sa metra katror ka 1 dylym 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
145,000 Euro

Okazion Shtepi + Toke ( Pematari 1000 Rrenje Ullinje Ne Prod

Skilaj,lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet shtepia edhe toka (pemtari) shtepia: siperfaqa e truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire. nsertes...Lexo detajet..

145,000 Euro400,000 Euro

Shes Toke Prane Aeroportit Te Rinasit

Prane Aeroportit Te Rinasit, | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ka siperfaqe 5000 m2 dhe eshte me hipoteke.ndodhet buze rruges se aksit rrugor fushe kruje-rinas.eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.permasat e saj jane 80*60.shitet me cmim 80 euro/m2...Lexo detajet..

400,000 Euro1,708,000 Euro

Tirane, Shes Toke 12.200 M² 1.708.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e teg-ut te rolling hills. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 12200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

1,708,000 Euro135,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.500 M² 135.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1500 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • afer qendre...Lexo detajet..

135,000 Euro114,000 Euro

Tirane, Shes Toke 7.600 M² 114.000 Euro (sharre)

Sharre, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në sharre, tirane . informacion mbi token 7600 m2. disponon : • mundësi të shumta shfrytëzimi • sipërfaqe e bollshme me hipoteke . mundesi ndertimi. për ta vizituar na konta...Lexo detajet..

114,000 Euro160,000 Euro

Toke , Kashar11

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit prane cez. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundësi të sh...Lexo detajet..

160,000 Euro80,000 Euro

Toke Vore

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik ne zonen e vores ne kuc . trualli ka një sipërfaqe prej 10000 m2 . Është e përshtatshme për ndertim kompleksi vilash kapanonesh apo për bi...Lexo detajet..

80,000 Euro116,000 Euro

Toke , Paskuqan

Paskuqan,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e paskuqanit ne rrugen mustafa lita . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 3000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme •...Lexo detajet..

116,000 Euro2,694,500 Euro

Toke , Kashar Pran City Park

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit, prane city park . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 31700 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundë...Lexo detajet..

2,694,500 Euro250,000 Euro

Tokë , Liqeni I Thatë

Liqeni I Thate,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te zona e liqenit të thatë. informacion mbi tokën: •sipërfaqja e tokës : 1100 m2 mundesi ndarje ne 500 m2• dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • mundësi të shumta shf...Lexo detajet..

250,000 Euro36,000 Euro

Toke , Zallher

Zall-herr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

36,000 Euro750,000 Euro

Truall, Gjiri I Lalzit

Gjiri I Lalezit,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge në zonen e gjirit te lalzit , në qytetin e durësit. trualli ka një sipërfaqe prej 25000 m2 dhe është 25 km larg nga tirana . ...Lexo detajet..

750,000 Euro2,005,900 Euro

Toke,kashar

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit, prane city park . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 15430 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundë...Lexo detajet..

2,005,900 Euro300,000 Euro

Toke , Gjipe

Gjipe,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e himares ne gjipe . informacion mbi token: • siperfaqja e tokes total : 7000 m2 • per shitje : 2000 m2 • lloji i tokes : trruall • buze rruge• me hipoteke • lokaci...Lexo detajet..

300,000 Euro390,000 Euro

Toke Ne Vlore

Vlore,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e vlores,nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. siperfaqa totale e truallit eshte 56000 m2.klima dhe pozicioni strategjik e bejne nje vend me prioritet investimi ne ...Lexo detajet..

390,000 Euro360,000 Euro

Toke , Vore Fush-kruje

Vore ,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar buze rruge ne zonen vore fush-kruje . informacion mbi token: • siperfaqja totale e tokes : 4800 m2 • lloji i tokes : are • buze rruge• me hipoteke • zone industriale• lokaci...Lexo detajet..

360,000 Euro3,000 Euro

Toke,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • me certifikatë pronësie. • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

3,000 Euro877,500 Euro

Tokë Me Çmim Okazion Përballë Me Mercedesin, 135 Euro/m2

Perballe Me Mercedesin, Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore tirane-vore, perballe me mercedesin shitet nje toke ideale per investim. toka ka siperfaqe 6500 m2 dhe fasade prej 50m. Çmimi eshte nje okazion i vertete, vetem 135 euro/m2 nderkohe qe gjith...Lexo detajet..

877,500 Euro850,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.600 M² 850.000 Euro (autostrada Tirane

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar ne autostraden tirane-durres prane kolegjit turgut ozal, km 1. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 2600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • ndertese 2 ka...Lexo detajet..

850,000 Euro6,000 Euro

Okazion Truall Ne Peze Helmes

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall i pershtatshem per ndertim banese ose biznes. toka ndodhet buze rruges kryesore, buze liqenit te zones dhe ofron pamje panoramike. disponon dokumenta te rregullta pronesie. trualli ne total eshte...Lexo detajet..

6,000 Euro50,000 Euro

Toke ,fresku

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

toka ndodhet në zonën e freskut në rrugën e “dajtit”. ka sipërfaqe totale prej 2000 m2, shitet me cmim okazion 50000 euro. ndodhet buzë rruge dhe ka orientim nga tirana. disponon dokumentacion të r...Lexo detajet..

50,000 Euro420,000 Euro

Durres, Shes Toke 12.005 M² 420.000 Euro ( Durrës )

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
12.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka është e pozicionuar në durrës, te porto romano. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 12005 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapës...Lexo detajet..

420,000 Euro100,000 Euro

Tirane, Shes Toke 406 M² 100.000 Euro (shkozë)

Shkoze,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

100,000 Euro550,000 Euro

Shitet Toke , Vore

Vore, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne vore per shitje. ndodhet afer karburant kastrati-t me siperfaqe 5000 m2 . e pasur me certifikate pronesie. toka mund te perdoret per qellime te ndryshme banimi, biznes apo agrare. cmimi 110euro/ m2 ...Lexo detajet..

550,000 Euro50,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 50.000 Euro (fresku)

Fresku ,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut në rrugën e “dajtit”. ka sipërfaqe totale prej 2000 m2, shitet me cmim okazion 50000 euro. ndodhet buzë rruge dhe ka orientim nga tirana. disponon dokumentacion të rre...Lexo detajet..

50,000 Euro2,640,000 Euro

Tirane, Shes Truall 22.000 M² 264.0000 Euro (kepi I Rodonit

Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
22.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Disponojmë tokë për shitje tek “kepi i rodonit”. toka ka sipërfaqe totale prej 22000 m2 dhe shitet me 120 euro/m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet pranë breg...Lexo detajet..

2,640,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim