shitet truall buze liqpogradec afer qytetit 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 74 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro145,000 Euro

Okazion Shtepi + Toke ( Pematari 1000 Rrenje Ullinje Ne Prod

Skilaj,lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet shtepia edhe toka (pemtari ullinje ) shtepia: siperfaqa e truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire....Lexo detajet..

145,000 Euro609,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

609,000 Euro87,000 Euro Shitet toke are 3500m(klubi i shoferit) Toka  ndodhet direkt ne te djathte te kryqezimit te Klubit te shoferit kur iken

Shitet Toke Are 3500m(klubi I Shoferit)

Kryqezimi I Klubit Shoferit,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Toka ndodhet direkt ne te djathte te kryqezimit te klubit te shoferit kur iken per ne gradisht(rruga per divjake). ka siperfaqe 3500m2 dhe eshte me certifikate pronesie. e perdorshme per ndertim ose cdo lloj ...Lexo detajet..

87,000 Euro1,200,000 Euro Shitet truall ndertimi ne Laprake Trualli ka nje siperfaqe prej 6500 m², dhe eshte i pajisur me certifikate prone

Shitet Truall Ndertimi Ne Laprake

Laprakë, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Trualli ka nje siperfaqe prej 6500 m², dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. nodhet vetem 3,5 km larg qendres se tiranes dhe ndodhet buze rruges .ne truall jane edhe dy kapanone . trualli mund te perdor...Lexo detajet..

1,200,000 Euro12,000 Euro Toke ne shitje ne Sauk. Toke ne shitje me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Toka  
eshte e vendosur ne pozicion

Toke Ne Shitje Ne Sauk.

Sauk I Vjeter,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje me siperfaqe 300 m2 ne sauk. toka eshte e vendosur ne pozicion shume te mire dhe efikas !...Lexo detajet..

12,000 Euro121,000 Euro Shitet toke ne Vlore Shitet toke ullishte, me sip 1100 m2, ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore. Pamje mb

Shitet Toke Ne Vlore

Rruga Stefan Pano, Vlorë, Albania,Uji i ftojte | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ullishte, me sip 1100 m2, ne zonen e ujit te ftohte, vlore. pamje mbreslenese, mundesi ndertimi. adresa: rruga stefan pano, uji i ftohte, vlore....Lexo detajet..

121,000 Euro27,000 Euro Okazion : Shitet 500 m2 tok + 100 m2 shtepi me Qertefikat.27000€ Okazion : Shitet 500 m2 toke edhe 100 m2 shpi ne certefikate pronesie te regullt

Okazion : Shitet 500 M2 Tok + 100 M2 Shtepi Me Qertefikat.27

Rruga Beselidhja, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion : shitet 500 m2 toke edhe 100 m2 shpi ne certefikate pronesie te regullt toka dhe shpia . adresa : ruga beslidhja , 5 minuta larg gjendjes civile bathore . cmimi : 27 mije euro . tel : 069 35 87 581...Lexo detajet..

27,000 Euro49,500 Euro Tirane, shes truall 900 m² 49.500 Euro (Peze) Shitet tokë në "Pezë". Toka ka sipërfaqe totale 900 m2. Toka ësht

Tirane, Shes Truall 900 M² 49.500 Euro (peze)

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "pezë". toka ka sipërfaqe totale 900 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 55 eu...Lexo detajet..

49,500 Euro345,900 Euro  Tirane, shes Toke 2.306 m² 345.900Euro, pas Casa Italia Shitet tokë pas Casa Italia. Toka ka sipërfaqe totale prej 2306m2. Toka ësht

Tirane, Shes Toke 2.306 M² 345.900euro, Pas Casa Italia

Casa Italia,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë pas casa italia. toka ka sipërfaqe totale prej 2306m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. toka shitet 150 euro/m2. për më...Lexo detajet..

345,900 Euro100,000 Euro Shes toke ne Sarande,Borsh Shes toke ne Borsh.Gjithsej 11 dynym.Toka eshte e ndar ne vende te ndryshme.Esht

Shes Toke Ne Sarande,borsh

Borsh, Albania,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shes toke ne borsh.gjithsej 11 dynym.toka eshte e ndar ne vende te ndryshme.eshte zone mjaft e mire dhe mund te perdoret per biznes etj.100€ m².per info cel:0694885532...Lexo detajet..

100,000 Euro800,000 Euro Tirane, shes truall 8.000 m² 800.000 Euro (Vore) Shitet tokë në "Vorë". Toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. Toka

Tirane, Shes Truall 8.000 M² 800.000 Euro (vore)

Vorë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vorë". toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. toka është e përshtatshme për investim pasi ndodhet në zonhë industriale. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor ...Lexo detajet..

800,000 Euro200,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 92 m² 78.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko) Shitet tokë në "Rinas". Toka ka sipërfaqe totale prej 5000 m2. Pron

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 92 M² 78.000 Euro (

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "rinas". toka ka sipërfaqe totale prej 5000 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 40 euro/m2. për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

200,000 Euro66,500 Euro  Tirane, shes truall 700 m² 66.500 Euro (Sauk) Shitet toke ne Mjull-Bathore. Toka ka siperfaqe totale prej 700 m2 dhe shitet me

Tirane, Shes Truall 700 M² 66.500 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne mjull-bathore. toka ka siperfaqe totale prej 700 m2 dhe shitet me 90 euro/m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper na kontaktoni! opp 2716 cel. : 0...Lexo detajet..

66,500 Euro275,000 Euro Vile+toke ne shitje Vile 3 kateshe me 1000 metra toke perqark. 100 metra larg bregut te detit. Objek

Vile+toke Ne Shitje

Qerret, Kavajë, Albania,Zone Periferike | Durres
1+1 Perdorimi
1000.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Vile 3 kateshe me 1000 metra toke perqark. 100 metra larg bregut te detit. objekti ndodhet ne qerret, kavaje....Lexo detajet..

275,000 Euro87,000 Euro Shitet 3500m2 toke te klubi shoferit Toka ndodhet te klubi shoferit dhe ka certifikate pronesie. Per me teper na kont

Shitet 3500m2 Toke Te Klubi Shoferit

Klubi Shoferit Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Toka ndodhet te klubi shoferit dhe ka certifikate pronesie. per me teper na kontaktoni flm...Lexo detajet..

87,000 Euro425,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 425.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet tokë në Autostraden Tirane-Durres pas Te Stela Resort. Toka ka sipërfa

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 425.000 Euro (autostrada Tirane-

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në autostraden tirane-durres pas te stela resort. toka ka sipërfaqe totale prej 5000 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor...Lexo detajet..

425,000 Euro65,000 Euro Shitet,Toke,Mezez Toka ndodhet në Mezez,prane Top Channel. Informacion mbi tokën: • Sipërfaqj

Shitet,toke,mezez

Mezez, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në mezez,prane top channel. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 650 m2 • buzë rruge • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontak...Lexo detajet..

65,000 Euro8,500,000 Leke Shitet toke ne fshatin Ferraj Shitet toke ne fshatin  Ferraj, Tirane. Toka eshte e vendosur buze Rruges se Arb

Shitet Toke Ne Fshatin Ferraj

Ferraj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fshatin ferraj, tirane. toka eshte e vendosur buze rruges se arbrit. siperfaqe 6500 m2 cmimi 8500000 ( i diskutueshem) certifikate pronesie - po...Lexo detajet..

8,500,000 Leke2,200,000 Leke Shes Ullishte (5.5 Dylym) Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Shes Ullishte (5.5 Dylym)

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke85,000 Euro Shitet toke ne Lezhe Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Tel 0696902341 Si

Shitet Toke Ne Lezhe

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. tel 0696902341 siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze....Lexo detajet..

85,000 Euro1,700 Euro Truall prej 14000 m2 ne Fier me QERA 100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e r

Truall Prej 14000 M2 Ne Fier Me Qera

100 Metra Siper Ktheses Patos,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
14.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e rrethuar totalisht me mur ndares, e favorshme per ndertimin e objekteve per biznese, parkim mjetesh, me dokumenta te rregullta...Lexo detajet..

1,700 Euro77,000 Euro Tirane, shes  toke 1.800 m² 77.000 Euro (Fresku) Toka ndodhet ne zonen e Freskut,ne afersi te liqenit te Linzes. Me siperfaqe tot

Tirane, Shes Toke 1.800 M² 77.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut,ne afersi te liqenit te linzes. me siperfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper...Lexo detajet..

77,000 Euro56,000 Euro SHITET TRUALL NE '' IBE E SIPERME '' Shitet TRUALL ne zonen e IBES SE SIPERME,BUZE RRUGES.
TRUALLI eshte i pershtats

Shitet Truall Ne '' Ibe E Siperme ''

Ibe E Siperme,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne zonen e ibes se siperme,buze rruges. trualli eshte i pershtatshem per vile,magazine etj. siperfaqja eshte 1600 m2 me hipotek. cmimi eshte 56,000 euro ose ndryshe 35 euro per m2. per me shu...Lexo detajet..

56,000 Euro350,000 Euro Tirane, shes truall 1.400 m² 350.000 Euro (Fresku) Toka ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen “Teleferikut”. Me siperfaqe totale

Tirane, Shes Truall 1.400 M² 350.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen “teleferikut”. me siperfaqe totale prej 1400m2 dhe ka pamje nga tirana . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. zone e projektuar pe...Lexo detajet..

350,000 Euro350,000 Euro Durres, shes toke ne bregdet 7.000 m² 350.000 Euro (Gjiri i Lalzit) Toka ndodhet ne “Gjirin e Lalzit” 300m larg bregdetit . Ka siperfaqe totale

Durres, Shes Toke Ne Bregdet 7.000 M² 350.000 Euro (gjiri I

Rruga Gjiri I Lalzit, Durres, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

350,000 Euro30,000 Euro Toke ne shitje ne Cerkeze Morine/Tirane. Toke ne shitje me siperfaqe 1000 m2 ne Cerkeze Morine/Tirane . Toka ndodhet ne q

Toke Ne Shitje Ne Cerkeze Morine/tirane.

Çerkez-morinë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje me siperfaqe 1000 m2 ne cerkeze morine/tirane . toka ndodhet ne qender te fshatit ....Lexo detajet..

30,000 Euro234,000 Euro Toke ne shitje ne Peze Helmes . Toke ne shitje me siperfaqe 6500 m2 ne Peze Helmes .

Toke Ne Shitje Ne Peze Helmes .

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje me siperfaqe 6500 m2 ne peze helmes ....Lexo detajet..

234,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim