sa metra katror eshte nje dylym 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro2,000,000 Euro Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Sip

Kapanon,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet pe...Lexo detajet..

2,000,000 Euro360,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë 360,000 € ID: PRI 168 Toka ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit ,dhe me pozicion

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë 360,000 € Id: Pri

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit ,dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar në zonë vilash. pamja dhe hapsira e ullishteve e bëjnë shumë të preferushme, mos harrojmë ajrin...Lexo detajet..

360,000 Euro330,000 Euro Shitet,Tokë,Milot,Future Home Real Estate(future15020) Shitet Tokë në zonën e Autostradës Tiranë-Milot, në afërsi të Fushë-Kru

Shitet,tokë,milot,future Home Real Estate(future15020)

Milot, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në zonën e autostradës tiranë-milot, në afërsi të fushë-krujës.me sipërfaqe totale prej 10.000 m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.toka është e përshtatshme për aktivitete ...Lexo detajet..

330,000 Euro2,005,900 Euro Toke,Kashar Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit, prane City Park . Informacion

Toke,kashar

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit, prane city park . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 15430 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundë...Lexo detajet..

2,005,900 Euro500,000 Euro  Tirane, shes toke 5.000 m² 100 Euro/m2 (Paskuqan) Toka ndodhet te ne Paskuqan.
Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës :

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)

Paskuqan, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. toka shtet me cmimin 100 euro/ m2. për ta vizitu...Lexo detajet..

500,000 Euro950,000 Euro Shitet, Tokë, Mjull - Bathore Toka ndodhet në Mjull - Bathore.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e t

Shitet, Tokë, Mjull - Bathore

Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në mjull - bathore. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 9500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e...Lexo detajet..

950,000 Euro300,000 Euro Shitet,Tokë,Sauk Toka ndodhet në Sauk.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 200

Shitet,tokë,sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

300,000 Euro209,600 Euro Shitet,Tokë, Sauk Toka ndodhet në Sauk.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 131

Shitet,tokë, Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1310m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik . • hapësirë e bollshme • mundësi shu...Lexo detajet..

209,600 Euro105,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NË LAGJEN "BISHANAKË", FIER Shitet tokë truall në Lagjen " Bishanakë", Fier. 
Trualli ka një

Shitet Toke Truall NË Lagjen "bishanakË", Fier

Lagjja: Bishanakë,Qender | Fier
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen " bishanakë", fier. trualli ka një sipërfaqje prej 715 m². Është në një pozicion shumë të mirë, afër unazës së qytetit. ka pranë shkolla dhe qendra tregtare dhe...Lexo detajet..

105,000 Euro120,000 Euro Toke ne shitje Shitet siperfaqe toke 2.3 dynym ne elbasan ne zone shume te mire. Cmimi i diskut

Toke Ne Shitje

Rruga Vasil Llapushi, Elbasan, Albania,Qender | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet siperfaqe toke 2.3 dynym ne elbasan ne zone shume te mire. cmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

120,000 Euro120,000 Euro Toke ne shitje Shitet siperfaqe toke 2.3 dynym ne elbasan ne zone shume te mire. Cmimi i diskut

Toke Ne Shitje

Rruga Vasil Llapushi, Elbasan, Albania,Qender | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet siperfaqe toke 2.3 dynym ne elbasan ne zone shume te mire. cmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

120,000 Euro212,500 Euro Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura.
Disponon nje

Shitet Toke Ne Autostraden Tiranë-durrës Mbrapa Qtu, Rruga

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiranë-durrës mbrapa qtu, rruga lura. disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundesi blerjej edhe 2500 m2 shtese. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mun...Lexo detajet..

212,500 Euro570,000 Euro OKAZION Shitet toke per biznes Toka ndodhet buze autostrades sauk-teg me hyrje nga autostrada me siperfaqe 5200

Okazion Shitet Toke Per Biznes

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet buze autostrades sauk-teg me hyrje nga autostrada me siperfaqe 5200 m2 me certifikate pronesie, sherben per cdo lloj aktiviteti. cmimi i diskutueshen ! shenim: eshte e vetmja toke qe ofron aksesin...Lexo detajet..

570,000 Euro394,000 Euro Tirane, shes truall 3.940 m² 394.000 Euro (berxulle) Shitet tokë ne Berxull. Me sipërfaqe totale prej 3500 m2 . Toka është e për

Tirane, Shes Truall 3.940 M² 394.000 Euro (berxulle)

Bërxullë, Albania,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë ne berxull. me sipërfaqe totale prej 3500 m2 . toka është e përshtatshme për aktivitete industriale . për më tepër na kontaktoni!...Lexo detajet..

394,000 Euro115,000 Euro Tirane, shes toke 2.295 m² 115.000 (vaqarr) Shitet tokë në "Vaqarr". Toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. Prona ë

Tirane, Shes Toke 2.295 M² 115.000 (vaqarr)

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!...Lexo detajet..

115,000 Euro114,750 Euro Tirane, shes truall 2.295 m² 114.750 Euro (Vaqarr) Shitet tokë në "Vaqarr". Toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. Prona ë

Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)

Vaqarr, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni! opp11040 cel. : 0692290202...Lexo detajet..

114,750 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 1.400 m² 35.000 Euro (berzhite) Shitet tokë në fshatin "Ibë", Bërzhitë pranë autostradës Tiran

Tirane, Shes Toke 1.400 M² 35.000 Euro (berzhite)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fshatin "ibë", bërzhitë pranë autostradës tiranë-elbasan.toka ka sipërfaqe totale 1400 m2 . prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. mund të shfrytëzohet për n...Lexo detajet..

35,000 Euro180,000 Euro  Tirane, shes toke 2.000 m² 180.000 Euro Jale (Pro15493) Toka ndodhet ne Jale. Informacion i pergjithshem mbi token: • Toka ka nje sipe

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 180.000 Euro Jale (pro15493)

Jalë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne jale. informacion i pergjithshem mbi token: • toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2. • ndodhet ne nje nga zonat me perspective primare zhvillimi • buze detit • e studiuar per ndertime te ti...Lexo detajet..

180,000 Euro120,000 Euro Toke bujqesore Shitet toke 3dylym e pajisur me letra
Ndodhet prane Uka Farm!
40 euro m2 i dis

Toke Bujqesore

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3dylym e pajisur me letra ndodhet prane uka farm! 40 euro m2 i diskutueshem...Lexo detajet..

120,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro80,000 Euro Toke Shitet Okazion toka esht e përshtatëshme per cdo gje me Çertifikate pronsie.

Toke

Dritas, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet okazion toka esht e përshtatëshme per cdo gje me Çertifikate pronsie. 26 ×155...Lexo detajet..

80,000 Euro375,000 Euro Super mundesi investimi!! Shitet tokë pranë Liqenit të Thatë Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e t

Super Mundesi Investimi!! Shitet Tokë Pranë Liqenit Të Th

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet pranë liqenit të thatë. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 2995 m2, pranë rrugës kryesore. pozicioni i tokës dhe pajisja e saj me çertifikatë pronësie ofron mundësi investimi ...Lexo detajet..

375,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro40,000 Euro Shitet, Tokë, Rruga E Rinasit, Tiranë 40,000 € ID: plus15686 Shitet tokë në rrugën e Rinasit.
Me sipërfaqe totale prej 2500m2.
E përsh

Shitet, Tokë, Rruga E Rinasit, Tiranë 40,000 € Id: Plus1

Rinasi, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rrugën e rinasit. me sipërfaqe totale prej 2500m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon çerfitikatë pronësie. e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore. o...Lexo detajet..

40,000 Euro50,000 Euro Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gjir

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro810,000 Euro Shitet,Toke,Unaza E Madhe, PRI15725 Shitet tokë tek Unaza e Madhe afer TEG.
• Me sipërfaqe prej 9000 m2 • E

Shitet,toke,unaza E Madhe, Pri15725

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek unaza e madhe afer teg.
• me sipërfaqe prej 9000 m2 • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim.• opsion ideal investimi. mundesi ndarje • pe...Lexo detajet..

810,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim