shitet toka ne berat 

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro650,000 Euro OKAZION, Truall industrial / banimi per shitje! Shitet me cmim okazion truall ndertimi me parametra industrial ose banimi.
Trua

Okazion, Truall Industrial / Banimi Per Shitje!

Laprake,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet me cmim okazion truall ndertimi me parametra industrial ose banimi. trualli ndodhet ne zonen e laprakes, njesia administrative 11, dhe shitet duke filluar nga 5000m² dhe ne 5 hektare. cmim i negociues...Lexo detajet..

650,000 Euro176,400 Euro SHITET TOKE NE VORE NE MARQINET Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar

Shitet Toke Ne Vore Ne Marqinet

Marqinet Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 19.600 m2 toke ne marqinet 700 metro larg vores. toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazav...Lexo detajet..

176,400 Euro94,500 Euro SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperf

Shitet Toke Ne Bregdet Te Sektori Rinia Durres

Sektori Rinia Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tek sektori rinia ne durres. siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. kjo prone mund te p...Lexo detajet..

94,500 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Tale, Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rreth...Lexo detajet..

1,061,645 Euro177,450 Euro SHITET TOKE NE TUFINE AFER RRUGES SE ARBERIT Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. 
To

Shitet Toke Ne Tufine Afer Rruges Se Arberit

Tufine, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne tufine 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberit nga tirana. toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mu...Lexo detajet..

177,450 Euro50,000 Euro Tirane, shes truall 1.000 m² (Babrru) Shitet tokë në Babrru tek rruga "Konfernca e Mukjes".Toka ka sipërf

Tirane, Shes Truall 1.000 M² (babrru)

Babrru, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në babrru tek rruga "konfernca e mukjes".toka ka sipërfaqe totale 1000 m2 . prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.për më tepër na kontaktoni! opp11711 cel. : 06...Lexo detajet..

50,000 Euro161,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, Tiranë PRI14230 ( FUTURE HOME PRIORITY+) Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • E p

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri14230 ( Future Ho

Liqeni Artificial,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtim vilash. • opsion ideal investimi. • për më...Lexo detajet..

161,000 Euro100,000 Euro OKAZION Truall prane zones me te kerkuar ne Tirane 150 m² i pershtatshem per ndertim shtepie lux Shitet truall i pershtatshem per ndertim ne rrugen Mujo Ulqinaku prane Myslym Sh

Okazion Truall Prane Zones Me Te Kerkuar Ne Tirane 150 M² I

Rruga Mujo Ulqinaku, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall i pershtatshem per ndertim ne rrugen mujo ulqinaku prane myslym shyrit...Lexo detajet..

100,000 Euro125,000 Euro Toke per shitje ne Astir ne Tirane ( 4191010 ) Property ID : 4191010

Astire, Tirane , shitet toke Truall, siperfaqe 500 m²,

Toke Per Shitje Ne Astir Ne Tirane ( 4191010 )

Astire,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191010 astire, tirane , shitet toke truall, siperfaqe 500 m², me hipoteke , buze rruge, vend i pershtatshem per ndertim si dhe per investime te ndryshme si hotel, vile, magazine etj shitet...Lexo detajet..

125,000 Euro78,000 Euro Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 

Shitet truall prane Liqenit

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash . trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe pe...Lexo detajet..

78,000 Euro40,000 Euro Toke ne shitje ne Sauk 400 m2 Shitet truall 400m2 ne Sauk, zoteron certifikate pronesie te rregullt, trualli n

Toke Ne Shitje Ne Sauk 400 M2

Rruga Besim Baxhaku, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 400m2 ne sauk, zoteron certifikate pronesie te rregullt, trualli ndodhet 3 minuta larg teg dhe 5 minuta larg qendres se tiranes, koeficenti ndertimit 35%, ne pronenjan parkuar momentalisht automje...Lexo detajet..

40,000 Euro15,000 Euro TEG shiten 15000 tok truall per vila Tok truall te natyr e qet teg.me siperfaqe 15000m2 tel 0677172299.

Teg Shiten 15000 Tok Truall Per Vila

Natyr E Qet Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tok truall te natyr e qet teg.me siperfaqe 15000m2 tel 0677172299....Lexo detajet..

15,000 Euro85,000 Euro SHITET 900 m2 toke ne Yrshek Ne Tirane perballe QTU ne Yrshek SHITET toke me siperfaqe 900 m2. Toka ndodhet n

Shitet 900 M2 Toke Ne Yrshek

Rruga Buçia, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane perballe qtu ne yrshek shitet toke me siperfaqe 900 m2. toka ndodhet ne gjysem lartesie kodre, eshte e rrethuar, ka uje dhe energji elektrike, eshte e mbjelle me ullinj dhe drure frutore,makina shkon ...Lexo detajet..

85,000 Euro33,000,000 Leke SHITET 3.000 m2 toke ne Durres Ne Durres prane Autostrades SHITET toke me siperfaqe 3.000 m2 me permasa 30 m x

Shitet 3.000 M2 Toke Ne Durres

Rruga Durrakia, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ne durres prane autostrades shitet toke me siperfaqe 3.000 m2 me permasa 30 m x 100 m. toka ka komunikim me autostraden dhe me unazen e durresit dhe eshte e pershtateshme per ndertime industriale dhe kapanone. ...Lexo detajet..

33,000,000 Leke230,000 Euro SHITET 624 m2 truall tek Kodra e Priftit Ne Tirane tek Kodra e Priftit buze asfaltit SHITET Truall me siperfaqe 624 m2. T

Shitet 624 M2 Truall Tek Kodra E Priftit

Rruga Kokonozeve, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane tek kodra e priftit buze asfaltit shitet truall me siperfaqe 624 m2. trualli ka forme te rregullt drejtkendeshe dhe eshte i rrethuar me avlli. zone e qete dhe e pershtateshme per ndertim vile. dispon...Lexo detajet..

230,000 Euro310,000 Euro SHITET toke ne Yrshek prane rruges dytesore Ne Yrshek ne Tirane prane rruges dytesore SHITET toke me siperfaqe 2.800 m2. Tok

Shitet Toke Ne Yrshek Prane Rruges Dytesore

Rruga Dardania, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne yrshek ne tirane prane rruges dytesore shitet toke me siperfaqe 2.800 m2. toka ka forme te rregullt drejtkendeshi me permsa 60 x 47 metra, eshte e rrethuar, ka rruge me vete dhe eshte e pershtateshme per nde...Lexo detajet..

310,000 Euro100,000 Euro SHITET 1.120 m2 toke ne Berxull Ne Berxulle te Tiranes prane xhamise SHITET toke me siperfaqe 1.120 m2. Toka ka

Shitet 1.120 M2 Toke Ne Berxull

Rruga Industriale, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne berxulle te tiranes prane xhamise shitet toke me siperfaqe 1.120 m2. toka ka forme te rregullt, eshte prane rruges dhe eshte e pershtateshme per ndertim vile. disponon certifikate pronesie. cmimi 100.000 e...Lexo detajet..

100,000 Euro90,000 Euro SHITET 1.000 m2 ne Farke Ne Tirane ne Farke te Vogel, 2 minuta nga Sauku, SHITET toke me siperfaqe 1.000

Shitet 1.000 M2 Ne Farke

Rruga Daxhit, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane ne farke te vogel, 2 minuta nga sauku, shitet toke me siperfaqe 1.000 m2. toka ndodhet ne nje pllaje te bukur me pamje nga perendimi, ka rruge,eshte e pershtateshme per ndertim vilash dhe disponon cer...Lexo detajet..

90,000 Euro750,000 Euro Toke ne shitje, Autostrada Tirane-Elbasan, Daias, Petrele Shitet Tokë në Autostradën Tiranë-Elbasan, pranë Resortit Nano në fshatin

Toke Ne Shitje, Autostrada Tirane-elbasan, Daias, Petrele

Autostrada Tiranë - Elbasan, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në autostradën tiranë-elbasan, pranë resortit nano në fshatin daias petrelë. sipërfaqe totale prej 1500 m2 me dokumentacion të rregullt hipotekor. toka është e përshtatshme për aktiv...Lexo detajet..

750,000 Euro3,000,000 Leke Shiten 4 dynym toke Shiten 4 dynym toke ne fshatin Berzane. Toka eshte ne nje pozicion shume te mire

Shiten 4 Dynym Toke

Berzane, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 4 dynym toke ne fshatin berzane. toka eshte ne nje pozicion shume te mire dhe nje terren mjaft i pelqyer per bujqesi,blegtori dhe per shtepi,larg zhurmes dhe me nje cmim shume te arsyeshem. toka eshte me...Lexo detajet..

3,000,000 Leke35,000 Euro shiten toke ne xarre Shiten toka ne xarre

Shiten Toke Ne Xarre

Xarrë, Αλβανία,Ksamil | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shiten toka ne xarre ...Lexo detajet..

35,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke, (Paskuqan) Disponojme toke per shitje ne Paskuqan, rruga “Mustafa Lita” Toka ka siperfa

Tirane, Shes Toke, (paskuqan)

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne paskuqan, rruga “mustafa lita” toka ka siperfaqe totale prej 3000 m2 dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar kapanon, shtepi, etj.. prona eshte e pajisur me dokumentacion te r...Lexo detajet..

120,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro120,000 Euro Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane Okazion! Shitet Toke truall ne Rr.Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane me si

Okazion! Shitet Toke Truall Ne Rrugen Haxhi Bardhi Tek Vilat

Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion! shitet toke truall ne rr.haxhi bardhi tek vilat gjermane tirane me siperfaqe prej 350 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.zona eshte e urbanizuar dhe me te...Lexo detajet..

120,000 Euro170,000 Euro Tirane, shes toke 500 m² 170.000 Euro (Rruga 5 Maji) 
Shitet Tokë tek rruga "5 Maji". Me sipërfaqe totale prej 500 m2 .

Tirane, Shes Toke 500 M² 170.000 Euro (rruga 5 Maji)

Rruga E Dibres,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë tek rruga "5 maji". me sipërfaqe totale prej 500 m2 . toka është e përshtatshme për investim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni! opp14826 cel...Lexo detajet..

170,000 Euro250,000 Euro Tirane, shes toke 189 m² 250.000 Euro (Rruga Riza Cerova) Toka është e pozicionuar në rrugën "Riza Cerova", Shkolla e Kuqe.

Tirane, Shes Toke 189 M² 250.000 Euro (rruga Riza Cerova)

Rruga Riza Cerova,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në rrugën "riza cerova", shkolla e kuqe. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 189.40 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeograf...Lexo detajet..

250,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim