shitje objekt ne synej kavaje 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
170,000 Euro

( Vilat Gjermane) Shtepi Private 87 M2 Me Hipoteke Te Rregul

Rruga Maksim Artioti, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 300 m2 tek vilat gjermane, me dokumentacion te rregullt q2467 te dhenat e ndarjes: siperfaqe trualli: 296 m2 siperfaqe ndertimi totale: 86.5 m2 siperfaaqe kati perdhe : 64.9 m2 sipe...Lexo detajet..

170,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro750,000 Euro Durrës shitet tokë Gjiri Lalzit. Durrës gjiri lalzit shitet Tokë sipërfaqe 5.000m2. Toka është me dokumenta

Durrës Shitet Tokë Gjiri Lalzit.

Rruga Gjiri I Lalzit, Durazzo, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Durrës gjiri lalzit shitet tokë sipërfaqe 5.000m2. toka është me dokumenta të regullt hipotekor, ndodhet në pozicion strategjik. zonë e miratuar për ndërtime. cmimi 150€ m2, i diskutueshëm. mund...Lexo detajet..

750,000 Euro180,000 Euro Tiranë Shitet tokë në Ibë. Tiranë, në Ibë vetëm 5 minuta nga Tegu, shitet Tokë sipërfaqe 4.000m2. T

Tiranë Shitet Tokë Në Ibë.

Ibë E Poshtme, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë, në ibë vetëm 5 minuta nga tegu, shitet tokë sipërfaqe 4.000m2. toka është me dokument të regullt hipotekor, ndodhet në pozicion strategjik,me pamje të lirë 360 gradë. zona është e m...Lexo detajet..

180,000 Euro176,000 Euro OKAZION,SHITET TOKE PRANE VILAVE TEG OKAZION
shitet toke prane Vilave Ne Teg ne nje zone te preferuar dhe elitare. T

Okazion,shitet Toke Prane Vilave Teg

Sauk, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet toke prane vilave ne teg ne nje zone te preferuar dhe elitare. toka ka nje siperfaqe prej 1600 metrash katrore. koeficent shfryzimi 0.7% dhe dendesi 2.6 mundesi shume e mire investimi...Lexo detajet..

176,000 Euro92,000 Euro Truall per shitje ne rrugen Fahri Ramadani Sun Real Estate ofron per shitje truall me vendodhje ne Rus,Rruga Fahri Ramadan

Truall Per Shitje Ne Rrugen Fahri Ramadani

Rruga Fahri Ramadani, Shkodër, Albania,Qender | Shkoder
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Sun real estate ofron per shitje truall me vendodhje ne rus,rruga fahri ramadani trualli ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 330 m², në të cilen ka nje ndertim te vjeter rreth 40m². ndodhet ne nje zon...Lexo detajet..

92,000 Euro225,000 Euro Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë. 225,000 € Toka ndodhet në Sauk.

Informacion mbi tokën :

• Sipërfaqja e tokës

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë. 225,000 €

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk. 
informacion mbi tokën :
 • sipërfaqja e tokës : 1500 m2.
 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. 
• e përshtatshme për investim.
 • mundësi të ndrysh...Lexo detajet..

225,000 Euro250 Shitet Tokë në fshatin dopaj Elbasan Shitet Tokë afër autostradës Elbasan Tiranë te mbikalimi i fshatit Dopaj tok

Shitet Tokë Në Fshatin Dopaj Elbasan

Fshati Dopaj ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet tokë afër autostradës elbasan tiranë te mbikalimi i fshatit dopaj toka është me çertifikatë pronësie ...Lexo detajet..

25070,000 Euro Shitet toke ne farke te Vogel me siperfaqe 700 m2 Shitet toke ne farke te Vogel me siperfaqe 700 m2 e pershtatshme per ndertimin

Shitet Toke Ne Farke Te Vogel Me Siperfaqe 700 M2

Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne farke te vogel me siperfaqe 700 m2 e pershtatshme per ndertimin e nje vile . pozicioni ne te cilen ndodhet eshte mjaft panoramik dhe me nje orientim shume te mire lindje-jug-perendim . zona esh...Lexo detajet..

70,000 Euro222,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 37 Euro/m2 (vore; fushkruje) shitet toke.
siperfaqe 6000 m2
pozicjoni i favorshem per ndertim kapanoni ndod

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 37 Euro/m2 (vore; Fushkruje)

Vore Fushkruj,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke. siperfaqe 6000 m2 pozicjoni i favorshem per ndertim kapanoni ndodhet 1 km larg doganes dhe 1.5 km larg aeropotit nene tereza.per me teper info kontaktoni enkeled kullaj. ...Lexo detajet..

222,000 Euro25,000 Euro Shitet Toke ne fshatin dopaj Elbasan Shitet toke prane rruges Elbasan Tirane te nen kalimin dopaj toka eshte 5metra

Shitet Toke Ne Fshatin Dopaj Elbasan

Elbasan Dopaj,Qender | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet toke prane rruges elbasan tirane te nen kalimin dopaj toka eshte 5metra shitet lutemi na kontaktoni me kete nr telefoni 0688549950 ...Lexo detajet..

25,000 Euro50,000 Euro Toke ne shitje derven,autostrade. 2687 m. Shkret toke are, 2687 m ne buz te autostrades

Toke Ne Shitje Derven,autostrade. 2687 M.

Derven, Albania,Zone Periferike | Kruje
Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shkret toke are, 2687 m ne buz te autostrades...Lexo detajet..

50,000 Euro72,000 Euro farke e vogel, shkoze Shitet tok 600 m2 ne shkoze ne nje zone ne zhvillim prane unazes se madhe toka e

Farke E Vogel, Shkoze

Shkozë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok 600 m2 ne shkoze ne nje zone ne zhvillim prane unazes se madhe toka eshte e pershtatshme per ndertim disponon certefikat pronesie...Lexo detajet..

72,000 Euro80,000 Euro Spitalle shitet toke ne spitalle afer varezava shitet 1000 m2 toke truall me 3 kate karabina shitet p

Spitalle Shitet Toke

Spitalle,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ne spitalle afer varezava shitet 1000 m2 toke truall me 3 kate karabina shitet per asye emigrimi...Lexo detajet..

80,000 Euro80,000 Euro Shitet toke ne Fier Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 ne qytetin e Fierit, mbrapa Policise se Shteti

Shitet Toke Ne Fier

Rruga Naftetaret, | Fier
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 ne qytetin e fierit, mbrapa policise se shtetit, rruga naftetaret. toka disponon certifikate pronesie, dhe ndodhet i ndertuar kati i pare i nje ambienti banimi , ndertimi esht...Lexo detajet..

80,000 Euro70,000 Euro Shitet Toke ne ne rrugen Pasho Hysi prane Kompleksit Magdalem ne Ali Demi 1000 m2 (ID4191026 ) Property ID : 4191026

Rr. Pasho Hysi ne Ali Demi, Mbrapa Magdalem shitet Toke

Shitet Toke Ne Ne Rrugen Pasho Hysi Prane Kompleksit Magdale

Rruga Pasho Hysi ,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191026 rr. pasho hysi ne ali demi, mbrapa magdalem shitet toke me siperfaqe 1000 m², me hipotek cmimi i pa diskutushem 70 000 euro....Lexo detajet..

70,000 Euro320,000 Euro Tiranë Shitet Truall pranë 21 Dhjetorit Tiranë, pranë Hotel Mondial (21Dhjetori)  shitet Truall sipërfaqe 225m2. O

Tiranë Shitet Truall Pranë 21 Dhjetorit

Rruga Kongresi I Lushnjes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë, pranë hotel mondial (21dhjetori) shitet truall sipërfaqe 225m2. organizuar në shtëpi private njëkatëshe e pabanueshme. trualli është me dokument të regullt hipotekor, është e rethuar me...Lexo detajet..

320,000 Euro280,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni Artificial, Tirane, PRI+18648 Toka ndodhet tek Liqeni Artificial.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e

Shitet, Toke, Liqeni Artificial, Tirane, Pri+18648

Liqeni Artificial,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet tek liqeni artificial. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1000 m2. • me certifikatë pronësie. • e përshtatshme për investim. • mundësi të ndryshme shfrytëzimi. ...Lexo detajet..

280,000 Euro100,000 Euro Shitet toke are 1450m2 ne Spille 🏘Shitet toke are 1450m2 ne Spille 
💶Cmimi: 100 000 Euro
Disponon dokumen

Shitet Toke Are 1450m2 Ne Spille

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

🏘shitet toke are 1450m2 ne spille 💶cmimi: 100 000 euro disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

100,000 Euro50,000 Euro Shitet toke me hipoteke ne Kamez Shitet toke me hipoteke ne Kamez afer shkolles sportive.Toka shitet me 50 euro

Shitet Toke Me Hipoteke Ne Kamez

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me hipoteke ne kamez afer shkolles sportive.toka shitet me 50 euro m2.toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.per me shume informacion apo per nje vizite ne prone telefononi ne nr.e publikuar....Lexo detajet..

50,000 Euro400,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane, PRI+18652. Toka ndodhet në zonën e Liqenit të Thatë, pranë rrugës së Ullishtes.
Inf

Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane, Pri+18652.

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

400,000 Euro140,000 Euro Shitet toke 2000 m2 ndodhet tek gjiri lalzit  Shitet toke 2000 m2 ndodhet tek gjiri lalzit  
Ndodhet ne rruge kryesore  TR

Shitet Toke 2000 M2 Ndodhet Tek Gjiri Lalzit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke 2000 m2 ndodhet tek gjiri lalzit ndodhet ne rruge kryesore trs-0419-1882 ka pozicion shume te favorshem per biznes. cmimi i shitjes 70 euro/m2 ...Lexo detajet..

140,000 Euro1,200,000 Euro Shitet toke are ne Rinas. Shitet toke are ne Rinas.
Ka nje siperfaqe totale prej 3602 m2 
Ndertim 130 m

Shitet Toke Are Ne Rinas.

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke are ne rinas. ka nje siperfaqe totale prej 3602 m2 ndertim 130 m2 bar-restorant . pjesa tjeter prej 3342 eshte truall i lire ku ka vende clodhese , ambjente pushuese bar -restoranti eshte n...Lexo detajet..

1,200,000 Euro53,000 Euro Shitet toke ne prush. Shitet toke ne prush.
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2.
Eshte zone ndertimi.  TR

Shitet Toke Ne Prush.

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne prush. ka nje siperfaqe prej 1000 m2. eshte zone ndertimi. trs-0419-1876 gjatesia eshte 50 m,kurse gjeresia eshte 20 m. cmimi i shitjes 53 euro/m2...Lexo detajet..

53,000 Euro225,000 Euro Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë, PRI+18646 Toka ndodhet në Sauk.

Informacion mbi tokën :

• Sipërfaqja e tokës

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë, Pri+18646

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk. 
informacion mbi tokën :
 • sipërfaqja e tokës : 1500 m2.
 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. 
• e përshtatshme për investim.
 • mundësi të ndrysh...Lexo detajet..

225,000 Euro180,000 Euro Shitet toke ne Vore Shitet tokë në Vorë.
Toka ka një sipërfaqe prej 5167 m2. Disponon dokument

Shitet Toke Ne Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vorë. toka ka një sipërfaqe prej 5167 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zona ku ndodhet ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme si ndërtimi ose tokë bujqësore. ...Lexo detajet..

180,000 Euro250,000 Euro Shitet vil 3 katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball restorant sofra e ariut;Rruga 3 vellezerit kondi 👀OKAZION 👀...
Shitet Vile 3- kateshe
Tek Vilat Gjermane ,
Rruga 3 Velle

Shitet Vil 3 Katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball Restorant

Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albanie,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni art...Lexo detajet..

250,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim