 , 232900

Rruga Vore Marikaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

232,900 Euro4,500,000 Leke

Shitet Toke

Rruga Dr Shefqet Ndroqi, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 300 m2, rrethuar me mure rrethues, prane sanatoriumit, sauk. te interesuarit te kontaktojne 0688721163 cmimi: 4 500 000 l te reja...Lexo detajet..

4,500,000 Leke75,000 Euro

Shitet Tok Truall

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
Truall Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Autostrada tiran durres kasher tek mbikalimi kemsor 200 m nga autosrada shitet tok e miratuar per ndertim magazin ose vil...Lexo detajet..

75,000 Euro225,000 Euro

Toke Are Arapaj

Arapaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes toke are ne fshatin arapaj. siperfaqe 9 dynym. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte e rrethuar dhe e pajisur me certifikate pronesie. pozicionimi e ben te pershtatshme per perdorime te ndryshme. c...Lexo detajet..

225,000 Euro20,000 Euro

Shitet

Rruga Kamza, Albanien,Laprake | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok 280m ne zonen e laprakes Çmimi:20000€...Lexo detajet..

20,000 Euro10,200 Euro

Okazion !!! Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres

Vore, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

-shitet truall ne autostraden tirane-durres ka nje siperfaqe prej 1700 m2 cmimi : 60euro/m2 eshte e rrethuar me mure e paisur me hipoteke jepet edhe me qera 40.000 leke ne muaj ose bashkepunim per biznes ...Lexo detajet..

10,200 Euro208,000 Euro

Shitet Toke Are Ne Autostraden Tirane – Durres

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke are ne rruge dytesore , ne autostraden tirane – durres tek city park ka nje siperfaqe prej 1600 m2 eshte e pajisur me certifikate pronsie cmimi i shitjes 130 euro/ m2...Lexo detajet..

208,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim