shitet tok ne sauk 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro36,000 Euro Shitet Toke ne Sauk !!! Toka ndodhet ne "Farke te vogel" dhe eshte 475 m2 i pajisur me hipotek

Shitet Toke Ne Sauk !!!

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne "farke te vogel" dhe eshte 475 m2 i pajisur me hipoteke. toke "are" per me shume informacion na kontaktoni. id: az181019-01...Lexo detajet..

36,000 Euro25,000 Euro Shitet  Toke ne kasall ( 3 km nga kamza )  Shitet toke ne Kasalle (3 km nga kamza) 
me te gjitha dokumenta  te rregullta

Shitet Toke Ne Kasall ( 3 Km Nga Kamza )

Kamëz, Kasalle ,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne kasalle (3 km nga kamza) me te gjitha dokumenta te rregullta toka ndodhet ne qender te kasalles qe pran saj ndodhet shkolla , qendra shendetsore , xhamia etj zone me perspektive zhvillimi ...Lexo detajet..

25,000 Euro108,000 Euro Shitet truall/toke buze autostrades Tirane Durres! Shitet toka buze autostrades, tek mbikalimi i Vores. Toka ka nje siperfaqje prej

Shitet Truall/toke Buze Autostrades Tirane Durres!

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka buze autostrades, tek mbikalimi i vores. toka ka nje siperfaqje prej 1200 m2. e pershtatshme per ndertimin e nje biznesi, duke qene se e favorizon lokacioni qe ka. tokat shitet 108 mije euro. per...Lexo detajet..

108,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro210,000 Euro SHITET 7000 M2 TOKE NE RINAS  Fushe Preze, prane Vila Aeorport Tirana, Albania Shitet toke ne Rinas me nje siperfaqe prej 7000 m2 ( 30 euro/m2). Toka ndodhet n

Shitet 7000 M2 Toke Ne Rinas Fushe Preze, Prane Vila Aeorpo

Fushë Prezë, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne rinas me nje siperfaqe prej 7000 m2 ( 30 euro/m2). toka ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj ( zone industriale ) ,dhe mund te perdoret per nje sere aktivitete...Lexo detajet..

210,000 Euro260,000 Euro Shitet toke truall 4000m2 Shitet truall 4000 m2 në krah të Cagatay transport.
Çmimi 65 e m2, i diskutu

Shitet Toke Truall 4000m2

Mucaj ,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 4000 m2 në krah të cagatay transport. Çmimi 65 e m2, i diskutueshëm. ...Lexo detajet..

260,000 Euro150,000 Euro Tok truall 2200m2 se shitje. Shitet tok truall me sip 2200m 22x100 .ne prush .kombinat toka ndodhet ne an te

Tok Truall 2200m2 Se Shitje.

Prush Sharruga Kombinat ,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok truall me sip 2200m 22x100 .ne prush .kombinat toka ndodhet ne an te nje rruge .e pershtateshme per makazina depo kapanona ndermarje etj nderto 70%te siperfaqes x3 kate .11m lartesi.disponkn certifi...Lexo detajet..

150,000 Euro90,000 Euro SHITET TOKE 3000 M2 NE TUFINE Shitet Toke Are 3000 m2 ne Tufine , Toka ndodhet afer me rrugen kryesore  dhe e

Shitet Toke 3000 M2 Ne Tufine

Tufine,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke are 3000 m2 ne tufine , toka ndodhet afer me rrugen kryesore  dhe eshte e mbjelle me 100 peme ullinj dhe frutore , toka  ka nje hapesire te bollshme dhe ofron mundesi te mire per investim per vila...Lexo detajet..

90,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 Euro150,000 Euro  Tirane, shes truall 182.9 m² 150.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret) Shitet shtëpi dhe trruall në rrugën "Sulo Bega". Shtëpia ka strukt

Tirane, Shes Truall 182.9 M² 150.000 Euro (rruga 4 Deshmor

Rruga Sul Bega, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet shtëpi dhe trruall në rrugën "sulo bega". shtëpia ka strukturë 1 katëshe me sipërfaqe totale 182.9 m2 truall dhe 66.10 m2 ndërtim është e organizuar në sallon ndenjie , 1 kuzhinë, 1 dhomë gj...Lexo detajet..

150,000 Euro360,000 Euro Tirane, shes toke 4.500 m² 360.000 Euro (Lunder) Disponojme toke per shitje ne Lunder prane TEG-ut. Toka ka siperfaqe totale prej

Tirane, Shes Toke 4.500 M² 360.000 Euro (lunder)

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne lunder prane teg-ut. toka ka siperfaqe totale prej 4500 m2, shitet me 80 euro/m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe gjendet buze rruge. detaje te tje...Lexo detajet..

360,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke, 3000 m² 120000 Euro,(Paskuqan)  Disponojme toke per shitje ne Paskuqan, rruga “Mustafa Lita” Toka ka siperfa

Tirane, Shes Toke, 3000 M² 120000 Euro,(paskuqan)

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne paskuqan, rruga “mustafa lita” toka ka siperfaqe totale prej 3000 m2 dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar kapanon, shtepi, etj.. prona eshte e pajisur me dokumentacion te r...Lexo detajet..

120,000 Euro104,000 Euro Tirane, shes truall 6.500 m² 104.000 Euro (Marikaj) Disponojmë ullisht për shitje në “Marikaj”. Toka ka sipërfaqe totale pre

Tirane, Shes Truall 6.500 M² 104.000 Euro (marikaj)

Marikaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë ullisht për shitje në “marikaj”. toka ka sipërfaqe totale prej 6500 m2 dhe shitet me 16euro/m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet pranë rrugës krye...Lexo detajet..

104,000 Euro300,000 Euro Shitet, Tokë, Shkëmbi i Kavajës Cmimi: 300,000 € ID: plus12800 Shitet tokë tek Shkëmbi i Kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. •

Shitet, Tokë, Shkëmbi I Kavajës Cmimi: 300,000 € Id: Pl

Kavajë, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë tek shkëmbi i kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. • me sipërfaqe totale prej 2000 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtime dhe ...Lexo detajet..

300,000 Euro50,000 Euro Lezhe, shes truall 1.500 m² 50.000 Euro (Lezhe) Shitet toke ne Tale, ne Lezhe. Informacion mbi token : • Siperfaqja e tokes :

Lezhe, Shes Truall 1.500 M² 50.000 Euro (lezhe)

Lezhë - Shënkoll, Shënkoll, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne tale, ne lezhe. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1500 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hapesire e bollshme • mundesi te shum...Lexo detajet..

50,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 75.000 Euro (Berzhite) Toka ndodhet ne Autostraden Tirane-Elbasan, ne Berzhite prane Palma Noves. Infor

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 75.000 Euro (berzhite)

Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne autostraden tirane-elbasan, ne berzhite prane palma noves. informacion mbi token: •siperfaqja e tokes : 3000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. • mundesi te shumta shfrytezimi. per ta vizit...Lexo detajet..

75,000 Euro100,000 Euro Shitet TOKA  Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne Shkozet

Shitet Toka

Shkozet, Albania,Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne shkozet ...Lexo detajet..

100,000 Euro18,000,000 Leke Shitet 6 hektar toke bujqesore Shitet 6 hektar toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte e mbjelle me jo

Shitet 6 Hektar Toke Bujqesore

Rrapez, Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
60.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 6 hektar toke bujqesore ne rrapez te lushnjes. toka eshte e mbjelle me jonxhe. eshte toke e drenazhuar, me kanal vadites dhe kanal kullues. eshte 800 metra larg nga rruga nacionale. zona eshte shume miqe...Lexo detajet..

18,000,000 Leke31,000 Euro Toke Bujqesore Shes toke bujqesore ne fushen e vurgut, ne Sarande.

Toke Bujqesore

Metoq, Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shes toke bujqesore ne fushen e vurgut, ne sarande. ...Lexo detajet..

31,000 Euro288,000 Euro SHITEN ULLISHTE NE KODER VORE Shiten ullishte 36000 m2 ne Koder Vore. Ullishte e pasistemuar (pastruar) . Ne b

Shiten Ullishte Ne Koder Vore

Rruga Kodër Vorë, Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ullishte 36000 m2 ne koder vore. ullishte e pasistemuar (pastruar) . ne brendesi te saj ka edhe lloje te ndryshme druresh te cilet i japin vlere ksaj siperfaqe . vendi eshte i pershtatshem per shfrytezi...Lexo detajet..

288,000 Euro53,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 53.000 Euro (Farke) Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 53.000 Euro (farke)

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

53,000 Euro186,000 Euro SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT '' Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATO

Shitet Truall Buze Rruges Prane '' Xibrakut '

Prane Xibrakut,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te kerkura ne tirane,prane xibrakut dhe senatoriumit. trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e rrethuar me mure. trualli ndodhet buze rruge cka e ben te shih...Lexo detajet..

186,000 Euro50,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 50.000 Euro (Gurrë e Vogël) Shitet tokë te Gurra e Vogël, në zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 50.000 Euro (gurrë E Vogël)

Gurrë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te gurra e vogël, në zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

50,000 Euro87,500 Euro Tirane, shes toke 1.750 m² 87.500 Euro (Picallë) Toka është e pozicionuar në Picallë. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqj

Tirane, Shes Toke 1.750 M² 87.500 Euro (picallë)

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në picallë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1750 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësir...Lexo detajet..

87,500 Euro810,000 Euro Tirane, shes toke 9000 m² 810000 Euro (Rinas) Shitet tokë në Rinas. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 9000

Tirane, Shes Toke 9000 M² 810000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rinas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 9000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e b...Lexo detajet..

810,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim