shitet shtepi ne borsh 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro255,000 Euro Shitet 3000m2 toke ne Rrugen e Ullishtes. Shitet 3000m2 toke ullishte. Toka ndodhet ngjitur mbi Rrugen Ullishte. Ka pozici

Shitet 3000m2 Toke Ne Rrugen E Ullishtes.

Rruga E Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 3000m2 toke ullishte. toka ndodhet ngjitur mbi rrugen ullishte. ka pozicion shume te bukur me pamje te mrekullueshme te tiranes. ka cmim me te ulet se cmimi i zones. shitet me 85 euro per m2. per me ...Lexo detajet..

255,000 Euro70,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 70,000 € ID: plus16745 Shitet, Tokë, tek Liqeni i Linzës.
Më tepër informacion:
• Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 70,000 € Id: Plus16745

Linzë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, tokë, tek liqeni i linzës. më tepër informacion: • sipërfaqja e totale: 1000 m2 • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • disponon çerfitikatë pronësie. • e aksesues...Lexo detajet..

70,000 Euro170,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 170,000 € ID: plus16739 • Shitet tokë në rrugën Linzë-Tufinë, ngjitur me Chateau Fasel.
• Me s

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 170,000 € Id: Plus16739

Linzë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• shitet tokë në rrugën linzë-tufinë, ngjitur me chateau fasel. • me sipërfaqje totale prej 3000m2. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • disponon çerfitikatë pronësie. ...Lexo detajet..

170,000 Euro160,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 160,000 € ID: plus16738 Shitet tokë në rrugën Linzë-Tufinë.

• Me sipërfaqe totale prej 7800m2

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 160,000 € Id: Plus16738

Rruga Linze-tufine,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rrugën linzë-tufinë. • me sipërfaqe totale prej 7800m2. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • disponon çerfitikatë pronësie. • e aksesueshme lehtësisht...Lexo detajet..

160,000 Euro120,000 Euro shitet tok Shitet tok ne fshatin qeha. E pershtatshme per shtepi, ne cep te rruges ngjitur

Shitet Tok

Rruga Asllan Kerciku, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok ne fshatin qeha. e pershtatshme per shtepi, ne cep te rruges ngjitur me panton resort....Lexo detajet..

120,000 Euro108,000 Euro Shes toke 1800 m² Shes toke 1800 m² ne Fushefarke siper uzines traktori me 60 €/m² per me shum

Shes Toke 1800 M²

Fushe Farke Siper Uzines Traktoreve,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes toke 1800 m² ne fushefarke siper uzines traktori me 60 €/m² per me shume informacione kontaktoni ne nr e tel..siperfaqe toke fantastike ...Lexo detajet..

108,000 Euro203,200 Euro SHITET TOKË ARË NË KAVAJË Shitet tokë are tek Reth – Greth në Kavajë me sipërfaqe 2450 m². Toka mun

Shitet TokË ArË NË KavajË

Rreth-greth, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë are tek reth – greth në kavajë me sipërfaqe 2450 m². toka mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. disponon dokumentacion të plotë h...Lexo detajet..

203,200 Euro900,000 Euro Shitet,Toke, Vore, Tiranë PRI+16789 • Toka është e pozicionuar në zonën e Vores .
Informacion mbi Tokën:

Shitet,toke, Vore, Tiranë Pri+16789

Vore,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e vores .
informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 30000m² ne total. • toka është e prshtatshme per vilë• dokumentacioni: me hipotekë. për të vizit...Lexo detajet..

900,000 Euro1,440,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni i Farkes. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet buze Rruges Panorama e Liqenit, ne Liqenin e Farke

Shitet, Toke, Liqeni I Farkes.

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: ndodhet buze rruges panorama e liqenit, ne liqenin e farkes. siperfaqe: 16000 m2. mundesi shume e mire investimi per ndertim. pjese e projektit te ndertimit te lagjes se vilave. toka e...Lexo detajet..

1,440,000 Euro900,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni i Farkes. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet Buze Liqenit te Farkes.
Siperfaqe: 9000 m2.
Mund

Shitet, Toke, Liqeni I Farkes.

Liqeni I Farkes,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: ndodhet buze liqenit te farkes. siperfaqe: 9000 m2. mundesi shume e mire investimi per ndertim. pjese e projektit te ndertimit te lagjes se vilave. toka eshte kubature drejtkendore. d...Lexo detajet..

900,000 Euro128,000 Euro 👉 Shitet Toke, Spitalle Durres  👉 Shitet Toke, Spitalle Durres 
📌Toka eshte me siperfaqe 6400m2 
💶Cmi

👉 Shitet Toke, Spitalle Durres

Spitalle Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉 shitet toke, spitalle durres 📌toka eshte me siperfaqe 6400m2 💶cmimi 20 euro/ m2 📃disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na kontaktoni ...Lexo detajet..

128,000 Euro87,000 Euro 👉 Shitet Toke/Truall tek Shkembi Kavajes 👉 Shitet Toke/Truall tek Shkembi Kavajes 
👉Pamje nga deti
📌Toka eshte

👉 Shitet Toke/truall Tek Shkembi Kavajes

Shkëmbi I Kavajës, Durrës, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉 shitet toke/truall tek shkembi kavajes 👉pamje nga deti 📌toka eshte me siperfaqe 675m2 💶cmimi 87 000 euro 📃disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na konta...Lexo detajet..

87,000 Euro68,000 Euro Shitet Shtepi + Truall + Toke Bujqesore  Shitet Shtepi + Truall + Toke Bujqesore ne bashkine Fier, Komuna Libofshe.
Toka

Shitet Shtepi + Truall + Toke Bujqesore

Rruga Teodor I Ii Muzaka, Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet shtepi + truall + toke bujqesore ne bashkine fier, komuna libofshe. toka ndodhet ne libofshe ...Lexo detajet..

68,000 Euro302,500 Euro Shitet toke ne Shenvlash Shitet toke ne Shenavlash te Durresit. 5500m² Cmimi 55€/m². Ndoshet afer Kis

Shitet Toke Ne Shenvlash

Shenavlash, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne shenavlash te durresit. 5500m² cmimi 55€/m². ndoshet afer kishes dhe autostrades. rruga e shtruar dhe ne rruge kryesore. eshte zone e preferuar per biznese por dhe objekte te tjera. cmimi i d...Lexo detajet..

302,500 Euro29,000 Euro Shitet,Toke,Unaza e Re,Future Home(future16759) Toka ndodhet në zonën e Unazës së Re,pas "Alpha Bank".
Informacio

Shitet,toke,unaza E Re,future Home(future16759)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e unazës së re,pas "alpha bank". informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 220m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

29,000 Euro700,000 Euro Shitet, Tokë, Sarandë ID: plus14074 Shitet tokë në Sarandë, në fshatin Van 10min larg qytetit. Me sipërfaqe tot

Shitet, Tokë, Sarandë Id: Plus14074

Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
10.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet tokë në sarandë, në fshatin van 10min larg qytetit. me sipërfaqe totale prej 103000m2. tokë ullishte, disponon 1500 rrënjë ullinj (në prodhim çdo vit) disponon çerfitikatë pronësie. e aksesu...Lexo detajet..

700,000 Euro225,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë PRI16683 • Toka është e pozicionuar në zonën e TEG .

Informacion mbi Tokën:

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë Pri16683

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e teg .
 informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 1800m² ne total. • permasat e tokes jane 59.1×44.7×77×19 •toka është me leje ndërtimi • dok...Lexo detajet..

225,000 Euro330,000 Euro Shitet,Tokë,Liqeni I Thatë,Tiranë, PRI+16235 Toka është e pozicionuar ne Zonën e Liqenit te Thatë• Sipërfaqe prej

Shitet,tokë,liqeni I Thatë,tiranë, Pri+16235

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar ne zonën e liqenit te thatë• sipërfaqe prej 1500 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndërtim. • opsion ideal invest...Lexo detajet..

330,000 Euro54,000 Euro OKAZION ! Shitet toke ne Surrel prane Restorant " Te Lala " Shitet toke me siperfaqe 2600 m2 prane rruges se Dajtit ne Surrel . 
Toka eshte

Okazion ! Shitet Toke Ne Surrel Prane Restorant " Te La

Rruga E Dajtit ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 2600 m2 prane rruges se dajtit ne surrel . toka eshte e pajisur me certefikate pronesie . per me shume informacion , na kontaktoni !...Lexo detajet..

54,000 Euro1,200,000 Euro Shitet,Tokë, Autostrada Tiranë - Durrës Pro+15775
Toka është e pozicionuar neAutostradën Tiranë Durrës - Vorë
In

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pro+15775 toka është e pozicionuar neautostradën tiranë durrës - vorë informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 10000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm...Lexo detajet..

1,200,000 Euro150,000 Euro Shitet, Toke, Sauk. PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet prane Rruges se Ullishtes, Liqeni i Thate.
S

Shitet, Toke, Sauk.

Rruga E Ullishtes, Sauk 2, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: toka ndodhet prane rruges se ullishtes, liqeni i thate. siperfaqja: 1500 m2. mundesi shume e mire investimi per ndertim, pasi eshte bere edhe studimi i gjeologjise se tokes. rruga deri ...Lexo detajet..

150,000 Euro96,000 Euro Shiten, Toka, Mjull-Bathore. PERSHKRIMI I PRONES:
Toka me Siperfaqe: 4000 m2,  Ndodhet buze Liqenit te Farke

Shiten, Toka, Mjull-bathore.

Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: toka me siperfaqe: 4000 m2, ndodhet buze liqenit te farkes, rruga seit bego. cmimi: 24 €/m2. toka me siperfaqe: 13000 m2, ndodhet buze liqenit te farkes, rruga xhebrahimi. cmimi: 70...Lexo detajet..

96,000 Euro157,970 Euro Shitet,Tokë, Prush- Vaqarr OPP16748
Toka është e pozicionuar në zonen e Vaqarrit, Prush Vaqarr
Informa

Shitet,tokë, Prush- Vaqarr

Prush Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Opp16748 toka është e pozicionuar në zonen e vaqarrit, prush vaqarr informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 2800m². • mundesi shume e mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme ...Lexo detajet..

157,970 Euro50,000 Euro Shitet Toke 14630m2 Shitet Toke Ullishte ,Okazion 
14630m2
Durres ,Currila , ish reparti ushtarak

Shitet Toke 14630m2

Rruga E Currilave, Durrës, Albania,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
14.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ullishte ,okazion 14630m2 durres ,currila , ish reparti ushtarak ne koder. cmimi 50.000 € disponon certifikate te rregullt pronesie. per me shume info : cel dhe whatsapp dhe viber ...Lexo detajet..

50,000 Euro50,000 Euro OKAZION! SHITET TOKË ARË NË “CAKRAN”, FIER Okazion! Shitet tokë arë në ‘Cakran”, Fier.
Zona në të cilën ndodhet

Okazion! Shitet TokË ArË NË “cakran”, Fier

Cakran,Qender | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Okazion! shitet tokë arë në ‘cakran”, fier. zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi shumë e mirë investimi, pasi ka akses direkt në të dyja rrugët levan-cakran interurbanen kryesore ...Lexo detajet..

50,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim