shitet toke ne lunder 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro66,000 Euro Lezhe, shes truall 1.320 m² 66.000 Euro (Shëngjin) Shitet tokë are në Ishull -Shëngjin me sipërfaqe 1320 m². 

Toka pozicion

Lezhe, Shes Truall 1.320 M² 66.000 Euro (shëngjin)

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë are në ishull -shëngjin me sipërfaqe 1320 m². toka pozicionohet në një pikë turistike dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. cmimi: 66000 euro. ...Lexo detajet..

66,000 Euro186,560 Euro Jepet per zhvillim ose shitet toke ne Shengjin  Jepet per zhvillim ose shitet toke 300 m larg vijes bregdetare ne Shengjin.
Pro

Jepet Per Zhvillim Ose Shitet Toke Ne Shengjin

Rruga Shëngjin - Kune, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Jepet per zhvillim ose shitet toke 300 m larg vijes bregdetare ne shengjin. prona ka certifikate pronesie si dhe ka plan zhvillimi nga bashkia lezhe. siperfaqja totale eshte 2332 m2 me koeficient zhvillimi 2....Lexo detajet..

186,560 Euro100,000 Euro Truall ne shitje Shitet Truall 135 m2,me certifikate pronesie,ne nje zone shume te mire tek Mylym

Truall Ne Shitje

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 135 m2,me certifikate pronesie,ne nje zone shume te mire tek mylym shyri.nje mundesi qe mund te shfrytezohet per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme si:prone,biznes,karburant....na kontaktoni...Lexo detajet..

100,000 Euro800,000 Euro Shitet,Toke,Rinas(future13151) Toka ndodhet në zonen e Rinasit,prane Aeroportit. Ka sipërfaqe totale prej 193

Shitet,toke,rinas(future13151)

Rinas, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

800,000 Euro325,000 Euro Shitet Toke 4600 m2,325.000 Euro (BERXULL)  Shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e Berxullit.


 Me dokumenta te rregu

Shitet Toke 4600 M2,325.000 Euro (berxull)

Rruga Berxulle, Kamez, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet siperfaqe toke 4600 m2 ne zonen e berxullit. me dokumenta te rregullta hipotekore. cmimi 325.000 euro. ...Lexo detajet..

325,000 Euro250,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 250.000 Euro (Liqeni i Farkës) Shitet tokë te Liqeni i Farkës, te Rruga Collakve. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 250.000 Euro (liqeni I Farkës)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te liqeni i farkës, te rruga collakve. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • vend i qetë...Lexo detajet..

250,000 Euro57,000 Euro Tirane, shes toke 1.900 m² 57.000 Euro (Autostrada Tiranë-Elbasan) Toka është e pozicionuar në Autostradën Tiranë-Elbasan, pasi kalon Tunelin

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro350,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 350.000 Euro (Mullet) Shitet tokë në zonën e Mulletit. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e t

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 350.000 Euro (mullet)

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e mulletit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • akses nga elb...Lexo detajet..

350,000 Euro774,000 Euro SHITET TRUALL BUZE AUTOSTRADES Shitet TRUALL Buze Autostrades ne SUKTH. ( Me hyrje dalje ne rruge )
Zona ne te

Shitet Truall Buze Autostrades

Sukth, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
8.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall buze autostrades ne sukth. ( me hyrje dalje ne rruge ) zona ne te cilin trualli ndodhet eshte zone industriale dhe eshte e pershtatshme per kapanone,fabrike etj. mundesi shume e mire investimi ...Lexo detajet..

774,000 Euro1,000 Euro

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro280,000 Euro Tirane, shes toke 4.000 m² 280.000 Euro (Berzhite) Toka ndodhet në afërsi të Palmanova Resort ne Berzhit. Ka sipërfaqe totale p

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 280.000 Euro (berzhite)

Berzhite, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

280,000 Euro425,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 425.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet tokë në Autostraden Tirane-Durres pas Te Stela Resort. Toka ka sipërfa

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 425.000 Euro (autostrada Tirane-

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në autostraden tirane-durres pas te stela resort. toka ka sipërfaqe totale prej 5000 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor...Lexo detajet..

425,000 Euro290,000 Euro  Vlore, shes toke 2.900 m² 290.000 Euro (RADHIME) Toka është e pozicionuar në Radhime. Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja

Vlore, Shes Toke 2.900 M² 290.000 Euro (radhime)

+355684004506,Radhime | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

290,000 Euro150,000 Euro  Tirane, shes toke 3.000 m² 150.000 Euro (Arbane) Disponojmë tokë për shitje në Arbanë buzë rruges. Toka ka sipërfaqe total

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 150.000 Euro (arbane)

Arbanë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në arbanë buzë rruges. toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet...Lexo detajet..

150,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 Euro240,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës, PRI 1845 Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të R

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-durrës, Pri 1845

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, pranë mbikalimit të rinasit, brezi i dytë nga autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit...Lexo detajet..

240,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro78,000 Euro Okazion!!! Shes Toke 6000 m2 Shijak, Gjepalaj Gjepalaj,Shijak

Shitet Toke-ullishte •
💶Cmimi: 13 euro/m2

📐Siperf

Okazion!!! Shes Toke 6000 M2 Shijak, Gjepalaj

Gjepalaj,shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Gjepalaj,shijak shitet toke-ullishte • 💶cmimi: 13 euro/m2 📐siperfaqe:6000m² 📜hipoteke • toka eshte e rrethuar me bordure betoni dhe ndodhet prane rruges se asfaltuar, ka pus uji. •shit...Lexo detajet..

78,000 Euro169,000 Euro Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2! Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2!
Per me shume in

Shitet Truall Ne Manze Prane Gjirit Te Lalezit Me 1600 Leke/

Manëza E Vjeter, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne manze prane gjirit te lalezit me 1600 leke/m2! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-manez-durres/[/urlcode]...Lexo detajet..

169,000 Euro25,000 Euro Shitet Shtepi e renuar (truall +toke) ne Fushe Preze Okazion: Shitet shtepi e renuar me 600 m2 truall dhe toke ne fshatin Fushe Preze

Shitet Shtepi E Renuar (truall +toke) Ne Fushe Preze

Fushë Prezë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion: shitet shtepi e renuar me 600 m2 truall dhe toke ne fshatin fushe preze. ndodhet ne rrugen kryesore dhe prane qendres te fshatit. shitet per 25 mije euro. per me shume info, na telefononi....Lexo detajet..

25,000 Euro10,000 Euro Shitet toke ne Narte  Shitet toke ne Narte 
Siperfaqa 260 m²
E paisur me certifikate pronesie 
Cmi

Shitet Toke Ne Narte

Vlorë, Albania,Narte | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne narte siperfaqa 260 m² e paisur me certifikate pronesie cmimi 10.000 euro...Lexo detajet..

10,000 Euro135,000 Euro Shitet toke 2000 m2 e rretuar Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale 
rruga e Prushit sip 2000 m2

Shitet Toke 2000 M2 E Rretuar

Ne Prushe Fashti Gropaj ,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale rruga e prushit sip 2000 m2 me dokumenta te rregullta permasa 50 me 40 e pershtatshme per cdo llo0i biznesi si magazina ndertim biznesi etj cmimi 135000 e...Lexo detajet..

135,000 Euro52,000 Euro Shitet, Toke, Liqen i Thate , Tirane,  PRI12932 Toka ndodhet , prane Liqenit  te Thate ,Rruga Peti. • Informacion mbi token:

Shitet, Toke, Liqen I Thate , Tirane, Pri12932

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet , prane liqenit te thate ,rruga peti. • informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 800 m2 , me hipoteke. cmimi 52000 euro. per ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

52,000 Euro40,000 Euro Shitje toke  Shitet toke buqesore 12.000m me 250 rrenje ullinje ,ne Vrine Sarande

Shitje Toke

Vrinë, Sarandë District, Αλβανία,Ksamil | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
12.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke buqesore 12.000m me 250 rrenje ullinje ,ne vrine sarande ...Lexo detajet..

40,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 425 m² 35.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk, përballë Akademisë së Policisë. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 425 M² 35.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk, përballë akademisë së policisë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 425 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infast...Lexo detajet..

35,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim