sa metra katror ka nje hektar 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro700,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

700,000 Euro60,000 Euro prone Shitet 3 Dylym Tok Me Certifikat Pronsie Vendodhja Sa Kalon Rrajonin e Kamzes Km

Prone

Valias, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 3 dylym tok me certifikat pronsie vendodhja sa kalon rrajonin e kamzes km 2 pran kajma center kthesa valias ! per shitje pronash dhe objekte na gjeni ne faqen ton te instagramit real_estate_albania355...Lexo detajet..

60,000 Euro130,000 Euro Shiten 13 dylym toke ne kavaje Shiten 13 dylym toke ne Gose te Kavajes.
Toka eshte e paisur ne letra te rregul

Shiten 13 Dylym Toke Ne Kavaje

Gosë, Kavajë District, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten 13 dylym toke ne gose te kavajes. toka eshte e paisur ne letra te rregullta. cmimi 130.000 euro...Lexo detajet..

130,000 Euro60,000 Euro T shitet 10 dylym toke me dekumentacion  te rregullt. zona valias sa kalon rrajoni

T

Valias, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 dylym toke me dekumentacion te rregullt. zona valias sa kalon rrajonin e kamzes pran fabrikes aluminit everest toka ndahet dhe me pjes.cmimi i diskutueshem. !...Lexo detajet..

60,000 Euro5,000,000 Leke shitet trruall me siperfaqe 400 m katrror shitet trruall me siperfaqe 400 m katrror. disponon me dekumentacion te rregull

Shitet Trruall Me Siperfaqe 400 M Katrror

Kodër Kashar, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet trruall me siperfaqe 400 m katrror. disponon me dekumentacion te rregull nje zon e preferuar per vila me kanalizime te ujrave te zeza ajer shum i paster nje pamje te mrekullueshme pozicioni prones. zona ...Lexo detajet..

5,000,000 Leke2,635,000 Euro Shitet 31000 m2 toke te liqeni i farkes! Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit

Shitet 31000 M2 Toke Te Liqeni I Farkes!

Rruga Panorama E Liqenit, Tiranë, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
31.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit ka marre nje zhvillim te madh ne ndertimin e vilave rezidencjale. toka ka studim per vila 2+1 dhe eshte nje mundesi e mire investi...Lexo detajet..

2,635,000 Euro360,000 Euro Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore Shitet truall ne bregdetin e Vlores, zona e Ujit te Ftohte.

Siperfaqe 1200 m2

Shitet Truall Ne Zonen E Ujit Te Ftohte, Vlore

Rruga Uji I Ftohte, Vlorë, Albania,Uji i ftojte | Vlore
Truall Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet truall ne bregdetin e vlores, zona e ujit te ftohte. siperfaqe 1200 m2. ndodhet ne zone te studiuar urbanistike dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie. ⤵️ cmimi: 300 euro/m2 i diskutuesh...Lexo detajet..

360,000 Euro250,000 Euro Shitet toke per ndertim ne Farke Shitet toke per ndertim 5000m2.

Me certifikate pronesie te rregullt dhe pa ko

Shitet Toke Per Ndertim Ne Farke

Liqeni I Farkes,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per ndertim 5000m2. me certifikate pronesie te rregullt dhe pa konflikte. cmimi:50 euro m2. 📍liqeni i farkes , rruga "collakve" (perballe me fondacionin e femijeve autik) vend i qete, rr...Lexo detajet..

250,000 Euro280,000 Euro Shitet toke-are ne Domje, 7000 m2 Shitet toke-are, me siperfaqe 7000 m2, Domje.

Shitet toke-are prane rruges se

Shitet Toke-are Ne Domje, 7000 M2

Domje, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke-are, me siperfaqe 7000 m2, domje. shitet toke-are prane rruges se aeroportit, ne rrugen dytesore te domjes. toka eshte me siperfaqe prej 7000 m2, me dokumentacion te rregullt, e tipit fushore. ...Lexo detajet..

280,000 Euro185,000 Euro Shitet toke-ullishte Qaf Kashar, 4000 m2! Shitet tokë ullishte, 4000 m2.

Toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne tr

Shitet Toke-ullishte Qaf Kashar, 4000 M2!

Qaf Kashar,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë ullishte, 4000 m2. toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne truall e per tu ndertuar. mjaft e pershtatshme per shtepi private, vila, kapanone, ferme, agroturizem etj. toka gjithashtu mund t...Lexo detajet..

185,000 Euro1,000 Euro

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro5,000,000 Leke Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker), ne Gjirin e Lalzit Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gji

Shitet Tokë, 2545 M2 (plus Bunker), Ne Gjirin E Lalzit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
25.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutore, pus, si dhe sistem vaditje per ullin...Lexo detajet..

5,000,000 Leke165,000 Euro Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile me strukture 2 kateshe . informacion mbi pronen : •1250 m2 truall • siperfaqja e viles: 310 m2 nder...Lexo detajet..

165,000 Euro800,000 Euro Shitet,Toke,Rinas(future13151) Toka ndodhet në zonen e Rinasit,prane Aeroportit. Ka sipërfaqe totale prej 193

Shitet,toke,rinas(future13151)

Rinas, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

800,000 Euro1,350,000 Euro Shitet toke 10 000 m2 ne Lunder! Shitet toka-truall me siperfaqe 10,000 m2, me vendndodhje ne Lunder, afer Teg-ut

Shitet Toke 10 000 M2 Ne Lunder!

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka-truall me siperfaqe 10,000 m2, me vendndodhje ne lunder, afer teg-ut. prona disponon te gjitha dokumentet hipotekore te pershtatme dhe pa konflikte. per me shume informacion na kontaktoni,...Lexo detajet..

1,350,000 Euro24,000 Euro Shitet Truall ne Prush. Shitet truall ne Prush me nje siperfaqe nga 600-1000 m2 me nje çmim 40 euro per

Shitet Truall Ne Prush.

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne prush me nje siperfaqe nga 600-1000 m2 me nje çmim 40 euro per m2. kjo siperfaqe trualli eshte e pershtatshe per ambjet banimi pasi ne kete zone ku ndodhet trualli vilat nuk mungojne. por esht...Lexo detajet..

24,000 Euro300,000 Euro Shitet truall prane aeroportit ne Tirane Shitet truall prane aeroportit "Nene Tereza" Tirane
Per me shume info

Shitet Truall Prane Aeroportit Ne Tirane

Ahmetaq, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane aeroportit "nene tereza" tirane per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-toke-are-tirane/[/urlcode]...Lexo detajet..

300,000 Euro35,000 Euro Shitet toke OKAZION😎

Toke per shitje ne Sarande ne rrugen e 6 prane antenave, me pamje

Shitet Toke

Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Okazion😎 toke per shitje ne sarande ne rrugen e 6 prane antenave, me pamje nga saranda, me siperfaqe 417m2 dhe siperfaqe ndertimi 200m2. ndodhet ne nje zone turistike te ketij vendi, dhe ne nje zone mjaf...Lexo detajet..

35,000 Euro40,000 Euro Tok ne shitje rotulla Tok ne shitje vend te mir ne rotull 5 minuta nga shan pieter perball xhamis

Tok Ne Shitje Rotulla

Domje, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Tok ne shitje vend te mir ne rotull 5 minuta nga shan pieter perball xhamis...Lexo detajet..

40,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 75.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Liqenit te Farkes. Informacion mbi token :

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 75.000 Euro (farke)

Liqeni I Farkës, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e liqenit te farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • ...Lexo detajet..

75,000 Euro180,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 180.000 Euro (Sharre) Toka eshte e pozicionuar ne Sharre, pas Rezidences Kodra e Diellit 2. Informacio

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 180.000 Euro (sharre)

Sharre, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne sharre, pas rezidences kodra e diellit 2. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • sip...Lexo detajet..

180,000 Euro70,400 Euro Tirane, shes toke 3.200 m² 70.400 Euro (Fushas) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Fushas afer Arbanes. Informacion mbi token :

Tirane, Shes Toke 3.200 M² 70.400 Euro (fushas)

Fushas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

70,400 Euro76,800 Euro Tirane, shes toke 480 m² 76.800 Euro (Ali Demi) Shitet tokë në zonën e Ali Demit, te Kryegjyshata. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 480 M² 76.800 Euro (ali Demi)

Kryegjyshata,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e ali demit, te kryegjyshata. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 480 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

76,800 Euro280,000 Euro Tirane, shes toke 4.000 m² 280.000 Euro (TEG) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Teg-ut. Informacion mbi token: •	Siperfaqj

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 280.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 4000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • siperfaqe e bollshme • poz...Lexo detajet..

280,000 Euro363,000 Euro Tirane, shes toke 6.600 m² 363.000 Euro (Teg) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Teg-ut. Informacion mbi token: •	Siperfaqj

Tirane, Shes Toke 6.600 M² 363.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6600 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • siperfaqe e bollshme qe mund ...Lexo detajet..

363,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim